LKS Orzeł Łękawica

Adres: ul. Wspólna 24A, 34-321 Łękawica
Telefon(y): +48 606 761 424
E-mail: g.magiera@op.pl
WWW: http://lksorzellekawica.futbolowo.pl

Prezes: Grzegorz Magiera
Kierownik: Tomasz Gogler
Trener: Krzysztof Pielesz

Rok założenia: 1962
Barwy: Niebiesko - Biała
Nazwa stadionu: Boisko Gminne w Łękawicy
Adres stadionu: ul. Sportowa 6, 34-321 Łękawica
Pojemność stadionu: 300 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 99m. x 67m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Patryk Cebrat bramkarz
2Mateusz Dudabramkarz
3Piotr Prochownikbramkarz
4Sławomir Raczekbramkarz
5Bartłomiej Rusbramkarz
6Maciej Wnętrzakbramkarz
7Dominik Barcikobrońca
8Janusz Luberobrońca
9Szymon Bąkpomocnik
10Tomasz Białekpomocnik
11Michał Dudapomocnik
12Piotr Dudapomocnik
13Robert Dudapomocnik
14Paweł Dudekpomocnik
15Mateusz Gąsiorekpomocnik
16Jordan Gibaspomocnik
17Mariusz Małysiakpomocnik
18Jakub Mieszczakpomocnik
19Marek Mieszczakpomocnik
20Adrian Mrózekpomocnik
21Łukasz Mrózekpomocnik
22Paweł Mrózekpomocnik
23Robert Mrózekpomocnik
24Damian Piechapomocnik
25Daniel Pilsykpomocnik
26Marcin Pośpiechpomocnik
27Kamil Ruspomocnik
28Tomasz Ruspomocnik
29Wojciech Stokłosapomocnik
30Dawid Świniańskipomocnik
31Tomasz Talikpomocnik
32Przemysław Żabickipomocnik
33Adrian Lejawanapastnik
34Szymon Stawowczyknapastnik

Najlepsi strzelcy

21
Adrian Lejawa
20
Robert Mrózek
15
Przemysław Żabicki
10
Michał Duda
9
Kamil Rus
8
Mateusz Gąsiorek
Szymon Stawowczyk
5
Szymon Bąk
Adrian Mrózek
4
Damian Piecha
Marcin Pośpiech
3
Mariusz Małysiak
Tomasz Talik
2
Piotr Duda
Dawid Piątek
1
Paweł Mrózek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

14.08.201611:00KAŁękawica3:1 (0:0)Sopotnia
20.08.201617:00KAUjsoły4:7 (2:2)Łękawica
24.08.201617:30PPKocierz1:11 (1:3)Łękawica
28.08.201615:00KALipowa3:5 (2:2)Łękawica
04.09.201611:00KAŁękawica7:1 (3:0)Soła Ż.
07.09.201617:30PPŁękawica4:7 (0:6)Góral
10.09.201617:00KAJeleśnia1:4 (1:1)Łękawica
18.09.201611:00KAŁękawica3:1 (1:1)Rychwałd
25.09.201616:00KAGilowice1:1 (1:1)Łękawica
02.10.201611:00KAŁękawica7:0 (4:0)Pewel Śl.
09.10.201611:00KAŁękawica3:2 (1:1)Rajcza
16.10.201611:00KARadziechowy II3:2 (3:1)Łękawica
30.10.201614:00KAPrzyborów0:20 (0:6)Łękawica
06.11.201611:00KAŁękawica0:4 (0:3)Milówka
11.11.201611:00KAŁękawica6:1 (3:1)Czernichów
02.04.201714:00KASopotnia3:1 (1:0)Łękawica
09.04.201711:00KAŁękawica5:1 (1:0)Ujsoły
17.04.201711:00KAŁękawica7:0 (2:0)Lipowa
03.05.201710:00KARychwałdWOŁękawica
07.05.201711:00KAŁękawica3:1 (0:1)Gilowice
14.05.201714:00KAPewel Śl.0:9 (0:5)Łękawica
20.05.201716:00KARajcza3:2 (0:0)Łękawica
28.05.201711:00KAŁękawica6:2 (1:1)Radziechowy II
04.06.201715:00KACzernichów2:2 (1:0)Łękawica
10.06.201710:00KAŁękawicaWOPrzyborów
15.06.201716:00KASoła Ż.1:5 (0:1)Łękawica
18.06.201716:00KAMilówka0:1 (0:0)Łękawica

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

31.07.201611:00Radziechowy II6:4 (4:2)Łękawica
28.01.201715:00Leśna1:3 (1:0)Łękawica
12.02.201712:00Łękawica4:2 (4:1)Cisiec
18.02.201713:00Wisła8:2 (6:1)Łękawica
26.02.201714:00Łękawica6:3 (4:1)Jałowiec Stryszawa
05.03.201710:00Gilowice2:4 (1:0)Łękawica
12.03.201717:00Bestwinka1:2 (0:0)Łękawica
18.03.201716:00Pietrzykowice0:2 (0:1)Łękawica

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189