GKS Radziechowy-Wieprz

Adres: ul. Św.Marcina 23, 34-381 Radziechowy
E-mail: lks.radziechowy@beskidzkapilka.pl
WWW: http://gksradziechowywieprz.futbolowo.pl/

Prezes: Henryk Jakubiec
Kierownik: Daniel Lizak
Trener: Maciej Mrowiec

Rok założenia: 1947
Barwy: granatowo-czarne
Nazwa stadionu: Stadion LKS Radziechowy
Pojemność stadionu: 300
Wymiary boiska: 100m. x 60m.

Przed sezonem 2012/2013, LKS Radziechowy połączyły się z Jednością Wieprz, tworząc Gminny Klub Sportowy Radziechowy-Wieprz.

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej - 2013/2014
Mistrz Klasy A - 2006/2007
Mistrz Klasy B -
Mistrz Klasy C - 1978/79

Zdobywca PP podokręgu - 2009/2010,
Finalista PP podokręgu - 2010/2011, 2012/2013

 

 

Zdjęcia pochodzą z oficjalnego serwisu Radziechów, radziechowy.futbolowo.pl

 

 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Łukasz Byrtekbramkarz
2Marcin Dudkaobrońca
3Mateusz Janikobrońca
4Mikołaj Juraszekobrońca
5Jakub Krasnyobrońca
6Marek Nogaobrońca
7Adrian Widełkaobrońca
8Szymon Byrtekpomocnik
9Tomasz Janikpomocnik
10Karol Kubieniecpomocnik
11Maciej Łąckipomocnik
12Piotr Motykapomocnik
13Piotr Pindelpomocnik
14Radosław Traczpomocnik
15Rafał Hałatnapastnik
16Karol Rozmusnapastnik
17Grzegorz Szymońskinapastnik
18Piotr Trzopnapastnik

Najlepsi strzelcy

3
Szymon Byrtek
Tomasz Janik
1
Rafał Hałat
Karol Rozmus
Grzegorz Szymoński

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

06.08.201716:00PPBystra (k. Żywca)1:7 (0:1)Radziechowy
12.08.201717:004LRadziechowy2:0 (0:0)Lędziny

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

22.07.201711:00Zawiercie1:0 (1:0)Radziechowy
29.07.201716:00Radziechowy10:1 (5:1)Żabnica
05.08.201717:00Radziechowy1:1 (-:-)Dalin Myślenice

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Landek13
2Radziechowy13
3Jasienica13
4Wilcza13
5Czaniec13
6Wodzisław13
7Tychy II11
8Goczałkowice11
9Gaszowice11
10Bełk11
11Skoczów10
12Racibórz10
13Bytom10
14Ustroń10
15TSP II10
16Lędziny10
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze II00
2Kalna 00
3Rybarzowice00
4Bujaków00
5Ligota00
6Kozy00
7Łodygowice00
8Zabrzeg00
9Wilamowice00
10Grodziec00
11Międzybrodzie00
12Bronów00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Brzezówka00
2Nierodzim00
3Pierściec00
4Wielkie II00
5Iskrzyczyn00
6Pogórze00
7Rudnik00
8Górki W.00
9Hażlach00
10Golasowice00
11Istebna00