LKS Podhalanka Milówka

Adres: ul. Targowa, 34-360 Milówka
Telefon(y): 338 637 158
WWW: http://lkspodhalankamilowka.futbolowo.pl

Prezes: Wincenty Kąkol
Kierownik: Wiesław Sikora
Trener: Seweryn Kosiec (do 21.12.2016 r. Seweryn Barabasz,do 10.09.2016 r. Dariusz Nowak)

Rok założenia: 1948
Barwy: Biało - Niebiesko - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion LKS Podhalanka
Pojemność stadionu: 264 miejsca siedzące
Wymiary boiska: 102m. x 68m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy A:
1990/91, 1992/93, 1999/00, 2005/06,
Mistrz Klasy B: 1979/80, 1989/90
Mistrz Klasy C:

Finalista PP w Podokręgu:
2003/04

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Paweł Biegunbramkarz
2Tomasz Śleziakbramkarz
3Maciej Wnętrzakbramkarz
4Czesław Błachutobrońca
5Michał Gawlińskiobrońca
6Mateusz Kalfasobrońca
7Kamil Kocierzobrońca
8Jacek Michalskiobrońca
9Tomasz Zuziakobrońca
10Wojciech Drożdżpomocnik
11Kacper Gąsiorekpomocnik
12Jakub Kalfaspomocnik
13Tomasz Kąkolpomocnik
14Dariusz Kocońpomocnik
15Dariusz Lachpomocnik
16Tomasz Maciejowskipomocnik
17Dawid Mentelpomocnik
18Paweł Mentelpomocnik
19Szymon Motykapomocnik
20Mateusz Pawluspomocnik
21Dariusz Piwowarczykpomocnik
22Marek Skrokpomocnik
23Krzysztof Szczotkapomocnik
24Łukasz Zemanpomocnik
25Artur Firlejczyknapastnik
26Kamil Śleziaknapastnik

Najlepsi strzelcy

26
Maciej Figura
16
Jakub Kalfas
10
Damian Tomiczek
3
Kacper Gąsiorek
Damian Gołębiowski
Jarosław Grygny
Mateusz Pawlus
2
Łukasz Figura
Filip Lach
Szymon Śleziak
1
Tomasz Maciejowski
Kamil Śleziak

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

13.08.201616:00KAMilówka5:1 (2:1)Pewel Śl.
20.08.201616:00KAMilówka2:2 (1:1)Czernichów
28.08.201615:00KASopotniaWOMilówka
04.09.201611:00KARajcza0:0 (0:0)Milówka
11.09.201615:00KAMilówka2:2 (1:1)Rychwałd
17.09.201616:00KAGilowice4:3 (1:1)Milówka
24.09.201616:00KAUjsoły1:4 (0:2)Milówka
01.10.201616:00KAMilówka10:0 (10:0)Przyborów
09.10.201615:00KALipowa1:2 (1:1)Milówka
30.10.201611:00KARadziechowy II0:3 (0:2)Milówka
06.11.201611:00KAŁękawica0:4 (0:3)Milówka
11.11.201611:00KASoła Ż.0:2 (0:0)Milówka
25.03.201715:00KAJeleśnia0:3 (0:0)Milówka
02.04.201714:00KAPewel Śl.0:3 (0:3)Milówka
09.04.201715:00KACzernichów1:3 (1:1)Milówka
15.04.201713:00KAMilówka4:0 (0:0)Sopotnia
29.04.201710:00KARychwałdWOMilówka
03.05.201716:00KAMilówka2:1 (1:0)Gilowice
06.05.201716:00KAMilówka3:0 (1:0)Ujsoły
14.05.201715:00KAPrzyborówWOMilówka
21.05.201711:00KAMilówka0:0 (0:0)Lipowa
27.05.201716:00KAMilówka3:0 (3:0)Jeleśnia
03.06.201716:00KAMilówka8:0 (3:0)Soła Ż.
10.06.201717:00KAMilówka1:0 (1:0)Radziechowy II
15.06.201716:00KAMilówka1:1 (1:0)Rajcza
18.06.201716:00KAMilówka0:1 (0:0)Łękawica

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

21.07.201618:00Milówka2:3 (1:0)Leśna
28.07.201617:30Milówka2:1 (1:0)Koszarawa Ż.
30.07.201616:00Milówka4:1 (1:1)Żabnica
06.08.201617:00Milówka7:0 (3:0)Bujaków
05.02.201712:00Milówka2:5 (2:2)Góral U19
12.02.201715:00Milówka8:0 (2:0)Lipowa
19.02.201712:00LeśnaMilówka
26.02.201717:30Góral1:1 (0:1)Milówka
01.03.201719:00Pietrzykowice1:3 (0:1)Milówka
04.03.201711:30Milówka6:2 (2:1)Sopotnia
11.03.2017MilówkaGilowice
18.03.201713:00Milówka10:2 (4:1)LKS Jankowice

Zdjęcia stadionu

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Racibórz3453
8Łaziska Grn.3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Czechowice-Dz.3056
4Góral3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Drogomyśl3040
10Koszarawa Ż.3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Czechowice-Dz. II2631
9Kobiernice2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Godziszka2625
13Mazańcowice2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Pielgrzymowice2636
9Goleszów2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Dębowiec2617
14Pogórze2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2662
2Rajcza2659
3Milówka2659
4Czernichów2644
5Gilowice2642
6Soła Ż.2637
7Lipowa2637
8Sopotnia2637
9Radziechowy II2636
10Ujsoły2634
11Jeleśnia2629
12Pewel Śl.2627
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189