Sparingi - lipiec 2017

06.07.2017

FK Železiarne Podbrezová2:0 (0:0)TS Podbeskidzie S.A.17:00

08.07.2017

BKS Stal Bielsko-Biała0:3 (0:0)GKS Pniówek 74 Pawłowice11:00
w Wilamowicach
FC DAC 1904 Dunajská Streda3:0 (2:0)TS Podbeskidzie S.A.18:00

12.07.2017

ROW 1964 Rybnik1:1 (1:0)BKS Stal Bielsko-Biała11:00
MFK Skalica1:3 (0:2)TS Podbeskidzie Bielsko-Biała17:00

14.07.2017

Niwa Nowa Wieś0:1 (0:0)LKS Czaniec18:00

15.07.2017

KS Ruch Radzionków3:2 (1;1)BKS Stal Bielsko-Biała11:00
KS Spójnia LandekodwołanyGKS Grunwald Ruda Śląska11:00
FC ViOn Zlaté Moravce1:1 (0:1)TS Podbeskidzie Bielsko-Biała11:00
KS Kuźnia Ustroń1:3 (1:3)LKS Bestwina13:00
w Ustroniu
LKS 99 Pruchna3:1 (2:0)LKS Krzyżanowice15:00
LKS Zryw BąkówodwołanyForteca Świerklany15:00
LKS Baranowice0:1 (0:1)KKS Spójnia Zebrzydowice15:30
LKS Pasjonat Dankowice3:2 (1:2)LKS Jawiszowice16:00
LKS Ochaby 964:9 (1:4)LKS Orzeł Zabłocie16:00
TS Koszarawa Żywiec5:0 (1:0)GKS Czarni Jaworze17:00
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie3:5 (1:2)KS Bystra17:00
LKS Kończyce Małe4:4 (3:2,0:1,1:1)LKS Sportkontakt Goleszów17:00
GKS Morcinek Kaczyce5:0 (4:0)LKS Iskra Iskrzyczyn17:00
LKS Tempo Puńców9:4 (5:1)LKS Błyskawica Kończyce Wielkie18:00

16.07.2017

WSS Wisła3:0 (1:0)Slovan Skalité09:00
w Skalité (Słowacja)
UKS APN Góral Istebna1:4 (0:2)LKS Beskid Brenna10:00
LKS Błyskawica Drogomyśl1:11 (1:6)LKS Orzeł Łękawica11:00
KP Beskid Skoczów1:4 (1:0)FK Čadca11:00
w Skalité (Słowacja)
KP Beskid Skoczów4:2 (-:-)Slovan Skalité15:00
w Skalité (Słowacja)
WSS Wisła6:2 (2:1)FK Čadca17:30
w Skalité (Słowacja)

17.07.2017

MRKS Czechowice-Dziedzice7:1 (4:1)KS Bestwinka18:00

18.07.2017

KS Iskra Rybarzowice5:4 (?:?)LZS Beskid Godziszka18:00
w Rybarzowicach
LKS Rudnik0:16 (0:6)LKS Błyskawica Kończyce Wielkie18:00

19.07.2017

BKS Stal Bielsko-Biała1:1 (0:0)KS Rozwój Katowice11:00
KS Spójnia Landek2:7 (0:3)GKS Pniówek 74 Pawłowice17:30
MRKS Czechowice-Dziedzice1:1 (0:1)KP Beskid Skoczów18:00
TS 1909 Piast Cieszyn4:2 (0:0,3:1,1:1)LKS Sportkontakt Goleszów18:00
Mecz rozgrywany systemem 3x35 minut.
KKS Spójnia Zebrzydowice6:5 (2:2)Granica Ruptawa18:00
LKS Tempo Puńców3:4 (1:1,0:2,2:1)Gwarek Zabrze U1918:00
w Chybiu, mecz rozegrano systemem 3x30 minut
KS Kuźnia Ustroń3:1 (2:0)GKS Czarni Jaworze18:30
w Hermanicach
Brzezina Osiek0:8 (0:5)LKS Czaniec18:30
LKS Bestwina0:2 (0:0)Tempo Białka 19:00
w Wilamowicach
LKS 99 Pruchna4:1 (2:0)GKS Pniówek 74 Pawłowice II19:00

20.07.2017

LKS Bory Pietrzykowice0:4 (0:2)Góral Żywiec18:00

21.07.2017

TS 1909 Piast Cieszyn4:2 (3:1)TJ Slovan Horní Žukov18:00
LKS Orzeł ZabłocieodwołanyLKS Rudnik18:00
FC Blaszok Skoczów-KP Beskid Skoczów II19:00
w Simoradzu

