Klasa A (Podokręg Skoczów) - sezon 2016/2017

Tabela strzelców


33

Jakub Legierski - LKS Tempo Puńców

19

Marcin Siekierka - LKS Tempo Puńców, LKS Błyskawica Kończyce Wielkie

18

Alan Pastuszak - LKS Kończyce Małe, LKS Tempo Puńców
Marcin Jaworzyn - KP Beskid Skoczów

15

Wojciech Kołek - LKS Tempo Puńców

14

Paweł Hojbach - LKS Strażak Pielgrzymowice

13

Bartosz Parchański - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Samuel Kastinger - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie, LKS Strażak Dębowiec
Tomasz Śleziona - LKS Ochaby 96

12

Daniel Flejszman - KP Beskid Skoczów, LKS Tempo Puńców
Robert Orłowski - LKS Olza Pogwizdów

11

Kamil Machej - LKS Kończyce Małe
Krzysztof Felis - LKS Goleszów
Rafał Górczyński - LKS Kończyce Małe

10

Andrzej Kraus - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Dariusz Indyk - LKS Wisła Strumień
Dominik Pytel - LKS Ochaby 96
Mateusz Kałuża - LKS Ochaby 96
Przemysław Ferfecki - LKS Beskid Brenna, KP Beskid Skoczów

9

Jakub Kolondra - LKS Kończyce Małe, GKS Morcinek Kaczyce
Jakub Wnęk - TS Piast Cieszyn, LKS Tempo Puńców
Mateusz Nowak - LKS Ochaby 96

8

Daniel Ciemała - LKS Goleszów
Emil Zegadło - LKS Strażak Dębowiec
Jeremiasz Chmiel - LKS Kończyce Małe
Mateusz Wigezzi - LKS Goleszów
Sebastian Rychlik - LKS Olza Pogwizdów
Tomasz Wcisło - GKS Morcinek Kaczyce

7

Konrad Chrapek - KP Beskid Skoczów II
Marek Przyszlakowski - LKS Olza Pogwizdów
Piotr Szpilarewicz - LKS Kończyce Małe, LKS Zryw Bąków
Przemysław Cieślar - LKS Goleszów, LKS Tempo Puńców
Waldemar Bulandra - LKS Strażak Dębowiec

6

Jarosław Kwiczala - LKS Olza Pogwizdów
Krzysztof Kwik - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Łukasz Kiełkowski - LKS Strażak Pielgrzymowice
Piotr Ferfecki - LKS Goleszów
Szymon Gaszczyk - LKS Zryw Bąków
Wojciech Rakus - LKS Zryw Bąków

5

Andrzej Siekierka - LKS Ochaby 96
Artur Matuszczyk - LKS Strażak Pielgrzymowice
Kamil Różankowski - LKS Wisła Strumień
Kamil Wowry - GKS Morcinek Kaczyce
Łukasz Wacha - LKS Zryw Bąków, LKS Pogórze
Marcel Adamek - GKS Morcinek Kaczyce
Mateusz Kojzar - LKS Zryw Bąków
Mateusz Stokłosa - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie, RKS Cukrownik Chybie
Piotr Gołka - LKS Kończyce Małe
Sławosz Karelus - KS Brzezówka, LKS Ochaby 96
Wojciech Podeszwa - LKS Strażak Pielgrzymowice

4

Artur Chrapek - KP Beskid Skoczów II
Bartosz Kochman - KP Beskid Skoczów II
Damian Gryta - LKS Wisła Strumień
Eryk Penkala - LKS Kończyce Małe
Eugeniusz Matula - LKS Beskid Brenna
Jan Greń - LKS Beskid Brenna
Kornel Żebrowski - LKS Pogórze
Krystian Czudek - LKS Goleszów
Mateusz Brandys - LKS Pogórze
Mateusz Janota - LKS Wisła Strumień
Mateusz Szuster - LKS Strażak Pielgrzymowice
Michał Heller - LKS Pogórze
Przemysław Piekar - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Szymon Miłek - RKS Cukrownik Chybie
Wojciech Kawulok - KP Beskid Skoczów II

