LKS Wisła Strumień

Adres: ul. Brodeckiego 26, 43-246 Strumień
Telefon(y): +48 506 363 566
WWW: http://www.wislastrumien.pl

Prezes: Marcin Staroń
Kierownik: Łukasz Sowa
Trener: Marcin Rabczak

Rok założenia: 1920
Barwy: zielono-czerwone
Nazwa stadionu: Stadion im. Karola Żerdki
Pojemność stadionu: 500 miejsc (300 siedzących)
Wymiary boiska: 110m. x 65m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy A : 1975/1976, 1993/1994, 1996/1997, 2009/2010
Mistrz Klasy B : 1988/1989,
Mistrz Klasy C : 1965/1966,

 


Finalista Pucharu w podokręgu - 2010/11
 
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl

 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Szymon Jodłowiecbramkarz
2Kamil Kawabramkarz
3Marek Michalczykbramkarz
4Patryk Indykobrońca
5Konrad Janowskiobrońca
6Przemysław Kotkowskiobrońca
7Adrian Markitonobrońca
8Marcin Starońobrońca
9Mirosław Ustaszewskiobrońca
10Szymon Czakonpomocnik
11Kewin Gabzdylpomocnik
12Rafał Górapomocnik
13Dariusz Indykpomocnik
14Wacław Jandudapomocnik
15Sebastian Kawapomocnik
16Jan Langpomocnik
17Łukasz Markitonpomocnik
18Krzysztof Masłowskipomocnik
19Piotr Masłowskipomocnik
20Stanisław Możdżeńpomocnik
21Szymon Pietrzykpomocnik
22Kamil Różankowskipomocnik
23Jakub Starońpomocnik
24Łukasz Szastpomocnik
25Maksymilian Szczypkapomocnik
26Sławomir Zieburapomocnik
27Michał Hanusiaknapastnik
28Mateusz Janotanapastnik
29Michał Mikanapastnik

Najlepsi strzelcy

2
Michał Hanusiak
Wacław Janduda
1
Dariusz Indyk
Mateusz Janota
Stanisław Możdżeń
Maksymilian Szczypka

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

06.08.201717:00KAStrumień3:1 (2:1)Kaczyce
13.08.201717:00KAPielgrzymowice4:2 (2:2)Strumień
15.08.201718:00KAStrumień3:5 (1:2)Kończyce W.

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

22.07.201717:00Strumień0:3 (0:2)Kończyce M.
29.07.201717:00Strumień2:0 (1:0)Zryw Bzie

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Landek13
2Radziechowy13
3Jasienica13
4Wilcza13
5Czaniec13
6Wodzisław13
7Tychy II11
8Goczałkowice11
9Gaszowice11
10Bełk11
11Skoczów10
12Racibórz10
13Bytom10
14Ustroń10
15TSP II10
16Lędziny10
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze II00
2Kalna 00
3Rybarzowice00
4Bujaków00
5Ligota00
6Kozy00
7Łodygowice00
8Zabrzeg00
9Wilamowice00
10Grodziec00
11Międzybrodzie00
12Bronów00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Brzezówka00
2Nierodzim00
3Pierściec00
4Wielkie II00
5Iskrzyczyn00
6Pogórze00
7Rudnik00
8Górki W.00
9Hażlach00
10Golasowice00
11Istebna00