TS Soła Żywiec

Adres: ul. Sadowa 30, 34-300 Żywiec
Telefon(y): +48 33 861 70 80
WWW: http://solazywiec1922.futbolowo.pl

Prezes: Grzegorz Głazowski
Kierownik: Stankiewicz Grzegorz
Trener: Andrzej Czul

Rok założenia: 1922
Barwy: Biało - zielone
Nazwa stadionu: Stadion Soły Żywiec
Pojemność stadionu: -
Wymiary boiska: 100m. x 50m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
1992/93
Mistrz Klasy C:

Zdobywca PP w Podokręgu:
Finalista PP w Podokręgu:
2013/14,

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Kliśbramkarz
2Jakub Wilkołekbramkarz
3Dawid Burdylobrońca
4Tomasz Czulobrońca
5Sławomir Hankusobrońca
6Barłomiej Jaworskiobrońca
7Marcin Kasperekobrońca
8Piotr Klimasobrońca
9Mariusz Baczyńskipomocnik
10Jakub Dzikipomocnik
11Konrad Dzikipomocnik
12Wojciech Filuśpomocnik
13Patryk Głazowskipomocnik
14Michał Kapałapomocnik
15Antoni Kucharczykpomocnik
16Karol Maślińskipomocnik
17Przemysław Piątekpomocnik
18Krzysztof Piecuchpomocnik
19Kamil Prochownikpomocnik
20Robert Stankiewiczpomocnik
21Łukasz Ścieszkapomocnik
22Wojciech Wiercigrochpomocnik
23Łukasz Wilkołekpomocnik
24Robert Marszałeknapastnik
25Damian Podgórskinapastnik

Najlepsi strzelcy

4
Robert Marszałek
1
Dawid Burdyl
Damian Podgórski

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

30.07.201711:00PPSoła Ż.3:3 (2:1, 2:2) k. 4:5Węgierska G.
13.08.201715:00KABabia Góra2:2 (0:0)Soła Ż.
20.08.201711:00KASoła Ż.1:1 (1:0)Pewel M.

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

22.07.201717:00Soła Ż.1:4 (1:1)Pewel M.
27.07.201718:00Soła Ż.3:1 (1:0)Godziszka
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec26
2Wilcza26
3Goczałkowice24
4Ustroń23
5Skoczów23
6Radziechowy23
7Racibórz23
8Jasienica23
9Landek23
10Bytom23
11Wodzisław23
12Gaszowice22
13Tychy II21
14Bełk21
15TSP II21
16Lędziny20
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów13
2Kozy13
3Międzybrodzie13
4Rybarzowice13
5Wilamowice13
6Jaworze II13
7Ligota10
8Bujaków10
9Grodziec10
10Zabrzeg10
11Kalna 10
12Łodygowice10
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze13
2Górki W.13
3Iskrzyczyn13
4Pierściec11
5Wielkie II11
6Brzezówka00
7Nierodzim00
8Istebna00
9Rudnik10
10Golasowice10
11Hażlach10