LKS Słowian Łodygowice

Adres: ul. Piastowska 19, 34-325 Łodygowice
Telefon(y): +48 603 126 770
WWW: http://slowianlodygowice.futbolowo.pl/

Prezes: Tomasz Kowalik
Kierownik: Leszek Dobrowolski
Trener: Andrzej Sarlej

Rok założenia: 1946
Barwy: Żółto - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion Słowiana
Pojemność stadionu: 1000 miejsc (300 siedzących)
Wymiary boiska: 105m. x 68m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Wojciech Sołtysikbramkarz
2Artur Hankusobrońca
3Daniel Imielskiobrońca
4Grzegorz Kaniaobrońca
5Tomasz Kowalikobrońca
6Łukasz Krystianobrońca
7Grzegorz Mroziakobrońca
8Daniel Paduchobrońca
9Robert Szkutnickiobrońca
10Konrad Wiewióraobrońca
11Tomasz Bargieżapomocnik
12Artur Czerwonkapomocnik
13Szymon Durajpomocnik
14Kamil Faberpomocnik
15Mateusz Ferfeckipomocnik
16Paweł Gęgapomocnik
17Adam Hałatpomocnik
18Maciej Imielskipomocnik
19Michał Jakubiecpomocnik
20Sebastian Jakubiecpomocnik
21Marcin Jałowiczorpomocnik
22Kamil Jaroszekpomocnik
23Kamil Kacprzykowskipomocnik
24Michał Kliśpomocnik
25Arkadiusz Komrauspomocnik
26Mateusz Kudziapomocnik
27Patryk Łaciakpomocnik
28Daniel Matlakpomocnik
29Artur Nowakpomocnik
30Przemysław Pudełkopomocnik
31Andrzej Sarlejpomocnik
32Mariusz Sternalpomocnik
33Rafał Wiktorpomocnik
34Tomasz Kaniknapastnik
35Rafał Pietrzaknapastnik
36Arkadiusz Spietznapastnik

Najlepsi strzelcy

9
Maciej Imielski
6
Kamil Faber
2
Tomasz Kanik
1
Michał Jakubiec
Sebastian Jakubiec
Patryk Łaciak
Artur Nowak
Andrzej Sarlej

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

14.08.201611:00KBBujaków3:2 (0:1)Łodygowice
20.08.201617:00KBŁodygowice0:6 (0:2)Ligota
27.08.201617:00KBHecznarowice11:0 (6:0)Łodygowice
04.09.201611:00KBJaworze II5:2 (4:0)Łodygowice
10.09.201616:00KBŁodygowice4:2 (1:1)Kozy
18.09.201616:00KBZabrzeg1:2 (0:1)Łodygowice
24.09.201614:00KBŁodygowice0:3 (0:0)Międzybrodzie
02.10.201611:00KBWilkowice II2:0 (0:0)Łodygowice
16.10.201615:00KBRekord II8:0 (5:0)Łodygowice
22.10.201615:00KBŁodygowice1:2 (1:1)Kalna
29.10.201615:00KBBronów10:0 (5:0)Łodygowice
05.11.201614:00KBŁodygowice0:3 (0:2)Grodziec
25.03.201715:00KBŁodygowice1:5 (1:1)Bujaków
01.04.201716:00KBLigota4:2 (2:0)Łodygowice
08.04.201716:00KBŁodygowice0:2 (0:1)Hecznarowice
29.04.201717:00KBKozy1:1 (1:1)Łodygowice
03.05.201717:00KBŁodygowice1:2 (0:0)Zabrzeg
07.05.201717:00KBMiędzybrodzie9:0 (4:0)Łodygowice
13.05.201717:00KBŁodygowiceWOWilkowice II
28.05.201716:00KBŁodygowice1:9 (0:1)Rekord II
03.06.201717:00KBKalna 1:3 (0:1)Łodygowice
11.06.201716:00KBŁodygowice1:5 (0:1)Bronów
15.06.201715:00KBŁodygowice0:3 (0:2)Jaworze II
17.06.201716:00KBGrodziec9:1 (4:1)Łodygowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

06.08.201616:00Zarzecze9:1 (4:1)Łodygowice
11.03.201715:00Pewel M.1:2 (1:2)Łodygowice

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189