LKS Sokół Słotwina

Adres: Słotwina 147, 34-324 Lipowa
Telefon(y): +48 601 745 499
WWW: http://sokolslotwina.futbolowo.pl

Prezes: Tadeusz Semik
Kierownik: Fabian Bogol
Trener: Wojciech Zuziak (do ? 2017 r. Tomasz Pawlus, do 16.09.2016 r. Seweryn Caputa)

Rok założenia: 1948
Barwy: Żółto - Zielono - Czerwone
Nazwa stadionu: Stadion LKS Sokół Słotwina
Pojemność stadionu: 1000 miejsc (200 siedzących)
Wymiary boiska: 105m. x 65m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Dawid Chrobakbramkarz
2Adam Semikbramkarz
3Dawid Caputaobrońca
4Łukasz Glądysobrońca
5Mateusz Juraobrońca
6Marek Krystaobrońca
7Maciej Nykielobrońca
8Arkadiusz Sowaobrońca
9Krzysztof Wandzelobrońca
10Fabian Bogolpomocnik
11Jakub Góralczykpomocnik
12Piotr Gruszeckipomocnik
13Adrian Jakóbiecpomocnik
14Grzegorz Jakóbiecpomocnik
15Jarosław Jakubiecpomocnik
16Paweł Juraszpomocnik
17Paweł Nikielpomocnik
18Szymon Nikielpomocnik
19Tomasz Pawlikpomocnik
20Marcin Piątekpomocnik
21Filip Pietraszkopomocnik
22Krystian Sowapomocnik
23Krzysztof Sowapomocnik
24Paweł Sowapomocnik
25Robert Sowapomocnik
26Kamil Stefkopomocnik
27Marek Śliwapomocnik
28Piotr Śliwapomocnik
29Aleksander Tetelapomocnik
30Michał Wejnerowskipomocnik
31Adam Wronapomocnik
32Rafał Żurekpomocnik
33Mateusz Barutnapastnik
34Kamil Jakubiecnapastnik
35Szymon Koniornapastnik
36Dominik Semiknapastnik
37Michał Szewczyknapastnik
38Wojciech Zuziaknapastnik

Najlepsi strzelcy

7
Adam Semik
6
Michał Szewczyk
5
Dominik Semik
3
Paweł Jurasz
2
Szymon Nikiel
1
Mateusz Barut
Dawid Chrobak
Piotr Gruszecki
Kamil Jakubiec
Szymon Konior
Krzysztof Wandzel

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

31.07.201615:00PPSłotwina1:5 (1:3)Sopotnia
21.08.201616:00KBKorbielów4:1 (4:0)Słotwina
28.08.201615:00KBSłotwina0:2 (0:2)Babia Góra
04.09.201615:00KBSłotwina0:4 (0:1)Pewel M.
18.09.201611:00KBWęgierska G.11:1 (6:1)Słotwina
24.09.201616:00KBTrzebinia6:2 (3:2)Słotwina
02.10.201615:00KBSłotwina5:2 (2:2)Kocierz
09.10.201614:00KBJuszczyna2:2 (2:1)Słotwina
16.10.201615:00KBSłotwina1:1 (0:1)Zarzecze
06.11.201613:00KBBystra (k. Żywca)4:1 (3:1)Słotwina
09.04.201715:00KBSłotwina2:0 (0:0)Korbielów
17.04.201711:00KBBabia Góra2:0 (1:0)Słotwina
07.05.201715:00KBSłotwina0:5 (0:4)Węgierska G.
14.05.201715:00KBSłotwina3:4 (1:0)Trzebinia
20.05.201717:30KBKocierz1:4 (1:2)Słotwina
27.05.201717:00KBSłotwina2:4 (2:1)Juszczyna
03.06.201715:00KBZarzecze4:1 (3:0)Słotwina
11.06.201711:00KBPewel M.2:1 (1:0)Słotwina
15.06.201716:00KBSłotwina2:3 (1:2)Bystra (k. Żywca)

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

28.07.201618:00Godziszka3:2 (3:0)Słotwina
18.03.201714:00Rybarzowice4:2 (1:1)Słotwina

Zdjęcia stadionu

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189