Liga Okręgowa (Beskidzki OZPN) - sezon 2016/2017

Tabela strzelców


41


Szymon Płoszaj - WSS Wisła

31

Dominik Natanek - GKS Radziechowy-Wieprz, LKS Metal WG - Skałka Żabnica

21


Adrian Sikora - KS Kuźnia Ustroń

19

Mateusz Żyła - MRKS Czechowice-Dziedzice

18

Jakub Ogiegło - LKS Pasjonat Dankowice

17

Michał Pietraczyk - KS Kuźnia Ustroń, WSS Wisła
Rafał Szczygielski - RKS Cukrownik Chybie

16

Dariusz Rucki - BKS Stal Bielsko-Biała, WSS Wisła

14

Adrian Szwarc - KS Spójnia Landek, LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Błażej Bawoł - RKS Cukrownik Chybie
Krzysztof Koczur - LKS Błyskawica Drogomyśl
Patryk Semik - UKS Maksymilian Cisiec, Góral Żywiec

13

Jakub Pilch - GLKS Wilkowice

12

Łukasz Halama - GKS Pniówek 74 Pawłowice, LKS Błyskawica Drogomyśl

11

Mariusz Kosibor - TS Koszarawa Żywiec
Wojciech Sadlok - LKS Pasjonat Dankowice

10

Grzegorz Szymoński - GKS Radziechowy-Wieprz
Sebastian Juroszek - WSS Wisła

9

Artur Sawicki - LKS Bestwina
Błażej Cięciel - LKS Pasjonat Dankowice
Marcin Wróbel - LKS Leśna, BKS Stal Bielsko-Biała

8

Dariusz Chowaniec - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Marek Szymala - KS Kuźnia Ustroń
Rafał Dąbrowski - UKS Maksymilian Cisiec
Tomasz Magiera - LKS Pasjonat Dankowice

7

Dominik Kopeć - MRKS Czechowice-Dziedzice
Edwin Barbosa - MRKS Czechowice-Dziedzice
Kamil Gazurek - Góral Żywiec
Krystian Patroń - LKS Pasjonat Dankowice, MRKS Czechowice-Dziedzice
Łukasz Błasiak - GKS Radziechowy-Wieprz, KS Kuźnia Ustroń
Rafał Adamczyk - MRKS Czechowice-Dziedzice
Rafał Dziadek - LKS Błyskawica Drogomyśl
Szymon Skęczek - LKS Bestwina
Tomasz Czyż - KS Kuźnia Ustroń
Tomasz Mrówka - KKS Spójnia Zebrzydowice

6

Dariusz Juroszek - WSS Wisła
Dominik Loska - LKS Błyskawica Drogomyśl
Jakub Kubica - KS Spójnia Landek, WSS Wisła
Jakub Raszka - MRKS Czechowice-Dziedzice
Mateusz Włoszek - LKS Bestwina
Paweł Toborek - GLKS Wilkowice
Robert Madzia - KS Kuźnia Ustroń

5

Bartłomiej Rucki - WSS Wisła
Dariusz Zygma - RKS Cukrownik Chybie
Dawid Gleindek - LKS Bestwina
Dawid Mazurek - WSS Wisła
Filip Bąk - TS Koszarawa Żywiec
Kamil Kozieł - LKS Świt Cięcina, TS Koszarawa Żywiec
Kamil Żemła - MKS Iskra Pszczyna, UKS Maksymilian Cisiec
Maciej Krysta - LKS Leśna
Maciej Łącki - LKS Czaniec
Marcin Urbańczyk - RKS Cukrownik Chybie
Marek Gołuch - Góral Żywiec
Mieczysław Sikora - BTS Rekord Bielsko-Biała, KS Kuźnia Ustroń
Patryk Chmiel - RKS Cukrownik Chybie
Paweł Duraj - LKS Bory Pietrzykowice
Przemysław Błażejowski - LKS 99 Pruchna
Radosław Michalski - Góral Żywiec
Robert Janulek - RKS Cukrownik Chybie, KKS Spójnia Zebrzydowice
Robert Żbikowski - LKS Forteca Świerklany, LKS 99 Pruchna
Tomasz Gala - Góral Żywiec, GLKS Wilkowice

