LKS Sopotnia

Adres: Sopotnia Wlk. 404, 34-340 Sopotnia Wlk.
Telefon(y): 338 601 160
WWW: http://lks-sopotnia.futbolowo.pl/

Prezes: Józef Klimczak
Kierownik: Jan Pilarz
Trener: Tomasz Cieślik

Rok założenia: 1950
Barwy: Żółto - Zielone
Adres stadionu:

Sukcesy:

Mistrz Klasy B - 2013/2014
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Hankusbramkarz
2Emil Kosińskibramkarz
3Tomasz Płazabramkarz
4Grzegorz Ciućka IIobrońca
5Dawid Dawidowiczobrońca
6Damian Jarcoobrońca
7Maciej Okrzesikobrońca
8Andrzej Ormaniecobrońca
9Arkadiusz Widzobrońca
10Tomasz Cieślikpomocnik
11Grzegorz Ciućka Ipomocnik
12Radosław Dawidowiczpomocnik
13Łukasz Ficońpomocnik
14Szymon Ficońpomocnik
15Przemysław Gachpomocnik
16Józef Greńpomocnik
17Piotr Kospomocnik
18Tomasz Łokajpomocnik
19Jakub Malarzpomocnik
20Szczepan Mędralapomocnik
21Piotr Pierlakpomocnik
22Arkadiusz Pytlikpomocnik
23Rafał Szafrańskipomocnik
24Artur Bąknapastnik
25Szymon Kubicanapastnik
26Mieczysław Kwaśnynapastnik
27Teodor Popławskinapastnik

Najlepsi strzelcy

20
Rafał Żurawski
12
Jakub Malarz
5
Piotr Pierlak
4
Teodor Popławski
3
Łukasz Ficoń
Maciej Okrzesik
2
Artur Bąk
1
Grzegorz Ciućka II
Przemysław Gach
Piotr Kos
Tomasz Płaza
Arkadiusz Pytlik

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

31.07.201615:00PPSłotwina1:5 (1:3)Sopotnia
14.08.201611:00KAŁękawica3:1 (0:0)Sopotnia
21.08.201611:00KARadziechowy II0:4 (0:2)Sopotnia
28.08.201615:00KASopotniaWOMilówka
31.08.201617:00PPSopotnia1:8 (0:4)Żabnica
04.09.201612:00KARychwałd4:1 (2:0)Sopotnia
11.09.201615:00KASopotnia2:2 (2:0)Lipowa
18.09.201615:00KASopotnia5:2 (5:0)Ujsoły
25.09.201614:45KAPewel Śl.3:2 (0:1)Sopotnia
02.10.201615:00KASopotnia3:3 (0:1)Czernichów
09.10.201614:00KAGilowice1:1 (0:0)Sopotnia
16.10.201615:00KASopotnia2:1 (0:0)Rajcza
30.10.201614:00KASopotnia1:3 (1:2)Soła Ż.
06.11.201614:00KAPrzyborów0:4 (0:1)Sopotnia
11.11.201613:00KAJeleśnia3:1 (1:1)Sopotnia
02.04.201714:00KASopotnia3:1 (1:0)Łękawica
09.04.201714:00KASopotnia3:0 (2:0)Radziechowy II
15.04.201713:00KAMilówka4:0 (0:0)Sopotnia
22.04.201710:00KASopotniaWORychwałd
03.05.201716:00KAUjsoły2:0 (0:0)Sopotnia
07.05.201714:00KASopotnia2:3 (1:1)Pewel Śl.
13.05.201716:00KACzernichów3:3 (0:1)Sopotnia
20.05.201715:00KASopotnia2:0 (1:0)Gilowice
27.05.201716:00KARajcza2:1 (0:1)Sopotnia
07.06.201718:00KALipowa4:0 (0:0)Sopotnia
10.06.201716:00KASoła Ż.2:1 (0:0)Sopotnia
15.06.201716:00KASopotnia4:3 (2:3)Jeleśnia
16.06.201710:00KASopotniaWOPrzyborów

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

26.07.201618:00Sopotnia0:9 (0:4)Leśna
07.08.201611:00Sopotnia1:3 (0:2)Rajcza
26.02.201714:00GilowiceSopotnia
04.03.201711:30Milówka6:2 (2:1)Sopotnia
05.03.201717:00Pewel M.3:2 (1:1)Sopotnia
12.03.201711:00Soła Ż.4:3 (0:2)Sopotnia
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Racibórz3453
8Łaziska Grn.3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Czechowice-Dz.3056
4Góral3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Drogomyśl3040
10Koszarawa Ż.3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Czechowice-Dz. II2631
9Kobiernice2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Godziszka2625
13Mazańcowice2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Pielgrzymowice2636
9Goleszów2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Dębowiec2617
14Pogórze2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2662
2Rajcza2659
3Milówka2659
4Czernichów2644
5Gilowice2642
6Soła Ż.2637
7Lipowa2637
8Sopotnia2637
9Radziechowy II2636
10Ujsoły2634
11Jeleśnia2629
12Pewel Śl.2627
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189