GLKS Sokół Buczkowice

Adres: ul. Wyzwolenia 256, 43-374 Buczkowice
WWW: http://buczkowice.futbolowo.pl

Prezes: Józef Wrona
Kierownik: Tadeusz Jaszczurowski
Trener: Jacek Wiercigroch

Rok założenia: 1958
Barwy: Żółto - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion LKS Sokół Buczkowice
Pojemność stadionu: 200 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 94m. x 59m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
1986/87, 1991/92
Mistrz Klasy C:

Finalista PP w Podokręgu:
2011/12,
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Wojciech Biernatbramkarz
2Tomasz Borowskibramkarz
3Mateusz Kliśbramkarz
4Mateusz Łopatabramkarz
5Damian Dymekobrońca
6Mariusz Foriaszobrońca
7Wojciech Gawłowskiobrońca
8Mikołaj Jaszczurowskiobrońca
9Andrzej Kowalczykobrońca
10Robert Staniecobrońca
11Mirosław Stecobrońca
12Maciej Burypomocnik
13Szymon Jasekpomocnik
14Kacper Jaszczurowskipomocnik
15Tomasz Korszyłowskipomocnik
16Kamil Kufelpomocnik
17Filip Leśniakpomocnik
18Arkadiusz Majdakpomocnik
19Maciej Mieszczakpomocnik
20Mohamed Omranpomocnik
21Kamil Paluchpomocnik
22Kamil Salamonpomocnik
23Marcin Sowińskipomocnik
24Damian Traczpomocnik
25Tomasz Traczpomocnik
26Mariusz Wiśniewskipomocnik
27Jakub Pezdanapastnik
28Patryk Romaniaknapastnik
29Robert Salamonnapastnik
30Sebastian Wandzelnapastnik
31Maciej Węgrzynkiewicznapastnik
32Damian Zuziaknapastnik

Najlepsi strzelcy

10
Damian Tracz
8
Wojciech Gawłowski
5
Kacper Jaszczurowski
4
Tomasz Korszyłowski
Mohamed Omran
3
Kamil Kufel
2
Maciej Bury
Maciej Mieszczak
1
Tomasz Tracz
Damian Zuziak

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

13.08.201617:00KABuczkowice2:2 (0:1)Kobiernice
20.08.201617:00KAPorąbka0:2 (0:0)Buczkowice
27.08.201617:00KABuczkowice5:0 (4:0)Godziszka
04.09.201617:00KABystra (k. Bielska)0:1 (0:0)Buczkowice
10.09.201616:00KABuczkowice0:3 (0:1)Jaworze
17.09.201616:00KABuczkowice4:2 (2:1)Bestwinka
24.09.201616:00KAMiędzyrzecze1:1 (1:0)Buczkowice
01.10.201615:00KABuczkowice4:0 (2:0)Pisarzowice
09.10.201615:00KACzechowice-Dz. II1:2 (0:1)Buczkowice
15.10.201615:00KABuczkowice1:4 (1:2)Wapienica
22.10.201615:00KARybarzowice1:1 (0:0)Buczkowice
29.10.201615:00KABuczkowice2:1 (1:1)Kaniów
06.11.201614:00KAMazańcowice4:1 (1:1)Buczkowice
26.03.201715:00KAKobiernice0:0 (0:0)Buczkowice
01.04.201716:00KABuczkowice3:1 (3:0)Porąbka
08.04.201716:00KAGodziszka1:1 (1:1)Buczkowice
03.05.201717:00KABestwinka2:1 (2:1)Buczkowice
06.05.201717:00KABuczkowice1:1 (0:1)Międzyrzecze
13.05.201717:00KAPisarzowice1:0 (1:0)Buczkowice
17.05.201718:00KAJaworze1:2 (1:0)Buczkowice
20.05.201717:00KABuczkowice2:3 (1:1)Czechowice-Dz. II
27.05.201717:00KAWapienica4:1 (2:1)Buczkowice
03.06.201717:00KABuczkowice1:2 (0:1)Rybarzowice
10.06.201717:00KAKaniów6:0 (1:0)Buczkowice
15.06.201717:00KABuczkowice2:1 (2:1)Bystra (k. Bielska)
17.06.201717:00KABuczkowice0:9 (0:4)Mazańcowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

18.02.201715:30Buczkowice5:2 (2:0)Pewel Śl.
28.02.201719:00Buczkowice7:4 (2:3)Bronów
05.03.201719:00Ligota0:2 (0:0)Buczkowice
11.03.2017BuczkowiceMiędzybrodzie
18.03.201714:30Buczkowice0:6 (0:1)Czernichów

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189