3

Andrzej Niemczyk - LKS Zryw Bąków
Andrzej Papierok - LKS Kończyce Małe
Arkadiusz Szlajss - KS Kuźnia Ustroń, LKS Tempo Puńców
Bartłomiej Gruszczyński - KP Beskid Skoczów II, LKS Beskid Brenna
Damian Adamczewski - LKS Strażak Pielgrzymowice
Daniel Greń - KP Beskid Skoczów II
Daniel Orawski - LKS Ochaby 96
Daniel Sikora - LKS Goleszów
Daniel Wenglorz - GKS Morcinek Kaczyce
Dawid Nikiel - LKS Goleszów
Józef Tomaszko - LKS Pogórze
Krystian Danel - LKS Wisła Strumień, LKS Pogórze
Krzysztof Kolondra - GKS Morcinek Kaczyce
Krzysztof Miodoński - LKS Strażak Pielgrzymowice
Marcin Niebisz - LKS Wisła Strumień
Paweł Pruś - LKS Zryw Bąków
Piotr Skrzypoń - LKS Tempo Puńców
Przemysław Węgrzyn - KS Ruch Chorzów II, KP Beskid Skoczów
Sebastian Sączek - LKS Beskid Brenna
Szymon Gogółka - LKS Ochaby 96
Szymon Greń - LKS Beskid Brenna
Tomasz Olszar - LKS Tempo Puńców
Wiktor Bochenek - KP Beskid Skoczów II

2

Adam Olszar - LKS Tempo Puńców
Adrian Adamczewski - LKS Strażak Pielgrzymowice
Andrzej Cieślar - LKS Ochaby 96
Artur Mąka - LKS Zryw Bąków, LKS Granica Ruptawa
Damian Strządała - LKS Goleszów
Daniel Bujok - TS Podbeskidzie II , KP Beskid Skoczów II
Daniel Macura - KP Beskid Skoczów II, LKS Pogórze
Dawid Bluck - LKS Tempo Puńców
Dawid Bystroń - LKS Beskid Brenna
Grzegorz Kałuża - LKS Ochaby 96
Jakub Staroń - LKS Wisła Strumień
Jerzy Szymura - LKS Beskid Brenna
Kacper Rakus - LKS Zryw Bąków
Kamil Michalak - LKS Rudnik, LKS Zryw Bąków
Kamil Pupek - LKS Strażak Dębowiec
Kazimierz Ferfecki - LKS Beskid Brenna
Krzysztof Surawski - KP Beskid Skoczów II, KP Beskid Skoczów
Łukasz Juroszek - LKS Goleszów
Łukasz Wrona - LKS Ochaby 96
Mateusz Olma - LKS Strażak Pielgrzymowice
Mateusz Skowron - LKS Strażak Pielgrzymowice
Michał Hanusiak - LKS Wisła Strumień
Michał Mach - LKS Tempo Puńców, LKS Wisła Strumień
Michał Gawlas - LKS Ochaby 96
Mirosław Foltyn - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II
Mirosław Ustaszewski - LKS Wisła Strumień
Patryk Ganiek - LKS Strażak Pielgrzymowice
Patryk Skakuj - LKS Tempo Puńców
Piotr Szwajlik - LKS Kończyce Małe
Przemysław Gibiec - LKS Goleszów
Rafał Konieczny - LKS Kończyce Małe
Rafał Wcisło - GKS Morcinek Kaczyce
Sebastian Nogły - GKS Morcinek Kaczyce
Sebastian Szeląg - LKS Błyskawica Drogomyśl, LKS Olza Pogwizdów
Seweryn Bujok - KP Beskid Skoczów II
Szymon Jodłowiec - LKS Wisła Strumień
Tomasz Węglorz - LKS Olza Pogwizdów
Wacław Janduda - LKS Wisła Strumień
Wojciech Swoboda - KP Beskid Skoczów II

