KS Halny Kalna

Adres: ul. Widokowa 66, Kalna; 43-376 Godziszka
Telefon(y): +48 664 901 365
E-mail: zarzadhalnykalna@interia.pl
WWW: http://halnykalna.futbolowo.pl

Prezes: Grzegorz Kocur
Kierownik: Bartłomiej Cader i Łukasz Cembala
Trener: Wojciech Kłusak

Rok założenia: 1994
Barwy: Żółto - Niebieskie
Nazwa stadionu: Boisko KS Halny Kalna
Pojemność stadionu: 200 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 105m. x 65m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy A: 2009/10
Mistrz Klasy B: 2007/08
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Daniel Gorylbramkarz
2Maciej Juraszbramkarz
3Grzegorz Kubicabramkarz
4Jakub Laszczakbramkarz
5Dawid Stasionowskibramkarz
6Patryk Wiejabramkarz
7Bartłomiej Caderobrońca
8Michał Golonkaobrońca
9Paweł Kastelikobrońca
10Piotr Nosalikobrońca
11Arkadiusz Romanowskiobrońca
12Mateusz Setlaobrońca
13Maciej Wolfobrońca
14Oleksandr Barbinpomocnik
15Andrzej Bistygapomocnik
16Łukasz Cembalapomocnik
17Marcin Dyczekpomocnik
18Marcin Fietkopomocnik
19Grzegorz Hutyrapomocnik
20Paweł Janikpomocnik
21Grzegorz Kastelikpomocnik
22Arkadiusz Klimaspomocnik
23Dawid Kłakpomocnik
24Andrzej Kociołekpomocnik
25Paweł Kocurpomocnik
26Leszek Kubicapomocnik
27Daniel Maziarzpomocnik
28Michał Sobieskipomocnik
29Damian Sowapomocnik
30Jan Stasinowskipomocnik
31Rafał Traczpomocnik
32Arkadiusz Wilkpomocnik
33Jakub Wolfpomocnik
34Jakub Dyczeknapastnik
35Jakub Piąteknapastnik
36Dawid Setlanapastnik

Najlepsi strzelcy


5
Arkadiusz Romanowski
4
Dawid Setla
Rafał Tracz
3
Leszek Kubica
2
Andrzej Bistyga
Piotr Nosalik
Jan Stasinowski
1
Marcin Dyczek
Michał Golonka
Grzegorz Hutyra
Paweł Janik
Grzegorz Kastelik
Patryk Wieja
Arkadiusz Wilk

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

15.08.201617:00KBMiędzybrodzie7:1 (3:0)Kalna
21.08.201611:00KBWilkowice II1:0 (1:0)Kalna
04.09.201616:00KBRekord II5:0 (3:0)Kalna
10.09.201616:00KBKalna 4:2 (0:2)Jaworze II
17.09.201616:00KBKalna 0:6 (0:1)Bronów
24.09.201616:00KBGrodziec4:2 (2:1)Kalna
01.10.201615:00KBKalna 2:2 (1:1)Bujaków
09.10.201611:00KBLigota3:2 (2:0)Kalna
15.10.201615:00KBKalna 1:3 (0:0)Hecznarowice
22.10.201615:00KBŁodygowice1:2 (1:1)Kalna
29.10.201615:00KBKalna 2:3 (1:2)Kozy
06.11.201614:00KBZabrzeg3:1 (1:0)Kalna
25.03.201715:00KBKalna 0:4 (0:1)Międzybrodzie
01.04.201716:00KBKalna WOWilkowice II
08.04.201717:00KBBronów3:2 (2:2)Kalna
30.04.201711:00KBJaworze II0:1 (0:1)Kalna
06.05.201717:00KBKalna 0:5 (0:2)Grodziec
13.05.201715:30KBBujaków3:4 (2:1)Kalna
20.05.201717:00KBKalna 2:3 (1:3)Ligota
27.05.201717:00KBHecznarowice2:1 (1:1)Kalna
03.06.201717:00KBKalna 1:3 (0:1)Łodygowice
11.06.201716:00KBKozy1:0 (0:0)Kalna
15.06.201715:00KBKalna 0:8 (0:4)Rekord II
17.06.201717:00KBKalna 1:2 (1:1)Zabrzeg

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

19.02.201714:00Radziechowy II3:3 (2:2)Kalna
25.02.201717:00Wapienica9:2 (5:2)Kalna
05.03.201713:00Godziszka2:3 (1:2)Kalna
11.03.201717:00Leśna11:1 (6:0)Kalna
18.03.201717:00Pewel M.0:1 (0:1)Kalna
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189