4

Adrian Gibiec - KS Kuźnia Ustroń
Adrian Miroski - LKS Bestwina
Arkadiusz Rucki - RKS Cukrownik Chybie
Bartosz Sala - TS Koszarawa Żywiec
Filip Orszula - LKS 99 Pruchna
Grzegorz Rzeszótko - LKS Leśna
Maciej Wojtyła - Góral Żywiec, UKS Maksymilian Cisiec
Marcin Bednarek - LKS 99 Pruchna
Mateusz Radwański - LKS Bestwina
Michał Motyka - LKS Bory Pietrzykowice
Michał Socha - LKS Bory Pietrzykowice
Mykhailo Lavruk - LKS Bory Pietrzykowice
Paweł Pańta - LKS 99 Pruchna
Przemysław Miodoński - Góral Żywiec
Szymon Chmiel - GKS Morcinek Kaczyce, KKS Spójnia Zebrzydowice
Szymon Gach - TS Koszarawa Żywiec
Tomasz Bydliński - GLKS Wilkowice
Wojciech Małysz - LKS Pasjonat Dankowice

3

Adrian Szary - LKS Pasjonat Dankowice
Adrian Nycz - LZS Beskid Godziszka, LKS Bestwina
Arkadiusz Trybulec - KS Kuźnia Ustroń
Daniel Poloczek - RKS Cukrownik Chybie
Dariusz Dziadek - LKS Błyskawica Drogomyśl, BTS Rekord Bielsko-Biała II
David Chipala - TS Koszarawa Żywiec
Dominik Błachut - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Gabriel Duraj - LKS Bory Pietrzykowice
Grzegorz Jodłowiec -
Jacek Kosiba - LKS 99 Pruchna
Kamil Krzak - GLKS Wilkowice
Konrad Pala - KS Kuźnia Ustroń
Krystian Strach - LKS Drzewiarz Jasienica, KS Kuźnia Ustroń
Krzysztof Janik - TS Koszarawa Żywiec
Łukasz Łodziana - LKS Leśna
Marcin Jasiński - LKS Drzewiarz Jasienica, WSS Wisła
Marcin Osmałek - Góral Żywiec, GKS Radziechowy-Wieprz
Marcin Wysiński - LKS 99 Pruchna
Mateusz Gach - TS Koszarawa Żywiec
Mateusz Motyka - UKS Maksymilian Cisiec
Michał Gołuch - Góral Żywiec
Michał Chrysteczko - LKS 99 Pruchna
Michał Pszczółka - TS Piast Cieszyn, KS Kuźnia Ustroń
Patryk Szymik - KKS Spójnia Zebrzydowice
Patryk Ułasewicz - RKS Cukrownik Chybie
Patryk Wrzeszcz - GLKS Wilkowice
Rafał Nowak - UKS Maksymilian Cisiec
Rafał Żurek - MRKS Czechowice-Dziedzice
Sebastian Klimek - Góral Żywiec
Sebastian Niewdana - LKS Leśna
Tomasz Fijak - KS Soła Kobiernice, LKS Bory Pietrzykowice
Tomasz Janik - UKS Maksymilian Cisiec, TS Koszarawa Żywiec
Wojciech Drewniak - LKS Metal WG - Skałka Żabnica

2

Adrian Herok - MRKS Czechowice-Dziedzice
Bartłomiej Feruga - RKS Cukrownik Chybie, LKS Bestwina
Bartłomiej Jakubiec - TS Koszarawa Żywiec
Damian Stawicki - WSS Wisła, LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Dawid Pisarek - LKS Błyskawica Drogomyśl
Grzegorz Kopiec - KKS Spójnia Zebrzydowice
Kamil Duda - GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój, KKS Spójnia Zebrzydowice
Kamil Kotrys - WSS Wisła
Karol Janiszewski - KKS Spójnia Zebrzydowice
Kornel Adamus - LKS Metal WG - Skałka Żabnica, LKS Pasjonat Dankowice
Krystian Papatanasiu - LKS Błyskawica Drogomyśl
Łukasz Jastrzębski - LKS Czaniec, MRKS Czechowice-Dziedzice
Marcin Gołąb - LKS Bestwina
Marcin Koźlik - LKS Metal WG - Skałka Żabnica, UKS Maksymilian Cisiec
Marcin Mazurek - WSS Wisła
Mateusz Brak - KS Kuźnia Ustroń
Mateusz Cieślar - LKS Błyskawica Drogomyśl
Mateusz Kalfas - LKS Podhalanka Milówka, UKS Maksymilian Cisiec
Mateusz Kumorek - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Mateusz Tomala - WSS Wisła
Michał Adamus - MRKS Czechowice-Dziedzice
Michał Pękala - BTS Rekord Bielsko-Biała II, LKS Błyskawica Drogomyśl
Mirosław Stabla -
Paweł Orszulik - GKS Morcinek Kaczyce, KKS Spójnia Zebrzydowice
Paweł Suski - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Radosław Tracz - GKS Radziechowy-Wieprz II, GKS Radziechowy-Wieprz
Rafał Greń - LKS Leśna
Sebastian Nowak - KKS Spójnia Zebrzydowice
Sebastian Wojciechowski - RKS Cukrownik Chybie
Szymon Jastrzębski - MRKS Czechowice-Dziedzice
Szymon Niemczyk - MRKS Czechowice-Dziedzice
Tomasz Zaręba - LKS Granica Ruptawa, KS Kuźnia Ustroń
Waldemar Szarzec - WSS Wisła

