Liga Okręgowa (BOZPN) - sezon 2016/2017

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1KS Kuźnia Ustroń266683:142132
2WSS Wisła266386:272033
3LKS Bestwina264946:2613103
4Góral Żywiec264858:301538
5MRKS Czechowice-Dziedzice264759:331457
6LKS Pasjonat Dankowice264156:591259
7LKS Metal WG - Skałka Żabnica264060:6312410
8TS Koszarawa Żywiec263644:3910610
9RKS Cukrownik Chybie263650:4811312
10LKS Błyskawica Drogomyśl263650:5510610
11GLKS Wilkowice263034:559314
12LKS 99 Pruchna262728:506911
13KKS Spójnia Zebrzydowice261934:625417
14LKS Bory Pietrzykowice261822:504616
15LKS Leśna261825:664616
16UKS Maksymilian Cisiec26924:821619

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
06.08GLKS Wilkowice1:0
(1:0)
LKS Leśna16:00
06.08TS Koszarawa Żywiec1:0
(1:0)
KS Kuźnia Ustroń17:00
06.08LKS Błyskawica Drogomyśl0:0
(0:0)
LKS 99 Pruchna17:00
06.08KKS Spójnia Zebrzydowice2:3
(1:2)
LKS Bestwina17:00
07.08LKS Bory Pietrzykowice1:4
(0:2)
Góral Żywiec14:00
07.08WSS Wisła9:2
(3:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica17:00
Spotkanie opóźnione o 15 minut w związku ze spóźnieniem sędziów.
07.08LKS Pasjonat Dankowice1:2
(1:1)
RKS Cukrownik Chybie17:00
07.08MRKS Czechowice-Dziedzice2:1
(1:1)
UKS Maksymilian Cisiec17:00
2 kolejka
13.08LKS Metal WG - Skałka Żabnica0:4
(0:1)
KS Kuźnia Ustroń13:00
13.08LKS Bestwina5:1
(2:0)
TS Koszarawa Żywiec17:00
13.08UKS Maksymilian Cisiec0:1
(0:0)
GLKS Wilkowice17:00
13.08RKS Cukrownik Chybie1:1
(0:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice17:00
13.08Góral Żywiec2:2
(1:1)
LKS Pasjonat Dankowice17:00
14.08LKS 99 Pruchna0:0
(0:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice14:30
Spotkanie przerwane w 80 minucie, na 10 minut, w związku z przechodząca burzą
14.08LKS Leśna0:3
(0:0)
LKS Błyskawica Drogomyśl15:00
14.08WSS Wisła5:0
(2:0)
LKS Bory Pietrzykowice17:00
3 kolejka
20.08MRKS Czechowice-Dziedzice3:1
(2:1)
Góral Żywiec13:00
W Zabrzegu, bez udziału publiczności
20.08GLKS Wilkowice3:1
(1:1)
RKS Cukrownik Chybie14:00
20.08LKS Bestwina0:1
(0:0)
KS Kuźnia Ustroń17:00
na sztucznej nawierzchni
20.08LKS Błyskawica Drogomyśl1:2
(0:2)
UKS Maksymilian Cisiec17:00
20.08TS Koszarawa Żywiec2:0
(0:0)
LKS 99 Pruchna17:00
20.08KKS Spójnia Zebrzydowice2:0
(0:0)
LKS Leśna17:30
21.08LKS Bory Pietrzykowice4:4
(2:2)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica14:00
21.08WSS Wisła6:0
(2:0)
LKS Pasjonat Dankowice17:00
4 kolejka
27.08LKS Metal WG - Skałka Żabnica2:2
(0:1)
LKS Bestwina17:00
w Żabnicy
27.08UKS Maksymilian Cisiec1:1
(1:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
27.08RKS Cukrownik Chybie1:2
(0:2)
LKS Błyskawica Drogomyśl17:00
27.08Góral Żywiec4:0
(3:0)
GLKS Wilkowice17:00
28.08LKS Bory Pietrzykowice0:2
(0:1)
LKS Pasjonat Dankowice14:00
28.08LKS Leśna1:1
(1:0)
TS Koszarawa Żywiec15:00
28.08LKS 99 Pruchna0:5
(0:2)
KS Kuźnia Ustroń16:00
28.08WSS Wisła2:0
(2:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice17:00
5 kolejka
03.09GLKS Wilkowice1:3
(0:1)
WSS Wisła14:00
03.09MRKS Czechowice-Dziedzice1:0
(0:0)
LKS Bory Pietrzykowice16:00
