LKS Muńcuł Ujsoły

Adres: ul. Sportowa, 34-371 Ujsoły
Telefon(y): +48 600 643 490
E-mail: lksujsoly@onet.pl
WWW: http://lksujsoly.futbolowo.pl

Prezes: Antoni Sporek
Kierownik: Szymon Kopiec
Trener: Jerzy Kurowski

Rok założenia: 2003
Barwy: Żółto - Zielone
Nazwa stadionu: Boisko w Złatnej
Pojemność stadionu: 100 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 101m. x 68m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
2011/12
Mistrz Klasy C: 
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Piętkabramkarz
2Michał Worekbramkarz
3Krzysztof Droździkobrońca
4Marcin Hutyraobrońca
5Paweł Hutyraobrońca
6Andrzej Kręcichwostobrońca
7Dominik Kręcichwostobrońca
8Grzegorz Miesiączekobrońca
9Kamil Powroźnikobrońca
10Krzysztof Romańskiobrońca
11Marek Bułkapomocnik
12Paweł Gardaspomocnik
13Rafał Kocońpomocnik
14Aleksander Kreczmerpomocnik
15Kamil Kręcichwostpomocnik
16Andrzej Mensikpomocnik
17Tomasz Nicośpomocnik
18Michał Piętkapomocnik
19Zbigniew Piętkapomocnik
20Jarosław Surypomocnik
21Szymon Szczotkapomocnik
22Szymon Śleziak pomocnik
23Dawid Zającpomocnik
24Michał Krawiecnapastnik
25Bartłomiej Kręcichwostnapastnik

Najlepsi strzelcy

33
Bartłomiej Kręcichwost
7
Marek Bułka
Rafał Kocoń
4
Tomasz Piecha
3
Dominik Kręcichwost
2
Mariusz Wojtyła
1
Zbigniew Piętka
Dawid Schwindegall

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

31.07.201616:00PPPewel M.WOUjsoły
13.08.201614:00KAUjsołyWOJeleśnia
20.08.201617:00KAUjsoły4:7 (2:2)Łękawica
04.09.201614:00KACzernichów5:2 (4:0)Ujsoły
10.09.201617:00KAUjsoły3:5 (1:2)Gilowice
18.09.201615:00KASopotnia5:2 (5:0)Ujsoły
24.09.201616:00KAUjsoły1:4 (0:2)Milówka
02.10.201611:00KARajcza5:2 (1:0)Ujsoły
08.10.201616:00KAUjsoły0:2 (0:1)Radziechowy II
16.10.201615:00KALipowa5:3 (5:1)Ujsoły
29.10.201615:00KAUjsoły2:1 (1:0)Rychwałd
06.11.201614:00KAPewel Śl.0:5 (0:2)Ujsoły
11.11.201613:00KAUjsoły11:0 (5:0)Przyborów
13.11.201611:00KASoła Ż.3:0 (1:0)Ujsoły
01.04.201716:00KAJeleśnia3:4 (1:2)Ujsoły
09.04.201711:00KAŁękawica5:1 (1:0)Ujsoły
15.04.201714:00KAUjsoły4:0 (1:0)Soła Ż.
03.05.201716:00KAUjsoły2:0 (0:0)Sopotnia
06.05.201716:00KAMilówka3:0 (1:0)Ujsoły
13.05.201716:00KAUjsoły1:3 (1:1)Rajcza
20.05.201717:30KARadziechowy II1:2 (0:0)Ujsoły
27.05.201716:00KAUjsoły2:4 (2:3)Lipowa
03.06.201710:00KAPrzyborówWOUjsoły
10.06.201710:00KARychwałdWOUjsoły
15.06.201716:00KAUjsoły2:2 (1:0)Czernichów
18.06.201716:00KAUjsoły3:1 (0:0)Pewel Śl.
24.06.201716:00KAGilowice5:3 (0:0)Ujsoły

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

07.08.201611:00Radziechowy II8:1Ujsoły
26.02.201709:00Ujsoły3:2 (2:1)Soła Ż.
05.03.201711:00Ujsoły1:1 (0:1)Radziechowy II
11.03.201715:30Cisiec2:3 (1:2)Ujsoły
19.03.201713:30Ujsoły4:5 (1:2)TJ Novoť
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Racibórz3453
8Łaziska Grn.3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Czechowice-Dz.3056
4Góral3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Drogomyśl3040
10Koszarawa Ż.3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Czechowice-Dz. II2631
9Kobiernice2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Godziszka2625
13Mazańcowice2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Pielgrzymowice2636
9Goleszów2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Dębowiec2617
14Pogórze2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2662
2Rajcza2659
3Milówka2659
4Czernichów2644
5Gilowice2642
6Soła Ż.2637
7Lipowa2637
8Sopotnia2637
9Radziechowy II2636
10Ujsoły2634
11Jeleśnia2629
12Pewel Śl.2627
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189