LKS Bestwina

Adres: ul. Podzamcze 18, 43-510 Bestwina
Telefon(y): 321 157 132
E-mail: lks@lks-bestwina.net
WWW: http://lks-bestwina.futbolowo.pl

Prezes: Wojciech Lisewski
Kierownik: Wojciech Żurek
Trener: Sławomir Szymala

Rok założenia: 1947
Barwy: czerwono-zielone
Nazwa stadionu: Stadion Gminny w Bestwinie
Pojemność stadionu: 1000 miejsc (200 siedzących)
Wymiary boiska: 102m. x 78m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Bartłomiej Droździkbramkarz
2Mateusz Kudrysbramkarz
3Mateusz Nowakbramkarz
4Sławomir Szymalabramkarz
5Tomasz Drewniakobrońca
6Mateusz Droździkobrońca
7Marcin Gołąbobrońca
8Wojciech Lisewskiobrońca
9Mateusz Maciążkaobrońca
10Szymon Święsobrońca
11Wojciech Żurekobrońca
12Mariusz Duśpomocnik
13Jan Francuzpomocnik
14Damian Gacekpomocnik
15Krystian Makowskipomocnik
16Damian Pokusapomocnik
17Mateusz Radwańskipomocnik
18Artur Sawickipomocnik
19Patryk Wentlandpomocnik
20Mateusz Włoszekpomocnik
21Kamil Krausnapastnik
22Przemysław Łośnapastnik
23Damian Nowaknapastnik
24Szymon Skęczeknapastnik

Najlepsi strzelcy

12
Artur Sawicki
7
Szymon Skęczek
Mateusz Włoszek
6
Dawid Gleindek
4
Adrian Miroski
Mateusz Radwański
3
Adrian Nycz
2
Bartłomiej Feruga
Marcin Gołąb
Patryk Wentland
1
Mariusz Duś
Konrad Kowaliczek
Krystian Makowski
Maciej Móll
Damian Nowak
Przemysław Szczypka
Szymon Święs

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

30.07.201617:00PPBestwinka2:4 (2:1)Bestwina
06.08.201617:00LOBZebrzydowice2:3 (1:2)Bestwina
10.08.201618:00PPKaniów0:3 (0:0)Bestwina
13.08.201617:00LOBBestwina5:1 (2:0)Koszarawa Ż.
20.08.201617:00LOBBestwina0:1 (0:0)Ustroń
27.08.201617:00LOBŻabnica2:2 (0:1)Bestwina
31.08.201617:00PPBestwina0:3 (0:2)Rekord
03.09.201616:00LOBBestwina2:0 (1:0)Pruchna
11.09.201615:00LOBLeśna0:0 (0:0)Bestwina
17.09.201616:00LOBBestwina5:1 (3:0)Cisiec
24.09.201615:00LOBChybie0:0 (0:0)Bestwina
01.10.201615:00LOBBestwina1:3 (0:2)Góral
09.10.201615:00LOBWisła4:4 (2:1)Bestwina
15.10.201615:00LOBBestwina2:1 (1:1)Pietrzykowice
22.10.201613:00LOBDankowice1:1 (1:1)Bestwina
29.10.201615:00LOBBestwina2:0 (0:0)Czechowice-Dz.
05.11.201614:00LOBWilkowice1:1 (0:0)Bestwina
11.11.201613:00LOBBestwina1:1 (0:0)Drogomyśl
25.03.201715:00LOBBestwina3:3 (1:1)Zebrzydowice
01.04.201716:00LOBKoszarawa Ż.0:0 (0:0)Bestwina
08.04.201716:00LOBUstroń0:1 (0:0)Bestwina
15.04.201713:00LOBBestwina2:1 (0:1)Żabnica
29.04.201715:00LOBBestwina1:2 (1:1)Leśna
03.05.201717:00LOBCisiec1:2 (1:1)Bestwina
06.05.201715:00LOBBestwina4:1 (1:1)Chybie
13.05.201717:00LOBGóral0:1 (0:0)Bestwina
20.05.201715:00LOBBestwina1:0 (1:0)Wisła
24.05.201717:00LOBPruchna0:0 (0:0)Bestwina
28.05.201714:00LOBPietrzykowice0:2 (0:0)Bestwina
03.06.201715:00LOBBestwina1:0 (1:0)Dankowice
10.06.201717:00LOBCzechowice-Dz.2:0 (1:0)Bestwina
15.06.201714:00LOBBestwina2:0 (0:0)Wilkowice
17.06.201717:00LOBDrogomyśl1:0 (0:0)Bestwina

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

16.07.201611:00Bestwina0:3 (0:2)Radziechowy
20.07.201618:30Bestwina8:1 (3:0)Skoczów
22.07.201618:30Jasienica3:0 (0:0)Bestwina
27.07.201618:30Hejnał Kęty3:2 (1:1)Bestwina
28.01.201715:00Bestwina2:5 (1:1)Jasienica
04.02.201715:00Bestwina0:3 (0:0)Hejnał Kęty
11.02.201715:00Bestwina2:1 (0:0)Skoczów
18.02.201715:00Bestwina2:1 (0:1)Beskid Andrychów
25.02.201715:00Jaworze3:5 (1:1)Bestwina
04.03.201715:00Bestwina2:1 (2:0)Niwa Nowa Wieś
11.03.201715:00Bestwina3:4 (3:1)LKS Jawiszowice
18.03.201711:00Bestwina3:1 (2:1)Przeciszovia Przeciszów

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Racibórz3453
8Łaziska Grn.3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Czechowice-Dz.3056
4Góral3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Drogomyśl3040
10Koszarawa Ż.3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Czechowice-Dz. II2631
9Kobiernice2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Godziszka2625
13Mazańcowice2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Pielgrzymowice2636
9Goleszów2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Dębowiec2617
14Pogórze2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2662
2Rajcza2659
3Milówka2659
4Czernichów2644
5Gilowice2642
6Soła Ż.2637
7Lipowa2637
8Sopotnia2637
9Radziechowy II2636
10Ujsoły2634
11Jeleśnia2629
12Pewel Śl.2627
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189