03.09LKS Błyskawica Drogomyśl0:0
(0:0)
Góral Żywiec16:00
03.09KKS Spójnia Zebrzydowice2:5
(0:1)
RKS Cukrownik Chybie16:00
03.09TS Koszarawa Żywiec5:1
(3:1)
UKS Maksymilian Cisiec16:00
03.09LKS Bestwina2:0
(1:0)
LKS 99 Pruchna16:00
04.09KS Kuźnia Ustroń6:1
(4:0)
LKS Leśna16:00
na sztucznej nawierzchni
04.09LKS Pasjonat Dankowice1:3
(0:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica16:00
6 kolejka
10.09UKS Maksymilian Cisiec0:4
(0:1)
KS Kuźnia Ustroń16:00
10.09LKS Metal WG - Skałka Żabnica1:0
(0:0)
LKS 99 Pruchna16:00
w Żabnicy
10.09RKS Cukrownik Chybie4:0
(3:0)
TS Koszarawa Żywiec16:00
10.09Góral Żywiec3:1
(3:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
11.09LKS Bory Pietrzykowice1:2
(1:2)
GLKS Wilkowice14:00
11.09LKS Leśna0:0
(0:0)
LKS Bestwina15:00
11.09LKS Błyskawica Drogomyśl2:7
(2:5)
WSS Wisła16:00
11.09LKS Pasjonat Dankowice3:2
(1:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice16:00
7 kolejka
17.09KS Kuźnia Ustroń7:2
(4:0)
RKS Cukrownik Chybie16:00
na sztucznej nawierzchni
17.09MRKS Czechowice-Dziedzice3:1
(2:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica16:00
17.09LKS Błyskawica Drogomyśl1:2
(0:1)
LKS Bory Pietrzykowice16:00
17.09TS Koszarawa Żywiec0:1
(0:0)
Góral Żywiec16:00
17.09LKS Bestwina5:1
(3:0)
UKS Maksymilian Cisiec16:00
18.09GLKS Wilkowice2:3
(0:0)
LKS Pasjonat Dankowice11:00
18.09KKS Spójnia Zebrzydowice1:2
(1:1)
WSS Wisła16:00
18.09LKS 99 Pruchna2:1
(1:0)
LKS Leśna16:00
8 kolejka
24.09MRKS Czechowice-Dziedzice2:1
(1:1)
GLKS Wilkowice11:00
24.09Góral Żywiec0:1
(0:1)
KS Kuźnia Ustroń15:00
24.09LKS Metal WG - Skałka Żabnica2:1
(2:1)
LKS Leśna15:00
w Żabnicy
24.09RKS Cukrownik Chybie0:0
(0:0)
LKS Bestwina15:00
25.09LKS Bory Pietrzykowice0:1
(0:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice14:00
25.09UKS Maksymilian Cisiec3:3
(1:1)
LKS 99 Pruchna15:00
25.09WSS Wisła5:0
(1:0)
TS Koszarawa Żywiec15:00
25.09LKS Pasjonat Dankowice5:2
(2:1)
LKS Błyskawica Drogomyśl15:00
9 kolejka
01.10KS Kuźnia Ustroń1:0
(0:0)
WSS Wisła11:00
na sztucznej nawierzchni
01.10GLKS Wilkowice2:4
(2:1)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica15:00
01.10LKS Błyskawica Drogomyśl1:2
(1:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice15:00
01.10TS Koszarawa Żywiec1:0
(0:0)
LKS Bory Pietrzykowice15:00
01.10LKS Bestwina1:3
(0:2)
Góral Żywiec15:00
02.10KKS Spójnia Zebrzydowice2:3
(1:2)
LKS Pasjonat Dankowice15:00
02.10LKS 99 Pruchna2:2
(2:0)
RKS Cukrownik Chybie15:00
02.10LKS Leśna2:0
(1:0)
UKS Maksymilian Cisiec15:00
10 kolejka
08.10LKS Metal WG - Skałka Żabnica4:1
(2:0)
UKS Maksymilian Cisiec15:00
w Żabnicy
08.10RKS Cukrownik Chybie1:0
(1:0)
LKS Leśna15:00
08.10Góral Żywiec5:2
(1:0)
LKS 99 Pruchna15:00
08.10MRKS Czechowice-Dziedzice3:0
(1:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice15:00
08.10GLKS Wilkowice1:6
(0:2)
LKS Błyskawica Drogomyśl15:00
09.10KS Kuźnia Ustroń7:1
(4:0)
LKS Bory Pietrzykowice14:00
Początkowo gospodarzem był zespół LKS Bory. W związku ze złym stanem boiska w Pietrzykowicach, spotkanie przeniesione do Ustronia.
