LKS Żar Międzybrodzie Bialskie

Adres: ul. Strażacka 14, 34-312 Międzybrodzie Bialskie
Telefon(y): +48 606 486 027
WWW: http://lks-zarmiedzybrodzie.futbolowo.pl/

Prezes: Dariusz Gach
Kierownik: Tomasz Urbaniec
Trener: Adrian Urbaniec

Rok założenia: 1947
Barwy: Zielono - Żółto - Czerwone
Nazwa stadionu: Stadion Żaru Międzybrodzie
Pojemność stadionu: 300 miejsc (250 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 58m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Krystian Bakalarzbramkarz
2Jakub Formasbramkarz
3Kacper Formasobrońca
4Piotr Koniorobrońca
5Jarosław Mrowiecobrońca
6Marek Olszowskiobrońca
7Robert Ryłkoobrońca
8Tomasz Stworaobrońca
9Paweł Burzejpomocnik
10Bartłomiej Czulakpomocnik
11Szymon Flajszakpomocnik
12Dariusz Gachpomocnik
13Mariusz Gałuszkapomocnik
14Wojciech Haratpomocnik
15Mateusz Kudryspomocnik
16Łukasz Liberdapomocnik
17Tomasz Pieleszpomocnik
18Adrian Urbaniecpomocnik
19Jacek Wojtyłapomocnik
20Mateusz Stworanapastnik
21Karol Wolfnapastnik

Najlepsi strzelcy

22
Jakub Waluś
17
Dawid Kasperek
8
Mateusz Dudziak
7
Artur Dudziak
Kacper Formas
4
Adrian Urbaniec
3
Robert Słowik
2
Łukasz Liberda
Sławomir Maj
Damian Sadlik
1
Artur Bułka
Szymon Flajszak
Paweł Klonowski
Łukasz Orawczak
Robert Ryłko
Kamil Urbaniec

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

15.08.201617:00KBMiędzybrodzie7:1 (3:0)Kalna
21.08.201616:00KBMiędzybrodzie1:1 (0:0)Bronów
27.08.201617:00KBGrodziec2:1 (0:1)Międzybrodzie
04.09.201616:00KBMiędzybrodzie5:2 (3:1)Bujaków
11.09.201616:00KBLigota6:0 (2:0)Międzybrodzie
18.09.201616:00KBMiędzybrodzie2:2 (1:1)Hecznarowice
24.09.201614:00KBŁodygowice0:3 (0:0)Międzybrodzie
02.10.201615:00KBMiędzybrodzie7:0 (1:0)Kozy
09.10.201615:00KBZabrzeg2:3 (1:1)Międzybrodzie
16.10.201611:00KBJaworze II11:2 (2:2)Międzybrodzie
23.10.201615:00KBMiędzybrodzie6:3 (1:2)Wilkowice II
05.11.201614:00KBMiędzybrodzie2:5 (1:4)Rekord II
25.03.201715:00KBKalna 0:4 (0:1)Międzybrodzie
02.04.201716:00KBBronów5:0 (2:0)Międzybrodzie
09.04.201716:00KBMiędzybrodzie1:1 (0:1)Grodziec
29.04.201717:00KBMiędzybrodzie6:1 (3:1)Ligota
03.05.201717:00KBHecznarowice2:1 (1:1)Międzybrodzie
07.05.201717:00KBMiędzybrodzie9:0 (4:0)Łodygowice
13.05.201717:00KBKozy0:7 (0:2)Międzybrodzie
20.05.201717:00KBMiędzybrodzie7:3 (4:3)Zabrzeg
27.05.201717:00KBMiędzybrodzie6:2 (2:1)Jaworze II
04.06.201712:00KBWilkowice IIWOMiędzybrodzie
15.06.201715:00KBBujaków2:3 (1:1)Międzybrodzie
17.06.201716:00KBRekord II7:0 (2:0)Międzybrodzie

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

17.07.201614:00Czernichów2:1 (0:0)Międzybrodzie
24.07.201615:00Międzybrodzie18:1 (10:1)Kozy
30.07.201617:00Międzybrodzie2:10 (2:3)Siódemka Tychy
29.01.201714:00Międzybrodzie4:6 (2:3)Siódemka Tychy
12.02.201713:00Wapienica5:2 (4:1)Międzybrodzie
11.03.2017BuczkowiceMiędzybrodzie
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Racibórz3453
8Łaziska Grn.3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Czechowice-Dz.3056
4Góral3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Drogomyśl3040
10Koszarawa Ż.3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Czechowice-Dz. II2631
9Kobiernice2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Godziszka2625
13Mazańcowice2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Pielgrzymowice2636
9Goleszów2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Dębowiec2617
14Pogórze2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2662
2Rajcza2659
3Milówka2659
4Czernichów2644
5Gilowice2642
6Soła Ż.2637
7Lipowa2637
8Sopotnia2637
9Radziechowy II2636
10Ujsoły2634
11Jeleśnia2629
12Pewel Śl.2627
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189