LKS Pasjonat Dankowice

Adres: ul. Sportowa 1, 43-331 Dankowice
Telefon(y): 33 845-73-94
WWW: http://www.pasjonatdankowice.pl/

Prezes: Andrzej Sadlok
Kierownik: Tadeusz Stawowczyk
Trener: Artur Bieroński

Rok założenia: 1945
Barwy: zielono-biało-czerwone
Nazwa stadionu: Stadion Pasjonata Dankowice
Pojemność stadionu: 900 miejsc (750 siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 66m.

Sukcesy :

Mistrz IV Ligi - 1995/96
Mistrz Ligi Okręgowej : 1993/94
Mistrz Klasy A - 1985/86, 1987/88
Mistrz Klasy B - 1976/77

Zdobywca PP BOZPN -
1996/1997

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Mazurbramkarz
2Paweł Sikorabramkarz
3Adrian Śmiłowskibramkarz
4Artur Bierońskiobrońca
5Jakub Krawczykobrońca
6Szymon Maciejewskiobrońca
7Marcin Stasicaobrońca
8Michał Wróbelobrońca
9Adrian Adamowiczpomocnik
10Jakub Adamowiczpomocnik
11Kornel Adamuspomocnik
12Marcin Hermanpomocnik
13Mateusz Korczykpomocnik
14Daniel Lechpomocnik
15Tomasz Magierapomocnik
16Wojciech Małyszpomocnik
17Krystian Patrońpomocnik
18Wojciech Sadlokpomocnik
19Adrian Szarypomocnik
20Szymon Tomalapomocnik
21Krzysztof Wójcikiewiczpomocnik
22Marcin Wróbelpomocnik
23Błażej Cięcielnapastnik
24Jakub Ogiegłonapastnik

Najlepsi strzelcy

18
Jakub Ogiegło
12
Wojciech Sadlok
10
Błażej Cięciel
8
Tomasz Magiera
4
Wojciech Małysz
3
Adrian Szary
2
Artur Bieroński
1
Marcin Filapek
Bartłomiej Gołąb
Tomasz Kozieł
Krzysztof Wójcikiewicz

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

07.08.201617:00LOBDankowice1:2 (1:1)Chybie
09.08.201617:30PPJaworze2:5 (1:2)Dankowice
13.08.201617:00LOBGóral2:2 (1:1)Dankowice
21.08.201617:00LOBWisła6:0 (2:0)Dankowice
28.08.201614:00LOBPietrzykowice0:2 (0:1)Dankowice
04.09.201616:00LOBDankowice1:3 (0:0)Żabnica
07.09.201617:00PPDankowice0:4 (0:3)Czaniec
11.09.201616:00LOBDankowice3:2 (1:1)Czechowice-Dz.
18.09.201611:00LOBWilkowice2:3 (0:0)Dankowice
25.09.201615:00LOBDankowice5:2 (2:1)Drogomyśl
02.10.201615:00LOBZebrzydowice2:3 (1:2)Dankowice
09.10.201615:00LOBDankowice2:1 (1:1)Koszarawa Ż.
15.10.201615:00LOBUstroń3:1 (1:1)Dankowice
22.10.201613:00LOBDankowice1:1 (1:1)Bestwina
30.10.201614:00LOBPruchna0:3 (0:1)Dankowice
06.11.201614:00LOBDankowice3:4 (0:3)Leśna
11.11.201613:00LOBCisiec0:1 (0:0)Dankowice
25.03.201715:00LOBChybie3:4 (1:3)Dankowice
02.04.201716:00LOBDankowice1:2 (1:0)Góral
09.04.201716:00LOBDankowice1:3 (1:1)Wisła
15.04.201713:00LOBDankowice0:0 (0:0)Pietrzykowice
29.04.201713:00LOBCzechowice-Dz.3:4 (1:3)Dankowice
03.05.201717:00LOBDankowice2:0 (0:0)Wilkowice
06.05.201717:00LOBDrogomyśl3:3 (0:2)Dankowice
14.05.201717:00LOBDankowice4:3 (3:1)Zebrzydowice
20.05.201717:00LOBKoszarawa Ż.5:0 (2:0)Dankowice
24.05.201718:00LOBŻabnica4:3 (3:1)Dankowice
28.05.201717:00LOBDankowice3:3 (0:1)Ustroń
03.06.201715:00LOBBestwina1:0 (1:0)Dankowice
11.06.201717:00LOBDankowice1:2 (1:1)Pruchna
15.06.201716:00LOBLeśna1:0 (1:0)Dankowice
18.06.201716:00LOBDankowice3:0 (0:0)Cisiec

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

16.07.201616:00Dankowice4:3 (2:1)Niwa Nowa Wieś
20.07.201618:30Hejnał Kęty3:4 (2:1)Dankowice
23.07.201618:00Dankowice1:1 (1:1)KS Bestwinka
30.07.201610:30Jasienica5:2 (2:1)Dankowice
28.01.201713:00Dankowice1:3 (1:3)RKS Grodziec
04.02.201713:00Dankowice3:2 (2:0)Niwa Nowa Wieś
11.02.201713:00Dankowice4:0 (1:0)Hejnał Kęty
18.02.201713:00Dankowice5:4 (1:3)LKS Jawiszowice
25.02.201713:00Dankowice3:1 (1:1)Bestwinka
04.03.201713:00Dankowice1:1 (1:0)TSP II U19
10.03.201719:00Dankowice4:4 (0:2)Sokół Wola
18.03.201715:00Dankowice4:1 (2:1)LKS Studzienice

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Racibórz3453
8Łaziska Grn.3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Czechowice-Dz.3056
4Góral3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Drogomyśl3040
10Koszarawa Ż.3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Czechowice-Dz. II2631
9Kobiernice2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Godziszka2625
13Mazańcowice2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Pielgrzymowice2636
9Goleszów2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Dębowiec2617
14Pogórze2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2662
2Rajcza2659
3Milówka2659
4Czernichów2644
5Gilowice2642
6Soła Ż.2637
7Lipowa2637
8Sopotnia2637
9Radziechowy II2636
10Ujsoły2634
11Jeleśnia2629
12Pewel Śl.2627
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189