1

Adrian Dobija - LKS Bory Pietrzykowice
Aleksander Pawlus - LKS Leśna
Arkadiusz Brachaczek - TS Piast Cieszyn, KKS Spójnia Zebrzydowice
Arkadiusz Urbański - LKS Leśna
Artur Michulec - Góral Żywiec
Artur Bieroński - LKS Pasjonat Dankowice
Artur Król - KKS Spójnia Zebrzydowice
Bartłomiej Olszar - KKS Spójnia Zebrzydowice
Damian Madzia - KS Kuźnia Ustroń
Damian Ścibor - BTS Rekord Bielsko-Biała II, KS Kuźnia Ustroń
Damian Wojtoń - KS Spójnia Landek
Damian Zyzak - LKS Magórka Czernichów-Tresna, TS Koszarawa Żywiec
Dawid Grabowski - LKS Błyskawica Drogomyśl
Dawid Piguła - KKS Spójnia Zebrzydowice
Dawid Rutkowski - GLKS Wilkowice
Dawid Szczotka - LKS Świt Cięcina, UKS Maksymilian Cisiec
Dominik Szrajner - LKS Świt Cięcina, LKS Bory Pietrzykowice
Gracjan Haka - LKS Błyskawica Drogomyśl
Grzegorz Gąsiorek - MRKS Czechowice-Dziedzice
Grzegorz Sztorc - MRKS Czechowice-Dziedzice
Grzegorz Szymik - TS Koszarawa Żywiec, LKS Magórka Czernichów-Tresna
Jakub Denys - LKS Metal WG - Skałka Żabnica, GLKS Wilkowice
Jakub Marekwica - WSS Wisła
Kajetan Lach - LKS Leśna
Kamil Cichura - MRKS Czechowice-Dziedzice
Kamil Jakubiec - GLKS Wilkowice
Kamil Kaszuba - LKS 99 Pruchna
Kamil Michalczyk - LKS 99 Pruchna
Kamil Skowronek - RKS Cukrownik Chybie
Konrad Kowaliczek - MKS Iskra Pszczyna, LKS Bestwina
Kostiantyn Shliakhovyi - Góral Żywiec
Krystian Makowski - LKS Bestwina
Krystian Mańkus - GLKS Wilkowice
Krzysztof Jodłowiec -
Krzysztof Urbaś - GKS Radziechowy-Wieprz II, Góral Żywiec
Krzysztof Wójcikiewicz - LKS Pasjonat Dankowice
Łukasz Muras - LKS Mazańcowice, LZS Beskid Godziszka
Maciej Móll - LKS Czaniec, LKS Bestwina
Maksymilian Celej - TS Koszarawa Żywiec
Marcin Filapek - TS Podbeskidzie II , LKS Pasjonat Dankowice
Marcin Kochutek - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Marcin Prochoński - LKS 99 Pruchna
Mariusz Duś - LKS Bestwina
Mariusz Pilch - WSS Wisła
Mateusz Cieślar - KS Kuźnia Ustroń, WSS Wisła
Mateusz Sroka - LKS Beskid Gilowice
Michał Pilch - GLKS Wilkowice
Michał Tomaszek - TS Koszarawa Żywiec
Patryk Wentland - LKS Bestwina, LKS Drzewiarz Jasienica
Paweł Smajdor -
Paweł Sosna - RKS Cukrownik Chybie
Przemysław Szczypka - LKS Bestwina
Robert Motyka - LKS Bory Pietrzykowice
Sebastian Pępek - TS Koszarawa Żywiec
Sławomir Kościelny - UKS Maksymilian Cisiec
Szymon Święs - LKS Bestwina
Tomasz Gandzel - RKS Cukrownik Chybie
Tomasz Strzałka - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Vladyslav Lipich - LKS Skrzyczne Lipowa, GLKS Wilkowice
Wojciech Mrok - TS Koszarawa Żywiec

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189