09.10WSS Wisła4:4
(2:1)
LKS Bestwina15:00
09.10LKS Pasjonat Dankowice2:1
(1:1)
TS Koszarawa Żywiec15:00
11 kolejka
15.10LKS 99 Pruchna0:3
(0:2)
WSS Wisła14:00
15.10KS Kuźnia Ustroń3:1
(1:1)
LKS Pasjonat Dankowice15:00
na sztucznej nawierzchni
15.10LKS Błyskawica Drogomyśl0:2
(0:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica15:00
15.10TS Koszarawa Żywiec0:1
(0:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice15:00
15.10LKS Bestwina2:1
(1:1)
LKS Bory Pietrzykowice15:00
15.10KKS Spójnia Zebrzydowice3:1
(1:0)
GLKS Wilkowice15:00
16.10LKS Leśna1:6
(1:1)
Góral Żywiec15:00
16.10UKS Maksymilian Cisiec0:7
(0:4)
RKS Cukrownik Chybie15:00
12 kolejka
22.10LKS Pasjonat Dankowice1:1
(1:1)
LKS Bestwina13:00
Na sztucznej nawierzchni w Czechowicach. Spotkanie przeniesione z Dankowic, na obiekt MOSiR w Czechowicach ze względu na zły stan murawy w Dankowicach.
22.10Góral Żywiec2:1
(0:0)
UKS Maksymilian Cisiec15:00
22.10GLKS Wilkowice3:0
(0:0)
TS Koszarawa Żywiec15:00
22.10LKS Błyskawica Drogomyśl2:1
(1:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice15:00
22.10LKS Metal WG - Skałka Żabnica2:0
(0:0)
RKS Cukrownik Chybie15:00
w Żabnicy
23.10LKS Bory Pietrzykowice0:0
(0:0)
LKS 99 Pruchna14:00
23.10MRKS Czechowice-Dziedzice1:2
(1:0)
KS Kuźnia Ustroń15:00
23.10WSS Wisła6:1
(4:0)
LKS Leśna15:00
13 kolejka
29.10KS Kuźnia Ustroń3:0
(1:0)
GLKS Wilkowice15:00
na sztucznej nawierzchni
29.10TS Koszarawa Żywiec0:1
(0:0)
LKS Błyskawica Drogomyśl15:00
29.10LKS Bestwina2:0
(0:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice15:00
30.10KKS Spójnia Zebrzydowice1:4
(0:4)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica14:00
30.10LKS 99 Pruchna0:3
(0:1)
LKS Pasjonat Dankowice14:00
30.10LKS Leśna1:1
(0:0)
LKS Bory Pietrzykowice14:00
30.10UKS Maksymilian Cisiec0:5
(0:4)
WSS Wisła14:00
30.10RKS Cukrownik Chybie0:3
(0:1)
Góral Żywiec14:00
14 kolejka
05.11MRKS Czechowice-Dziedzice1:1
(1:0)
LKS 99 Pruchna12:00
05.11KS Kuźnia Ustroń4:0
(1:0)
LKS Błyskawica Drogomyśl14:00
Spotkanie za porozumieniem stron przeniesione z Drogomyśla do Ustronia.
