Klasa B (Podokręg Żywiec) - sezon 2016/2017

Tabela strzelców


19

Dawid Piątek - LKS Juszczyna
Radosław Widuch - LKS Beskid Kocierz, LKS Grapa Trzebinia

16

Maciej Kania - TS Metal Węgierska Górka

14

Tomasz Kasiński - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze

12

Damian Mazgaj - LKS Pewel Mała

11

Jakub Urbaś - LKS Magura Bystra
Piotr Twardysko - LKS Magura Bystra

10

Paweł Ficek - TS Metal Węgierska Górka
Tomasz Majdak - LKS Korbielów

9

Krzysztof Kaczmarczyk - LKS Beskid Kocierz
Michał Tomaszek - LKS Koszarawa Babia Góra, LKS Halny Przyborów
Szymon Kasiński - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze

8

Dawid Górka - LKS Bory Pietrzykowice, LKS Grapa Trzebinia
Marcel Kamiński - LKS Juszczyna
Marek Pawlus - TS Metal Węgierska Górka
Tomasz Pietraszko - TS Metal Węgierska Górka

7

Adam Semik - LKS Sokół Słotwina
Kacper Urbaś - LKS Magura Bystra
Łukasz Dziedzina - TS Soła Żywiec, LKS Koszarawa Babia Góra
Mateusz Hernas - LKS Halny Przyborów, LKS Koszarawa Babia Góra

6

Bartłomiej Hankus - LKS Grapa Trzebinia
Grzegorz Kamiński - LKS Korbielów
Michał Szewczyk - LKS Sokół Słotwina

5

Damian Dobranowski - TS Soła Żywiec, LKS Koszarawa Babia Góra
Damian Lampa - LKS Korbielów
Łukasz Biegun - TS Metal Węgierska Górka
Łukasz Juraszek - LKS Juszczyna
Michał Krzyżowski - LKS Korbielów
Robert Sołtysek - TS Metal Węgierska Górka
Sławomir Mieszczak - LKS Beskid Kocierz
Szymon Gawron - LKS Koszarawa Babia Góra
Szymon Gąsiorek - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze

4

Adrian Haczkiewicz - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Dominik Semik - LKS Sokół Słotwina
Grzegorz Lach - LKS Jeleśnianka Jeleśnia, LKS Koszarawa Babia Góra
Łukasz Kamiński - LKS Pewel Mała
Łukasz Tomiczek - LKS Pewel Mała
Marcin Wiewióra - LKS Grapa Trzebinia
Patryk Matauszek - LKS Juszczyna
Piotr Janik - LKS Pewel Mała
Piotr Słowik - LKS Halny Przyborów, LKS Koszarawa Babia Góra
Sebastian Kuras - LKS Świt Cięcina, LKS Pewel Mała
Sebastian Staniak - Góral Żywiec, LKS Magura Bystra

3

Damian Żuławski - LKS Magura Bystra
Kacper Barcik - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Kamil Wawrzyczek - LKS Grapa Trzebinia
Krystian Pierog - LKS Korbielów
Łukasz Hernas - LKS Koszarawa Babia Góra, LKS Halny Przyborów
Marcin Gustyński - TS Koszarawa Żywiec, LKS Grapa Trzebinia
Michał Wojciuch - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Paweł Czaniecki - TS Metal Węgierska Górka
Paweł Jurasz - LKS Sokół Słotwina
Piotr Słowiak - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Przemysław Tlałka - LKS Koszarawa Babia Góra

2

Adam Juraszek - LKS Juszczyna
Adrian Piecha - LKS Korbielów
Artur Wróbel - LKS Pewel Mała
Damian Cieślar - TS Metal Węgierska Górka
Dominik Żuławski - LKS Magura Bystra
Gabriel Pietraszko - LKS Juszczyna
Grzegorz Dziergas - LKS Magura Bystra, LKS Pewel Mała
Kamil Lach - LKS Koszarawa Babia Góra, LKS Halny Przyborów
Krzysztof Noga - LKS Juszczyna
Marcin Duraj - LKS Korbielów
Marcin Majdak - LKS Koszarawa Babia Góra
Marcin Syc - LKS Grapa Trzebinia
Michał Mieszczak - TS Metal Węgierska Górka
Paweł Pierog - LKS Korbielów
Piotr Białek - LKS Beskid Kocierz
Piotr Chowaniec - LKS Juszczyna
Piotr Gawron - LKS Świt Cięcina, TS Metal Węgierska Górka
Rafał Buława - LKS Koszarawa Babia Góra, LKS Pewel Mała
Robert Picheta - LKS Pewel Mała
Szymon Kastelik - LKS Korbielów
Szymon Nikiel - LKS Sokół Słotwina
Szymon Szumlas - LKS Świt Cięcina, TS Metal Węgierska Górka
Tomasz Dudka - LKS Beskid Kocierz
Tomasz Pękala - TS Metal Węgierska Górka
Wojciech Howaniec - LKS Magura Bystra

1

Adrian Lach - LKS Grapa Trzebinia
Aleksander Caputa - LKS Juszczyna
Andrzej Kimla - LKS Magura Bystra, LKS Koszarawa Babia Góra
Andrzej Pierog - LKS Korbielów
Arkadiusz Furtak - LKS Beskid Kocierz
Artur Góra - LKS Korbielów
Bartłomiej Kasiński - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Bogdan Dyrcz - LKS Juszczyna
Bogusław Niewdana - LKS Pewel Mała
Damian Gowin - LKS Grapa Trzebinia
Daniel Mieszczak - LKS Beskid Kocierz
Dariusz Klimczak - LKS Koszarawa Babia Góra, LKS Halny Przyborów
Dawid Chrobak - LKS Sokół Słotwina
Dawid Pezdek - LKS Beskid Kocierz, LKS Grapa Trzebinia
Dominik Fijak - LKS Grapa Trzebinia
Filip Makuch - LKS Korbielów
Grzegorz Figura - LKS Beskid Kocierz
Grzegorz Howaniec - LKS Magura Bystra
Jakub Jakubiec - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Kamil Jakubiec - LKS Sokół Słotwina
Kamil Wójcik - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Konrad Wojciuch - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Krystian Majdak - LKS Koszarawa Babia Góra
Krystian Witos - LKS Pewel Mała
Krzysztof Wandzel - LKS Sokół Słotwina
Łukasz Sandok - LKS Magura Bystra
Marcin Hernas - LKS Grapa Trzebinia
Marek Jędrzejas - TS Koszarawa Żywiec, LKS Pewel Mała
Marek Puda - LKS Pewel Mała, LKS Koszarawa Babia Góra
Mateusz Barut - LZS Beskid Godziszka, LKS Sokół Słotwina
Mateusz Żur - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Paweł Kamiński - LKS Juszczyna
Paweł Krutak - TS Metal Węgierska Górka
Paweł Kumorek - LKS Beskid Kocierz
Paweł Widz - LKS Koszarawa Babia Góra, LKS Halny Przyborów
Piotr Czul - LKS Korbielów
Piotr Fundanicz - LKS Pewel Mała
Piotr Gruszecki - LKS Sokół Słotwina
Piotr Grzela - LKS Beskid Kocierz
Piotr Homa - LKS Juszczyna
Radosław Duraj - LKS Magura Bystra
Sebastian Buława - LKS Korbielów
Szymon Konior - LKS Sokół Słotwina, KS Halny Kalna
Tomasz Pindel - LKS Korbielów

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189