LKS Korbielów

Adres: ul. Beskidzka 66, 34-355 Korbielów
Telefon(y): +48 500 803 632
E-mail: lkskorbielow@inbox.com
WWW: http://lkskorbielow.futbolowo.pl/

Prezes: Stanisław Makuch
Kierownik: Krzysztof Kubasiak
Trener: Bartłomiej Góra

Rok założenia: 2006
Barwy: biało - niebiesko - czarne
Nazwa stadionu: Stadion Jeleśnianki Jeleśnia
Adres stadionu: ul. Babiogóska 12, 34-340 Jeleśnia
Pojemność stadionu: 400 miejsc (200 siedzących)
Wymiary boiska: 103m. x 64m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Sebastian Buławabramkarz
2Kamil Świątkowskibramkarz
3Piotr Czulobrońca
4Marcin Durajobrońca
5Adrian Piechaobrońca
6Andrzej Pierogobrońca
7Paweł Pierogobrońca
8Michał Drągpomocnik
9Jerzy Dudziakpomocnik
10Artur Górapomocnik
11Szymon Hernaspomocnik
12Szymon Kastelikpomocnik
13Sebastian Krzesakpomocnik
14Michał Krzyżowskipomocnik
15Filip Makuchpomocnik
16Andrzej Mocpomocnik
17Krystian Pierogpomocnik
18Tomasz Pindelpomocnik
19Dawid Gachnapastnik
20Grzegorz Kamińskinapastnik
21Tomasz Majdaknapastnik

Najlepsi strzelcy

10
Tomasz Majdak
6
Grzegorz Kamiński
5
Michał Krzyżowski
Damian Lampa
3
Krystian Pierog
2
Marcin Duraj
Szymon Kastelik
Adrian Piecha
Paweł Pierog
1
Sebastian Buława
Piotr Czul
Artur Góra
Filip Makuch
Andrzej Pierog
Tomasz Pindel

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

21.08.201616:00KBKorbielów4:1 (4:0)Słotwina
03.09.201616:00KBZarzecze3:3 (0:0)Korbielów
04.09.201611:004LJSopotnia U190:10Korbielów
11.09.201611:004LJKorbielów2:0Przyborów U19
11.09.201616:00KBKorbielów1:2 (1:2)Węgierska G.
17.09.201611:004LJKorbielów6:1Ślemień U19
17.09.201616:00KBKorbielów8:2 (3:1)Kocierz
24.09.201610:004LJPewel Śl. U192:4Korbielów
25.09.201614:00KBKorbielów2:3 (2:0)Babia Góra
01.10.201611:004LJKorbielów2:0Babia Góra U19
02.10.201614:00KBJuszczyna3:5 (2:2)Korbielów
08.10.201610:004LJCzernichów U193:4Korbielów
08.10.201616:00KBKorbielów1:3 (0:1)Pewel M.
15.10.201610:004LJSłotwina U194:0Korbielów
15.10.201615:00KBTrzebinia5:0 (1:0)Korbielów
29.10.201615:00KBBystra (k. Żywca)4:6 (1:3)Korbielów
09.04.201715:00KBSłotwina2:0 (0:0)Korbielów
17.04.201716:00KBKorbielów1:1 (0:0)Bystra (k. Żywca)
07.05.201714:00KBKocierz3:3 (1:1)Korbielów
14.05.201715:00KBBabia Góra2:0 (0:0)Korbielów
20.05.201717:00KBKorbielów2:4 (1:3)Juszczyna
28.05.201715:00KBPewel M.2:3 (0:1)Korbielów
03.06.201717:00KBKorbielów2:2 (1:1)Trzebinia
11.06.201714:00KBKorbielów2:1 (1:1)Zarzecze
15.06.201716:00KBWęgierska G.3:1 (1:0)Korbielów

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

23.07.201617:00TJ Družstevník Mutné3:1 (1:1)Korbielów
12.03.201714:00PrzyborówKorbielów
26.03.201712:30Pewel Śl.2:5 (0:3)Korbielów

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Racibórz3453
8Łaziska Grn.3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Czechowice-Dz.3056
4Góral3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Drogomyśl3040
10Koszarawa Ż.3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Czechowice-Dz. II2631
9Kobiernice2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Godziszka2625
13Mazańcowice2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Pielgrzymowice2636
9Goleszów2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Dębowiec2617
14Pogórze2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2662
2Rajcza2659
3Milówka2659
4Czernichów2644
5Gilowice2642
6Soła Ż.2637
7Lipowa2637
8Sopotnia2637
9Radziechowy II2636
10Ujsoły2634
11Jeleśnia2629
12Pewel Śl.2627
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189