22.07.2017

LKS Zapora PorąbkaodwołanyOrzeł Witkowice
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie-TJ Bystřice nad Olší
KS Kuźnia UstrońodwołanyKS Spójnia Landek10:00
w Landeku
KS Międzyrzecze-LKS Błyskawica Drogomyśl10:00
GKS Radziechowy-Wieprz-KP Warta Zawiercie11:00
BKS Stal Bielsko-Biała-TKP Elana S.A.11:00
w Rybniku-Kamień
LKS 99 Pruchna-LKS Granica Ruptawa15:00
WSS Wisła-LKS Czaniec16:00
w Wiśle
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski-LKS Bestwina16:00
w Wodzisławiu
LKS Pionier Pisarzowice-LKS Metal WG - Skałka Żabnica16:00
TS Koszarawa Żywiec-KP Beskid Skoczów16:00
LKS Sportkontakt Goleszów-LKS Iskra Iskrzyczyn16:00
LKS Soła Rajcza-UKS Rotuz Bronów16:00
w Rajczy
LKS Tempo Puńców-GKS Czarni Jaworze17:00
TS Soła Żywiec-LKS Pewel Mała17:00
w Żywcu
KS Halny Kalna -LKS Juszczyna17:00
Gwiazda Skrzyszów-KKS Spójnia Zebrzydowice18:00
LKS Wisła Strumień-LKS Kończyce Małe18:00

23.07.2017

KS Bystra-GLKS Spartak Wielkanoc-Gołcza12:00
w Kocikowej
LKS Drzewiarz Jasienica-TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 13:00
w Jasienicy
RKS Cukrownik Chybie-TS Podbeskidzie Bielsko-Biała15:00
w Chybiu
LKS Sopotnia-LKS Leśna15:00
w Sopotni
GKS Morcinek Kaczyce-LKS Olza Pogwizdów15:00
LKS Strażak Pielgrzymowice-Żar Szeroka15:00
Góral Żywiec-GLKS Wilkowice18:00

24.07.2017

BTS Rekord Bielsko-Biała II-LKS Orzeł Łękawica18:00
w Gilowicach

25.07.2017

LKS Pionier Pisarzowice-LKS Orzeł Kozy
LKS Strażak Dębowiec-GKS Pniówek 74 Pawłowice II18:00
LKS Rudnik-UKS Rotuz Bronów18:00
w Bronowie
LKS Beskid Brenna-UKS APN Góral Istebna18:30

26.07.2017

LKS Czaniec-Góral Żywiec
MRKS Czechowice-Dziedzice-Górnik Libiąż
LKS Drzewiarz Jasienica-WSS Wisła
LKS Podhalanka Milówka-TS Koszarawa Żywiec
LKS Błyskawica Drogomyśl-LKS Przełom Kaniów
KS Spójnia Landek-UKS Maksymilian Cisiec U19
KKS Spójnia Zebrzydowice-KS Polonia Marklowice
KS Spójnia Landek-Gwarek Tarnowskie Góry
KP Beskid Skoczów II-LKS Spójnia Górki Wielkie
MKS Iskra Pszczyna-KS Kuźnia Ustroń18:00
w Pszczynie
TS 1909 Piast Cieszyn-KS Międzyrzecze18:00

27.07.2017

LKS Zapora Porąbka-Skawa Wadowice
RKS Cukrownik Chybie-Gwarek Zabrze U19
LKS 99 Pruchna-KS Polonia Marklowice
LKS Olza Pogwizdów-LKS Sportkontakt Goleszów18:00

28.07.2017

KP Beskid Skoczów-GKS Czarni Jaworze

29.07.2017

KS Kuźnia Ustroń-Góral Żywiec
LKS Czaniec-BKS Stal Bielsko-Biała
LKS Bestwina-Niwa Nowa Wieś
w Bestwinie
MRKS Czechowice-Dziedzice-LKS Goczałkowice Zdrój
LKS Drzewiarz Jasienica-TS Podbeskidzie II U19
GKS Radziechowy-Wieprz-WSS Wisła
LKS Pewel Mała-LZS Beskid Godziszka
LKS Pionier Pisarzowice-Strumień Polanka Wielka
LKS Pasjonat Dankowice-KS Bestwinka
RKS Cukrownik Chybie-BTS Rekord Bielsko-Biała II U19
KS Spójnia Landek-MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
LKS Strażak Pielgrzymowice-TJ BDSTAV Sedliště
LKS Kończyce Małe-Żar Szeroka
LKS Przełom Kaniów-LKS Zapora Wapienica
w Kaniowie
KS Halny Kalna -LKS Mazańcowice
GKS Morcinek Kaczyce-LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II16:00
LKS Wisła Strumień-Zryw Bzie18:00

30.07.2017

KS Bystra-LKS Skrzyczne Lipowa
LKS Olza Pogwizdów-TJ Lokomotiva Louky16:00
LKS Strażak Dębowiec-KS Nierodzim Ustroń17:00

Inne sezony:

2017:

2016:

2015:

2014:

2013:

2012:

2011:

2010:

A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Brzezówka00
2Nierodzim00
3Pierściec00
4Wielkie II00
5Iskrzyczyn00
6Pogórze00
7Rudnik00
8Górki W.00
9Hażlach00
10Golasowice00
11Istebna00