1

Adam Musioł - GKS Morcinek Kaczyce
Arkadiusz Bury - KP Beskid Skoczów II, LKS Beskid Brenna
Arkadiusz Chodór - LKS Wisła Strumień
Arkadiusz Pawłowicz - LKS Olza Pogwizdów
Bartłomiej Oleksy - LKS Tempo Puńców
Błażej Holeksa - LKS Strażak Pielgrzymowice
Damian Herzyk - LKS Beskid Brenna
Dariusz Potrząsaj - LKS Wisła Strumień
Dawid Gierczyński - LKS Strażak Dębowiec
Dawid Macura - LKS Beskid Brenna
Dominik Brychcy - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Ireneusz Brachaczek - LKS Kończyce Małe
Jacek Juroszek - LKS Goleszów
Jakub Czyż - KP Beskid Skoczów II, LKS Beskid Brenna
Jakub Holeksa - LKS Strażak Pielgrzymowice
Jakub Rakus - LKS Zryw Bąków
Jakub Wiśniowski - LKS Goleszów
Jan Szostok - LKS Pogórze
Jarosław Janowski - LKS Kończyce Małe
Jarosław Parchański - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie, LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II
Jonasz Chmiel - LKS Kończyce Małe
Kamil Janik - KP Beskid Skoczów
Krystian Siąkała - LKS Pogórze
Krzysztof Kałuża - LKS Pogórze
Łukasz Hyla - KP Beskid Skoczów II
Łukasz Machej - LKS Victoria Hażlach, GKS Morcinek Kaczyce
Łukasz Piela - LKS Beskid Brenna
Łukasz Sosnowski - LKS Olza Pogwizdów
Maciej Marek - KP Beskid Skoczów
Maciej Winiewicz - LKS Ochaby 96
Maksymilian Szczypka - LKS Wisła Strumień
Marcin Pudłowski - LKS Strażak Pielgrzymowice
Marcin Plinta - LKS 99 Pruchna, LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Marcin Tokarz - LKS Zryw Bąków
Marcin Węglorz - LKS Olza Pogwizdów
Marcin Wigezzi - LKS Goleszów
Marek Staniek - LKS Strażak Dębowiec
Marek Wawrzyczek - LKS Olza Pogwizdów
Mateusz Brychcy - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Mateusz Hejnowicz - KP Beskid Skoczów II, LKS Ochaby 96
Mateusz Lizak - LKS Olza Pogwizdów
Mateusz Wieja - LKS Pogórze
Michał Grześ - KP Beskid Skoczów
Michał Kałka - GKS Morcinek Kaczyce
Michał Szlajss - LKS Goleszów
Patryk Pala - LKS Kończyce Małe
Piotr Husar - LKS Zryw Bąków, LKS Zamek Grodziec
Piotr Miszczyk - LKS Olza Pogwizdów
Rafał Kornas - LKS Strażak Pielgrzymowice
Sebastian Ganiek - LKS Goleszów
Seweryn Wojciechowski - LKS Tempo Puńców, KP Beskid Skoczów
Szymon Szuścik - LKS Strażak Pielgrzymowice
Tomasz Jaworski - LKS Beskid Brenna
Tomasz Łasut - LKS Kończyce Małe
Tomasz Wenglorz - GKS Morcinek Kaczyce
Wojciech Małyjurek - BTS Rekord Bielsko-Biała, KP Beskid Skoczów
Zbigniew Banot - LKS Olza Pogwizdów

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Racibórz3453
8Łaziska Grn.3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Czechowice-Dz.3056
4Góral3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Drogomyśl3040
10Koszarawa Ż.3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Czechowice-Dz. II2631
9Kobiernice2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Godziszka2625
13Mazańcowice2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Pielgrzymowice2636
9Goleszów2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Dębowiec2617
14Pogórze2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2662
2Rajcza2659
3Milówka2659
4Czernichów2644
5Gilowice2642
6Soła Ż.2637
7Lipowa2637
8Sopotnia2637
9Radziechowy II2636
10Ujsoły2634
11Jeleśnia2629
12Pewel Śl.2627
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189