05.11LKS Metal WG - Skałka Żabnica0:1
(0:0)
Góral Żywiec14:00
w Węgierskiej Górce
05.11GLKS Wilkowice1:1
(0:0)
LKS Bestwina14:00
06.11WSS Wisła4:1
(2:0)
RKS Cukrownik Chybie14:00
06.11LKS Bory Pietrzykowice1:1
(1:0)
UKS Maksymilian Cisiec14:00
06.11LKS Pasjonat Dankowice3:4
(0:3)
LKS Leśna14:00
06.11KKS Spójnia Zebrzydowice1:3
(1:1)
TS Koszarawa Żywiec14:00
15 kolejka
11.11Góral Żywiec1:2
(1:0)
WSS Wisła11:00
11.11KS Kuźnia Ustroń6:0
(2:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice13:00
na sztucznej nawierzchni
11.11TS Koszarawa Żywiec1:1
(0:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica13:00
11.11LKS Bestwina1:1
(0:0)
LKS Błyskawica Drogomyśl13:00
11.11LKS 99 Pruchna3:2
(2:0)
GLKS Wilkowice13:00
11.11LKS Leśna1:3
(0:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice13:00
11.11UKS Maksymilian Cisiec0:1
(0:0)
LKS Pasjonat Dankowice13:00
11.11RKS Cukrownik Chybie2:1
(2:1)
LKS Bory Pietrzykowice13:00
16 kolejka
25.03KS Kuźnia Ustroń2:2
(1:2)
TS Koszarawa Żywiec15:00
25.03Góral Żywiec0:1
(0:1)
LKS Bory Pietrzykowice15:00
25.03RKS Cukrownik Chybie3:4
(1:3)
LKS Pasjonat Dankowice15:00
25.03LKS Bestwina3:3
(1:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice15:00
25.03LKS 99 Pruchna1:2
(0:0)
LKS Błyskawica Drogomyśl16:00
26.03UKS Maksymilian Cisiec0:4
(0:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice15:00
26.03LKS Leśna0:0
(0:0)
GLKS Wilkowice15:00
05.04LKS Metal WG - Skałka Żabnica3:4
(2:2)
WSS Wisła16:00
17 kolejka
29.03MRKS Czechowice-Dziedzice0:2
(0:0)
RKS Cukrownik Chybie17:00
01.04KS Kuźnia Ustroń5:0
(2:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica16:00
01.04TS Koszarawa Żywiec0:0
(0:0)
LKS Bestwina16:00
01.04KKS Spójnia Zebrzydowice1:3
(1:2)
LKS 99 Pruchna16:00
01.04LKS Błyskawica Drogomyśl5:0
(4:0)
LKS Leśna16:00
01.04GLKS Wilkowice4:2
(3:0)
UKS Maksymilian Cisiec16:00
02.04LKS Bory Pietrzykowice1:2
(0:1)
WSS Wisła14:00
02.04LKS Pasjonat Dankowice1:2
(1:0)
Góral Żywiec16:00
18 kolejka
08.04KS Kuźnia Ustroń0:1
(0:0)
LKS Bestwina16:00
08.04LKS Metal WG - Skałka Żabnica3:2
(2:0)
LKS Bory Pietrzykowice16:00
08.04LKS 99 Pruchna2:2
(1:1)
TS Koszarawa Żywiec16:00
08.04RKS Cukrownik Chybie0:1
(0:0)
GLKS Wilkowice16:00
09.04UKS Maksymilian Cisiec3:3
(1:0)
LKS Błyskawica Drogomyśl13:00
09.04LKS Leśna0:2
(0:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice15:00
09.04LKS Pasjonat Dankowice1:3
(1:1)
WSS Wisła16:00
09.04Góral Żywiec1:5
(0:2)
MRKS Czechowice-Dziedzice17:00
19 kolejka
15.04KS Kuźnia Ustroń4:0
(4:0)
LKS 99 Pruchna13:00
15.04LKS Bestwina2:1
