LKS Sokół Hecznarowice

Adres: ul. Strażacka, 43-330 Hecznarowice
Telefon(y): 668 970 748
E-mail: sokolhecznarowice@gmail.com
WWW: http://sokolhecznarowice.futbolowo.pl

Prezes: Merta Jerzy
Kierownik: Więzik Mirosław
Trener: Mariusz Naglik

Rok założenia: 1992
Barwy: Niebiesko - Biało - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion Sokoła Hecznarowice
Pojemność stadionu: 400 miejsc stojacych
Wymiary boiska: 102m. x 66m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy A:
2002/03

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Szymon Naglikbramkarz
2Kamil Klimaobrońca
3Paweł Krywultobrońca
4Piotr Mośobrońca
5Adrian Pająkobrońca
6Rafał Tlałkaobrońca
7Marek Wójcikobrońca
8Dominik Adamczykpomocnik
9Sebastian Gawełpomocnik
10Łukasz Janikpomocnik
11Łukasz Mertapomocnik
12Radosław Mertapomocnik
13Michał Mynarskipomocnik
14Jakub Nikielpomocnik
15Karol Pochopieńpomocnik
16Dawid Pudełkopomocnik
17Piotr Szczepańczykpomocnik
18Daniel Szczurekpomocnik
19Dominik Tlałkapomocnik
20Dawid Wiercimakpomocnik
21Artur Więzikpomocnik
22Konrad Capeknapastnik
23Andrzej Mertanapastnik
24Artur Mynarskinapastnik
25Sebastian Pudełkonapastnik
26Michał Wójciknapastnik

Najlepsi strzelcy

25
Łukasz Janik
16
Adrian Pająk
6
Andrzej Merta
3
Piotr Moś
Rafał Tlałka
2
Dominik Adamczyk
Szymon Rozner
Artur Więzik
1
Sebastian Gaweł
Artur Mynarski
Michał Mynarski
Sebastian Pudełko
Dominik Tlałka

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

14.08.201617:00KBLigota5:5 (2:2)Hecznarowice
21.08.201611:00KBJaworze II2:5 (1:1)Hecznarowice
27.08.201617:00KBHecznarowice11:0 (6:0)Łodygowice
03.09.201617:00KBKozy0:2 (0:1)Hecznarowice
10.09.201616:00KBHecznarowice1:0 (1:0)Zabrzeg
18.09.201616:00KBMiędzybrodzie2:2 (1:1)Hecznarowice
24.09.201616:00KBHecznarowice2:0 (1:0)Wilkowice II
08.10.201615:00KBHecznarowice1:1 (0:0)Rekord II
15.10.201615:00KBKalna 1:3 (0:0)Hecznarowice
22.10.201615:00KBHecznarowice2:4 (0:3)Bronów
29.10.201615:00KBGrodziec0:3 (0:1)Hecznarowice
05.11.201614:00KBHecznarowice3:1 (0:0)Bujaków
25.03.201715:00KBHecznarowice2:1 (0:1)Ligota
01.04.201716:00KBHecznarowice2:2 (1:1)Jaworze II
08.04.201716:00KBŁodygowice0:2 (0:1)Hecznarowice
29.04.201717:00KBZabrzeg2:3 (1:3)Hecznarowice
03.05.201717:00KBHecznarowice2:1 (1:1)Międzybrodzie
07.05.201712:00KBWilkowice IIWOHecznarowice
21.05.201715:30KBRekord II3:1 (0:1)Hecznarowice
27.05.201717:00KBHecznarowice2:1 (1:1)Kalna
04.06.201717:00KBBronów2:2 (0:0)Hecznarowice
11.06.201711:00KBHecznarowice3:1 (1:0)Grodziec
15.06.201715:00KBHecznarowice2:1 (0:0)Kozy
17.06.201716:00KBBujaków1:3 (1:1)Hecznarowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

06.08.201617:00Porąbka5:0 (2:0)Hecznarowice
19.02.201710:00Hecznarowice7:2 (2:1)LKS Bulowice
26.02.201717:30Hecznarowice3:3 (2:1)Soła Łęki
11.03.201715:00Pisarzowice2:2 (0:1)Hecznarowice
18.03.201711:00Porąbka2:3 (1:0)Hecznarowice

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189