Puchar Polski (Podokręg Żywiec) - sezon 2016/2017

Tabela strzelców


6


Rafał Hałat - GKS Radziechowy-Wieprz

5

Adrian Lejawa - LKS Orzeł Łękawica
Michał Gołuch - Góral Żywiec

4

Grzegorz Szymoński - GKS Radziechowy-Wieprz
Szymon Byrtek - GKS Radziechowy-Wieprz

3

Dominik Natanek - GKS Radziechowy-Wieprz, LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Filip Balcarek - LKS Podhalanka Milówka, BTS Rekord Bielsko-Biała II
Maciej Łącki - LKS Czaniec
Marcin Osmałek - Góral Żywiec, GKS Radziechowy-Wieprz

2

Grzegorz Zawada - UKS Maksymilian Cisiec
Kamil Gazurek - Góral Żywiec
Maciej Rozmus - MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski, GKS Radziechowy-Wieprz
Marcin Byrtek - GKS Radziechowy-Wieprz
Mateusz Widuch - Góral Żywiec
Michał Duda - TS Koszarawa Żywiec, LKS Orzeł Łękawica
Michał Motyka - LKS Bory Pietrzykowice
Patryk Semik - UKS Maksymilian Cisiec, Góral Żywiec
Przemysław Żabicki - LKS Smrek Ślemień, LKS Orzeł Łękawica
Robert Mrózek - LKS Orzeł Łękawica
Sławomir Mieszczak - LKS Beskid Kocierz

1

Adam Frydel - KS Iskra Rybarzowice, UKS Maksymilian Cisiec
Adrian Pawlus - GKS Radziechowy-Wieprz, LKS Bory Pietrzykowice
Adrian Szwarc - KS Spójnia Landek, LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Andrzej Jura - LKS Magórka Czernichów-Tresna, TS Koszarawa Żywiec
Artur Bąk - LKS Sopotnia
Damian Cieślar - TS Metal Węgierska Górka
Damian Mazgaj - LKS Pewel Mała
Damian Polak - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Dominik Błachut - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Dominik Bogdański - LKS Bory Pietrzykowice
Dominik Duraj - LKS Magura Bystra
Dominik Semik - LKS Sokół Słotwina
Dominik Żuławski - LKS Magura Bystra
Grzegorz Ciućka II - LKS Sopotnia
Grzegorz Jodłowiec -
Grzegorz Socha - FKS Rychwałd, LKS Beskid Gilowice
Jakub Malarz - LKS Sopotnia
Kamil Kozieł - LKS Świt Cięcina, TS Koszarawa Żywiec
Kamil Rus - LKS Orzeł Łękawica
Kamil Żemła - MKS Iskra Pszczyna, UKS Maksymilian Cisiec
Karol Rozmus - GKS Radziechowy-Wieprz, Góral Żywiec
Krzysztof Janik - TS Koszarawa Żywiec
Łukasz Błasiak - GKS Radziechowy-Wieprz, KS Kuźnia Ustroń
Maciej Okrzesik - LKS Sopotnia
Marcin Dudka - GKS Radziechowy-Wieprz
Marcin Kochutek - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Marcin Koźlik - LKS Metal WG - Skałka Żabnica, UKS Maksymilian Cisiec
Marcin Pośpiech - LKS Smrek Ślemień, LKS Orzeł Łękawica
Marcin Wróbel - LKS Leśna, BKS Stal Bielsko-Biała
Marek Gołuch - Góral Żywiec
Marek Noga - GKS Radziechowy-Wieprz
Mateusz Hankus - TS Koszarawa Żywiec
Mateusz Kalfas - LKS Podhalanka Milówka, UKS Maksymilian Cisiec
Mateusz Kumorek - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Mateusz Lociński - LKS Beskid Gilowice
Michał Czernek - BTS Rekord Bielsko-Biała, BTS Rekord Bielsko-Biała II
Michał Socha - LKS Bory Pietrzykowice
Michał Tomaszek - TS Koszarawa Żywiec
Mykhailo Lavruk - LKS Bory Pietrzykowice
Paweł Krutak - TS Metal Węgierska Górka
Piotr Białek - LKS Beskid Kocierz
Piotr Motyka - GKS Radziechowy-Wieprz
Piotr Pierlak - LKS Sopotnia
Piotr Pindel - GKS Radziechowy-Wieprz
Piotr Trzop - GKS Radziechowy-Wieprz
Radosław Michalski - Góral Żywiec
Radosław Tracz - GKS Radziechowy-Wieprz II, GKS Radziechowy-Wieprz
Rafał Dąbrowski - UKS Maksymilian Cisiec
Robert Motyka - LKS Bory Pietrzykowice
Sebastian Jaskółka - LKS Magura Bystra
Szymon Kupczak - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Szymon Szewczyk - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Teodor Popławski - LKS Sopotnia
Tomasz Fijak - KS Soła Kobiernice, LKS Bory Pietrzykowice
Tomasz Janik - UKS Maksymilian Cisiec, TS Koszarawa Żywiec
Tomasz Talik - LKS Orzeł Łękawica
Tomasz Urbaś - GKS Radziechowy-Wieprz, GKS Radziechowy-Wieprz II
Witold Podgórski - LKS Beskid Gilowice

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189