Strony klubów

4 Liga gr. 2 (Śląski ZPN)

GKS Gwarek Ornontowice

GKS Krupiński Suszec

GKS Radziechowy-Wieprz

JSP Szczakowianka Jaworzno

KP Beskid Skoczów

KP Unia Racibórz

KS Concordia Knurów

KS Decor Bełk

KS Polonia Łaziska Górne

LKS Czaniec

LKS Drzewiarz Jasienica

LKS Granica Ruptawa

LKS Orzeł Mokre

LKS Wilki Wilcza

MKS Iskra Pszczyna

MKS Lędziny

TS Podbeskidzie II

4 Liga Baraż (Śląski ZPN)

KS Slavia Ruda Śląska

KS Spójnia Landek

Klasa A (Podokręg Skoczów)

GKS Morcinek Kaczyce

KP Beskid Skoczów II

LKS Beskid Brenna

LKS Błyskawica Kończyce Wielkie

LKS Goleszów

LKS Kończyce Małe

LKS Ochaby 96

LKS Olza Pogwizdów

LKS Pogórze

LKS Strażak Dębowiec

LKS Strażak Pielgrzymowice

LKS Tempo Puńców

LKS Wisła Strumień

LKS Zryw Bąków

Liga Okręgowa (Beskidzki OZPN)

GLKS Wilkowice

Góral Żywiec

KKS Spójnia Zebrzydowice

Klasa B (Podokręg Skoczów)

KP Trójwieś Istebna

KS Brzezówka

KS Nierodzim Ustroń

Liga Okręgowa (Beskidzki OZPN)

LKS 99 Pruchna

LKS Bestwina

Klasa B (Podokręg Skoczów)

LKS Błękitni Pierściec

Liga Okręgowa (Beskidzki OZPN)

LKS Błyskawica Drogomyśl

Klasa B (Podokręg Skoczów)

LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II

Liga Okręgowa (Beskidzki OZPN)

LKS Bory Pietrzykowice

Klasa B (Podokręg Skoczów)

LKS Iskra Iskrzyczyn

Liga Okręgowa (Beskidzki OZPN)

LKS Leśna

LKS Metal WG - Skałka Żabnica

Klasa B (Podokręg Skoczów)

LKS Orzeł Zabłocie

Liga Okręgowa (Beskidzki OZPN)

LKS Pasjonat Dankowice

Klasa B (Podokręg Skoczów)

LKS Rudnik

LKS Spójnia Górki Wielkie

LKS Victoria Hażlach

MKS Promyk Golasowice

Liga Okręgowa (Beskidzki OZPN)

MRKS Czechowice-Dziedzice

RKS Cukrownik Chybie

Klasa B (Podokręg Skoczów)

TS 1909 Piast Cieszyn

Liga Okręgowa (Beskidzki OZPN)

TS Koszarawa Żywiec

UKS Maksymilian Cisiec

WSS Wisła

Klasa A (Podokręg Bielsko)

GKS Czarni Jaworze

GLKS Sokół Buczkowice

KS Bestwinka

KS Bystra

KS Iskra Rybarzowice

KS Międzyrzecze

KS Soła Kobiernice

LKS Mazańcowice

LKS Pionier Pisarzowice

LKS Przełom Kaniów

LKS Zapora Porąbka

LKS Zapora Wapienica

LZS Beskid Godziszka

MRKS Czechowice-Dziedzice II

Klasa B (Podokręg Bielsko)

BTS Rekord Bielsko-Biała II

GKS Czarni Jaworze II

GLKS Wilkowice II

KS Halny Kalna

LKS Groń Bujaków

LKS Ligota

LKS Orzeł Kozy

LKS Słowian Łodygowice

LKS Sokół Hecznarowice

LKS Sokół Zabrzeg

LKS Żar Międzybrodzie Bialskie

UKS Rotuz Bronów

Klasa A (Podokręg Żywiec)

FKS Rychwałd

GKS Radziechowy-Wieprz II

LKS Beskid Gilowice

LKS Halny Przyborów

LKS Jeleśnianka Jeleśnia

LKS Magórka Czernichów-Tresna

LKS Muńcuł Ujsoły

LKS Orzeł Łękawica

LKS Pewel Ślemieńska

LKS Podhalanka Milówka

LKS Skrzyczne Lipowa

LKS Soła Rajcza

LKS Sopotnia

TS Soła Żywiec

Klasa B (Podokręg Żywiec)

LKS Beskid Kocierz

LKS Grapa Trzebinia

LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze

LKS Juszczyna

LKS Korbielów

LKS Koszarawa Babia Góra

LKS Magura Bystra

LKS Pewel Mała

LKS Sokół Słotwina

TS Metal Węgierska Górka

1L Playarena BB (Amatorzy)

18BPD

Banda Świrów

BeskidzkaPilka.pl

Black Game Team

Body-Maxx.pl

Czechowice Team

FC Olewers

FC Tury

FC Wapienica

HuSaRiA WuPe

Lej mi Pół

Leśny Klub Sportowy

MegaSport

Piekarnia Brzuchański

Pokemony

Wilki Południa

Wizjanet Team

Wpn Squad

Young Power

2L Playarena BB (Amatorzy)

4Fun Football Team

BD Folwark

Bielska

Bielsko CF

Bolcownicy

Bon Voyage

Celna Bielsko

E-sport Gaming

Golonki Janusza

Malbec

Sportowe Świry

Stare Bielsko FC

The Shakers

Totamtenham FC

Warmerr

GLS Goleszów (Amatorzy)

4 Korony Cieszyn

BeskidzkaPilka.pl Ustroń

CDF Cieszyn

Chrapiące Chrabąszcze Ustroń

Diverso Ustroń

Dolina Leśnicy Brenna

FC Blaszok Skoczów

FC Cisownica

FC Kurtis Międzyświeć

Gold Team Cieszyn

Karton-Pak Cieszyn

Kozakowice

Lutnia Zamarski Oldboje

Megat Ustroń

Nieckarz Team Międzyświeć

Ognioodporni Ustroń

Patokalipsa Cieszyn

Priner Team Cieszyn

Texas Hażlach

Timber Cieszyn

Trafin Oil Ustroń

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Racibórz3453
8Łaziska Grn.3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Czechowice-Dz.3056
4Góral3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Drogomyśl3040
10Koszarawa Ż.3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Czechowice-Dz. II2631
9Kobiernice2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Godziszka2625
13Mazańcowice2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Pielgrzymowice2636
9Goleszów2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Dębowiec2617
14Pogórze2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2662
2Rajcza2659
3Milówka2659
4Czernichów2644
5Gilowice2642
6Soła Ż.2637
7Lipowa2637
8Sopotnia2637
9Radziechowy II2636
10Ujsoły2634
11Jeleśnia2629
12Pewel Śl.2627
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189