MKS Promyk Golasowice

Adres: ul. Konopnickiej 3, 43-252 Golasowice
Telefon(y): 324 729 198
WWW: http://seniorzymksgolasowice.futbolowo.pl

Prezes: Eugeniusz Kowalski
Kierownik: Wiesław Podchorodecki
Trener: Tadeusz Bednarczyk

Rok założenia: 1952
Barwy: Żółto - zielone
Nazwa stadionu: Stadion MKS Promyk Golasowice
Pojemność stadionu: 200 miejsc
Wymiary boiska: 90m. x 65m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Paweł Danelbramkarz
2Tomasz Kowalskiobrońca
3Mateusz Makowskiobrońca
4Wojciech Pisarekobrońca
5Kacper Białaspomocnik
6Mateusz Chrząszczpomocnik
7Grzegorz Cyparskipomocnik
8Robert Danelpomocnik
9Jakub Dudapomocnik
10Rafał Dziendzielpomocnik
11Patryk Filippomocnik
12Grzegorz Franzpomocnik
13Jarosław Haduchpomocnik
14Tomasz Kądzielapomocnik
15Patryk Niesytpomocnik
16Przemysław Nietrzebkapomocnik
17Sebastian Nietrzebkapomocnik
18Patryk Pawluspomocnik
19Krzysztof Pisarekpomocnik
20Sebastian Podrucznypomocnik
21Adam Stawniczypomocnik
22Mariusz Gondeknapastnik
23Dawid Hawełkanapastnik
24Marek Martynowskinapastnik
25Adam Stanieknapastnik

Najlepsi strzelcy

7
Mateusz Chrząszcz
4
Patryk Filip
Adam Stawniczy
2
Rafał Dziendziel
1
Grzegorz Franz
Dawid Hawełka
Przemysław Nietrzebka

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

21.08.201617:00KBGolasowice0:2 (0:1)Pierściec
27.08.201617:00KBZabłocie2:0 (1:0)Golasowice
03.09.201616:00KBGolasowice3:2 (0:2)Istebna
10.09.201616:00KBNierodzim1:0 (1:0)Golasowice
18.09.201616:00KBGolasowice1:2 (1:1)Hażlach
25.09.201616:00KBGolasowice1:2 (1:0)1909 Piast
02.10.201611:30KBGórki W.5:1 (1:0)Golasowice
09.10.201615:00KBGolasowice0:4 (0:1)Wielkie II
16.10.201615:00KBBrzezówka1:2 (0:1)Golasowice
23.10.201615:00KBGolasowice1:3 (1:0)Iskrzyczyn
29.10.201615:00KBRudnik0:2 (0:1)Golasowice
09.04.201715:00KBPierściec4:0 (1:0)Golasowice
17.04.201715:00KBGolasowice0:2 (0:1)Zabłocie
03.05.201716:00KBIstebna8:0 (5:0)Golasowice
07.05.201716:00KBHażlach4:1 (1:1)Golasowice
11.05.201717:30KBGolasowice0:1 (0:0)Nierodzim
13.05.201716:00KB1909 Piast5:0 (3:0)Golasowice
21.05.201716:00KBGolasowice2:7 (1:2)Górki W.
28.05.201717:00KBWielkie II5:0 (2:0)Golasowice
04.06.201717:00KBGolasowice4:1 (3:1)Brzezówka
11.06.201714:00KBIskrzyczyn4:1 (0:1)Golasowice
18.06.201717:00KBGolasowice3:0 (1:0)Rudnik

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

06.08.201618:00LKS Warszowice4:0 (1:0)Golasowice
04.02.201717:00Strumień12:3 (5:1,3:0,4:2)Golasowice
18.02.201713:00Golasowice5:2 (2:0)LKS Mizerów
25.02.201715:00Golasowice0:4 (0:3)LKS Brzeźce
04.03.201715:00Golasowice2:3 (1:1)KS Kleszczów
12.03.201712:00Golasowice1:1 (1:1)Pielgrzymowice U19
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189