(0:1)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica13:00
15.04TS Koszarawa Żywiec5:1
(2:0)
LKS Leśna13:00
15.04KKS Spójnia Zebrzydowice2:1
(0:0)
UKS Maksymilian Cisiec13:00
15.04LKS Błyskawica Drogomyśl5:2
(1:1)
RKS Cukrownik Chybie13:00
15.04GLKS Wilkowice0:3
(0:2)
Góral Żywiec13:00
15.04MRKS Czechowice-Dziedzice3:3
(1:0)
WSS Wisła13:00
15.04LKS Pasjonat Dankowice0:0
(0:0)
LKS Bory Pietrzykowice13:00
20 kolejka
24.05LKS Leśna0:5
(0:2)
KS Kuźnia Ustroń17:00
W pierwotnym terminie (23.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
24.05Góral Żywiec5:0
(1:0)
LKS Błyskawica Drogomyśl17:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
24.05RKS Cukrownik Chybie1:0
(0:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
24.05UKS Maksymilian Cisiec0:8
(0:1)
TS Koszarawa Żywiec17:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.3
24.05LKS 99 Pruchna0:0
(0:0)
LKS Bestwina17:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
24.05LKS Bory Pietrzykowice1:1
(1:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice17:30
W pierwotnym terminie (23.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
24.05LKS Metal WG - Skałka Żabnica4:3
(3:1)
LKS Pasjonat Dankowice18:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
24.05WSS Wisła3:0
(1:0)
GLKS Wilkowice18:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne.
21 kolejka
29.04MRKS Czechowice-Dziedzice3:4
(1:3)
LKS Pasjonat Dankowice13:00
29.04LKS Bestwina1:2
(1:1)
LKS Leśna15:00
w Czechowicach, na boisku ze sztuczną nawierzchnią.
29.04KS Kuźnia Ustroń4:1
(2:0)
UKS Maksymilian Cisiec17:00
29.04TS Koszarawa Żywiec2:4
(1:2)
RKS Cukrownik Chybie17:00
29.04GLKS Wilkowice0:1
(0:1)
LKS Bory Pietrzykowice17:00
30.04LKS 99 Pruchna4:7
(1:4)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica16:00
30.04WSS Wisła3:2
(2:1)
LKS Błyskawica Drogomyśl17:00
w Wiśle, na obiekcie Start.
17.05KKS Spójnia Zebrzydowice1:4
(0:0)
Góral Żywiec18:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
22 kolejka
03.05RKS Cukrownik Chybie0:2
(0:0)
KS Kuźnia Ustroń17:00
03.05LKS Metal WG - Skałka Żabnica4:3
(1:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice17:00
03.05LKS Pasjonat Dankowice2:0
(0:0)
GLKS Wilkowice17:00
03.05LKS Bory Pietrzykowice0:3
(0:1)
LKS Błyskawica Drogomyśl17:00
03.05WSS Wisła3:1
(3:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
03.05Góral Żywiec1:1
(1:1)
TS Koszarawa Żywiec17:00
03.05UKS Maksymilian Cisiec1:2
(1:1)
LKS Bestwina17:00
03.05LKS Leśna1:1
(0:1)
LKS 99 Pruchna17:00
23 kolejka
06.05LKS Bestwina4:1
(1:1)
RKS Cukrownik Chybie15:00
06.05KS Kuźnia Ustroń2:0
