Puchar Polski (Podokręg Skoczów) - sezon 2017/2018

Tabela strzelców


5

Krystian Czudek - LKS Sportkontakt Goleszów

4

Jakub Legierski - LKS Tempo Puńców
Krzysztof Koczur - LKS Błyskawica Drogomyśl
Michał Chrysteczko - LKS 99 Pruchna

Szymon Płoszaj - WSS Wisła

3

Bartłomiej Rucki - WSS Wisła

2

Dawid Bluck - LKS Tempo Puńców
Dawid Janoszek - TS 1909 Piast Cieszyn
Dawid Surmiak - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Dawid Zorychta - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Kamil Kaszuba - LKS 99 Pruchna
Marcin Kołek - LKS Tempo Puńców
Michał Jopek - LKS Sportkontakt Goleszów
Sebastian Juroszek - WSS Wisła
Tomasz Gredka - FC Blaszok Skoczów

1

Adrian Sikora - KS Kuźnia Ustroń
Alan Pastuszak - LKS Tempo Puńców
Antoni Kukuczka - UKS APN Góral Istebna
Artur Wiak - LKS Zryw Bąków
Bartłomiej Oleksy - LKS Tempo Puńców
Bartłomiej Walek - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Bartosz Parchański - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Dawid Kłapsia - LKS Sportkontakt Goleszów
Eliasz Suszka - UKS APN Góral Istebna
Jakub Kukuczka - TS 1909 Piast Cieszyn
Jakub Janoszek - LKS Sportkontakt Goleszów
Krystian Papatanasiu - LKS Błyskawica Drogomyśl
Krzysztof Felis - LKS Sportkontakt Goleszów
Łukasz Halama - LKS Błyskawica Drogomyśl
Marcin Bednarek - LKS 99 Pruchna
Mateusz Brak - KS Kuźnia Ustroń
Mateusz Brandys - LKS Pogórze
Mateusz Szuster - LKS Tempo Puńców
Mateusz Tomala - WSS Wisła
Mateusz Wieczorek - LKS Beskid Brenna
Michał Pietraczyk - KS Kuźnia Ustroń
Patryk Skakuj - LKS Tempo Puńców
Robert Janulek - KKS Spójnia Zebrzydowice
Szymon Gaszczyk - LKS Zryw Bąków
Szymon Stoły - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Tomasz Kożdoń - LKS Pogórze
Tomasz Szyper - TS 1909 Piast Cieszyn
Tomasz Warzecha - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Tomasz Ziebura - FC Blaszok Skoczów

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Landek13
2Radziechowy13
3Jasienica13
4Wilcza13
5Czaniec13
6Wodzisław13
7Tychy II11
8Goczałkowice11
9Gaszowice11
10Bełk11
11Skoczów10
12Racibórz10
13Bytom10
14Ustroń10
15TSP II10
16Lędziny10
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze II00
2Kalna 00
3Rybarzowice00
4Bujaków00
5Ligota00
6Kozy00
7Łodygowice00
8Zabrzeg00
9Wilamowice00
10Grodziec00
11Międzybrodzie00
12Bronów00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Brzezówka00
2Nierodzim00
3Pierściec00
4Wielkie II00
5Iskrzyczyn00
6Pogórze00
7Rudnik00
8Górki W.00
9Hażlach00
10Golasowice00
11Istebna00