LKS Leśna

Adres: 34-300 Leśna
Telefon(y): 33 867 07 54
WWW: http://lkslesna.futbolowo.pl

Prezes: Artur Wandzel
Kierownik: Piotr Raczek
Trener: Dariusz Urbaniak (do 27 IV Dariusz Kozieł, do 1 IX Sebastian Szymala)

Rok założenia: 1997
Barwy: Pomarańczowo - białe
Nazwa stadionu: Stadion LKS Leśna
Pojemność stadionu: 800 (435 siedzących)
Wymiary boiska: 110m. x 65m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Marcin Borakbramkarz
2Maciej Kupczakbramkarz
3Szymon Cenderobrońca
4Andrzej Kowalczykobrońca
5Kajetan Lachobrońca
6Mateusz Seweraobrońca
7Sebastian Szymalaobrońca
8Łukasz Biegunpomocnik
9Grzegorz Bindapomocnik
10Marek Borakpomocnik
11Mirosław Habdaspomocnik
12Norbert Jagoszpomocnik
13Szymon Kowalczykpomocnik
14Łukasz Łodzianapomocnik
15Mirosław Miśkiewiczpomocnik
16Sebastian Niewdanapomocnik
17Mateusz Piątekpomocnik
18Grzegorz Rzeszótkopomocnik
19Amadeusz Stolarczykpomocnik
20Arkadiusz Urbańskipomocnik
21Kamil Kachelnapastnik
22Maciej Krystanapastnik
23Marcin Marciniaknapastnik
24Łukasz Słowiknapastnik
25Marcin Wróbelnapastnik

Najlepsi strzelcy

10
Marcin Wróbel
5
Maciej Krysta
4
Grzegorz Rzeszótko
3
Łukasz Łodziana
Sebastian Niewdana
2
Rafał Greń
Radosław Tracz
1
Kajetan Lach
Aleksander Pawlus
Arkadiusz Urbański

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

06.08.201616:00LOBWilkowice1:0 (1:0)Leśna
14.08.201615:00LOBLeśna0:3 (0:0)Drogomyśl
17.08.201618:00PPWęgierska G.0:1 (0:1)Leśna
20.08.201617:30LOBZebrzydowice2:0 (0:0)Leśna
28.08.201615:00LOBLeśna1:1 (1:0)Koszarawa Ż.
04.09.201616:00LOBUstroń6:1 (4:0)Leśna
11.09.201615:00LOBLeśna0:0 (0:0)Bestwina
18.09.201616:00LOBPruchna2:1 (1:0)Leśna
24.09.201615:00LOBŻabnica2:1 (2:1)Leśna
27.09.201616:30PPLeśna1:1 (0:0, 1:1) k. 3:4Żabnica
02.10.201615:00LOBLeśna2:0 (1:0)Cisiec
08.10.201615:00LOBChybie1:0 (1:0)Leśna
16.10.201615:00LOBLeśna1:6 (1:1)Góral
23.10.201615:00LOBWisła6:1 (4:0)Leśna
30.10.201614:00LOBLeśna1:1 (0:0)Pietrzykowice
06.11.201614:00LOBDankowice3:4 (0:3)Leśna
11.11.201613:00LOBLeśna1:3 (0:1)Czechowice-Dz.
26.03.201715:00LOBLeśna0:0 (0:0)Wilkowice
01.04.201716:00LOBDrogomyśl5:0 (4:0)Leśna
09.04.201715:00LOBLeśna0:2 (0:0)Zebrzydowice
15.04.201713:00LOBKoszarawa Ż.5:1 (2:0)Leśna
29.04.201715:00LOBBestwina1:2 (1:1)Leśna
03.05.201717:00LOBLeśna1:1 (0:1)Pruchna
07.05.201715:00LOBLeśna3:1 (1:0)Żabnica
13.05.201717:00LOBCisiec2:2 (2:2)Leśna
21.05.201715:00LOBLeśna1:2 (0:1)Chybie
24.05.201717:00LOBLeśna0:5 (0:2)Ustroń
27.05.201717:00LOBGóral5:1 (4:1)Leśna
04.06.201715:00LOBLeśna3:8 (0:2)Wisła
11.06.201714:00LOBPietrzykowice1:2 (1:0)Leśna
15.06.201716:00LOBLeśna1:0 (1:0)Dankowice
18.06.201716:00LOBCzechowice-Dz.3:0 (2:0)Leśna

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

21.07.201618:00Milówka2:3 (1:0)Leśna
24.07.201611:00Żabnica3:3 (1:2)Leśna
26.07.201618:00Sopotnia0:9 (0:4)Leśna
28.01.201715:00Leśna1:3 (1:0)Łękawica
06.02.201718:30Leśna12:5 (6:0)Soła Ż.
11.02.201715:30Leśna3:2 (1:1)LKS Studzionka
19.02.201712:00LeśnaMilówka
26.02.201719:00Leśna3:3 (0:1)Bystra (k. Bielska)
05.03.201714:00Pietrzykowice0:4 (0:3)Leśna
11.03.201717:00Leśna11:1 (6:0)Kalna
19.03.201717:00Leśna2:2 (0:1)Metal WG

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Racibórz3453
8Łaziska Grn.3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Czechowice-Dz.3056
4Góral3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Drogomyśl3040
10Koszarawa Ż.3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Czechowice-Dz. II2631
9Kobiernice2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Godziszka2625
13Mazańcowice2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Pielgrzymowice2636
9Goleszów2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Dębowiec2617
14Pogórze2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2662
2Rajcza2659
3Milówka2659
4Czernichów2644
5Gilowice2642
6Soła Ż.2637
7Lipowa2637
8Sopotnia2637
9Radziechowy II2636
10Ujsoły2634
11Jeleśnia2629
12Pewel Śl.2627
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189