(1:0)
Góral Żywiec17:00
Na sztucznej nawierzchni, bez udziału publiczności
06.05KKS Spójnia Zebrzydowice1:2
(0:0)
LKS Bory Pietrzykowice17:00
06.05LKS Błyskawica Drogomyśl3:3
(0:2)
LKS Pasjonat Dankowice17:00
06.05GLKS Wilkowice0:6
(0:3)
MRKS Czechowice-Dziedzice17:00
07.05LKS Leśna3:1
(1:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica15:00
07.05LKS 99 Pruchna1:0
(0:0)
UKS Maksymilian Cisiec16:00
07.05TS Koszarawa Żywiec1:0
(0:0)
WSS Wisła16:00
24 kolejka
13.05MRKS Czechowice-Dziedzice6:0
(3:0)
LKS Błyskawica Drogomyśl13:00
13.05LKS Metal WG - Skałka Żabnica1:2
(0:2)
GLKS Wilkowice17:00
13.05LKS Bory Pietrzykowice1:2
(0:1)
TS Koszarawa Żywiec17:00
13.05Góral Żywiec0:1
(0:0)
LKS Bestwina17:00
13.05RKS Cukrownik Chybie0:1
(0:0)
LKS 99 Pruchna17:00
13.05UKS Maksymilian Cisiec2:2
(2:2)
LKS Leśna17:00
14.05WSS Wisła0:0
(0:0)
KS Kuźnia Ustroń17:00
14.05LKS Pasjonat Dankowice4:3
(3:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
25 kolejka
19.05LKS Bory Pietrzykowice0:2
(0:0)
KS Kuźnia Ustroń18:00
Spotkanie przełożone z 21.05 na prośbę zespołu LKS Bory Pietrzykowice
20.05LKS Bestwina1:0
(1:0)
WSS Wisła15:00
20.05TS Koszarawa Żywiec5:0
(2:0)
LKS Pasjonat Dankowice17:00
20.05KKS Spójnia Zebrzydowice1:1
(1:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice17:00
20.05LKS Błyskawica Drogomyśl2:2
(2:0)
GLKS Wilkowice17:00
21.05LKS Leśna1:2
(0:1)
RKS Cukrownik Chybie15:00
21.05UKS Maksymilian Cisiec2:2
(1:1)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica17:00
21.05LKS 99 Pruchna2:1
(1:1)
Góral Żywiec17:45
26 kolejka
27.05GLKS Wilkowice4:1
(2:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice14:00
27.05LKS Metal WG - Skałka Żabnica2:3
(1:2)
LKS Błyskawica Drogomyśl17:00
27.05MRKS Czechowice-Dziedzice2:0
(2:0)
TS Koszarawa Żywiec17:00
27.05Góral Żywiec5:1
(4:1)
LKS Leśna17:00
27.05RKS Cukrownik Chybie6:0
(4:0)
UKS Maksymilian Cisiec17:00
28.05LKS Bory Pietrzykowice0:2
(0:0)
LKS Bestwina14:00
28.05LKS Pasjonat Dankowice3:3
(0:1)
KS Kuźnia Ustroń17:00
28.05WSS Wisła2:0
(2:0)
LKS 99 Pruchna17:00
27 kolejka
03.06LKS Bestwina-LKS Pasjonat Dankowice15:00
03.06KS Kuźnia Ustroń-MRKS Czechowice-Dziedzice17:00
03.06TS Koszarawa Żywiec-GLKS Wilkowice17:00
03.06KKS Spójnia Zebrzydowice-LKS Błyskawica Drogomyśl17:00
03.06RKS Cukrownik Chybie-LKS Metal WG - Skałka Żabnica17:00
04.06LKS Leśna-WSS Wisła15:00
04.06LKS 99 Pruchna-LKS Bory Pietrzykowice16:00
04.06UKS Maksymilian Cisiec-Góral Żywiec17:00
28 kolejka
09.06GLKS Wilkowice-KS Kuźnia Ustroń17:00
Spotkanie przełożone z 10.06 na prośbę zespołu KS Kuźnia Ustroń.
10.06LKS Metal WG - Skałka Żabnica-KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
10.06LKS Błyskawica Drogomyśl-TS Koszarawa Żywiec17:00
10.06MRKS Czechowice-Dziedzice-LKS Bestwina17:00
10.06Góral Żywiec-RKS Cukrownik Chybie17:00
11.06LKS Bory Pietrzykowice-LKS Leśna14:00
11.06LKS Pasjonat Dankowice-LKS 99 Pruchna17:00
11.06WSS Wisła-UKS Maksymilian Cisiec17:00
29 kolejka
15.06LKS Błyskawica Drogomyśl-KS Kuźnia Ustroń16:00
15.06Góral Żywiec-LKS Metal WG - Skałka Żabnica16:00
15.06RKS Cukrownik Chybie-WSS Wisła16:00
15.06UKS Maksymilian Cisiec-LKS Bory Pietrzykowice16:00
15.06LKS Leśna-LKS Pasjonat Dankowice16:00
15.06LKS 99 Pruchna-MRKS Czechowice-Dziedzice16:00
15.06LKS Bestwina-GLKS Wilkowice16:00
15.06TS Koszarawa Żywiec-KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
30 kolejka
18.06KKS Spójnia Zebrzydowice-KS Kuźnia Ustroń16:00
18.06LKS Metal WG - Skałka Żabnica-TS Koszarawa Żywiec16:00
18.06LKS Błyskawica Drogomyśl-LKS Bestwina16:00
18.06GLKS Wilkowice-LKS 99 Pruchna16:00
18.06MRKS Czechowice-Dziedzice-LKS Leśna16:00
18.06LKS Pasjonat Dankowice-UKS Maksymilian Cisiec16:00
18.06LKS Bory Pietrzykowice-RKS Cukrownik Chybie16:00
18.06WSS Wisła-Góral Żywiec16:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3170
2Czaniec3161
3TSP II3159
4Radziechowy3058
5Lędziny3155
6Jasienica3151
7Racibórz3147
8Ornontowice3145
9Skoczów3145
10Łaziska Grn.3144
11Jaworzno3144
12Concordia3141
13Landek3141
14Wilcza3039
15Pszczyna3132
16Ruptawa3123
17Mokre3119
18Suszec317
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2666
2Wisła2663
3Bestwina2649
4Góral2648
5Czechowice-Dz.2647
6Dankowice2641
7Żabnica2640
8Koszarawa Ż.2636
9Chybie2636
10Drogomyśl2636
11Wilkowice2630
12Pruchna2627
13Zebrzydowice2619
14Pietrzykowice2618
15Leśna2618
16Cisiec269
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2257
2Bestwinka2241
3Pisarzowice2238
4Wapienica2235
5Międzyrzecze2234
6Buczkowice2233
7Porąbka2231
8Czechowice-Dz. II2227
9Bystra (k. Bielska)2223
10Godziszka2223
11Kobiernice2222
12Kaniów2222
13Mazańcowice2221
14Rybarzowice2219
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2362
2Skoczów II2355
3Ochaby2345
4Kończyce W.2341
5Kończyce M.2338
6Bąków2334
7Pogwizdów2332
8Pielgrzymowice2331
9Goleszów2330
10Strumień2326
11Brenna2320
12Pogórze2317
13Dębowiec2317
14Kaczyce2311
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2252
2Łękawica2149
3Rajcza2146
4Gilowice2138
5Czernichów2136
6Sopotnia2231
7Soła Ż.2231
8Lipowa2130
9Radziechowy II2230
10Jeleśnia2226
11Ujsoły2124
12Pewel Śl.2224
13Rychwałd2318
14Przyborów230
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2052
2Bronów2146
3Hecznarowice2046
4Międzybrodzie2139
5Jaworze II2032
6Bujaków2031
7Grodziec2031
8Kozy2030
9Ligota2025
10Zabrzeg2117
11Kalna 2016
12Łodygowice2010
13Wilkowice II216
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1957
2Zabłocie1943
3Wielkie II1940
4Istebna1937
5Pierściec1936
6Iskrzyczyn1928
7Nierodzim1927
8Górki W.1922
9Hażlach1918
10Rudnik1916
11Golasowice199
12Brzezówka193
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1540
2Babia Góra1535
3Pewel M.1527
4Juszczyna1523
5Zarzecze1522
6Trzebinia1522
7Korbielów1518
8Słotwina1511
9Kocierz159
10Bystra (k. Żywca)158