LKS Rudnik

Adres: ul. Centralna 44, 43-419 Rudnik
WWW: http://lks-rudnik.futbolowo.pl

Prezes: Tadeusz Machej
Kierownik: Marcin Wiśniowski
Trener: Dariusz Byrczek

Rok założenia: 1949
Barwy: Czerwono - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion LKS Rudnik
Pojemność stadionu: 300 miejsc (200 siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 62m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Rafał Jacakbramkarz
2Adam Stabrawabramkarz
3Tomasz Czendlikobrońca
4Adrian Polokobrońca
5Leszek Wójcikowski-Szkanderaobrońca
6Łukasz Brachaczekpomocnik
7Szymon Buryanpomocnik
8Patryk Chudekpomocnik
9Krzysztof Dąbrowieckipomocnik
10Dawid Dudekpomocnik
11Przemysław Foltynpomocnik
12Patryk Gasińskipomocnik
13Bartłomiej Gojowypomocnik
14Robert Goszykpomocnik
15Mateusz Hołystpomocnik
16Mateusz Kaczmarskipomocnik
17Paweł Kolondrapomocnik
18Kamil Kucharczykpomocnik
19Adam Kuklapomocnik
20Michał Lebiodapomocnik
21Robert Maklespomocnik
22Krzysztof Mencnerpomocnik
23Kamil Nawodyłopomocnik
24Krzysztof Osowskipomocnik
25Amadeusz Pajorpomocnik
26Bartosz Strządałapomocnik
27Przemysław Suchowskipomocnik
28Marcin Wiśniewskipomocnik
29Patryk Zorychtapomocnik
30Adam Barciknapastnik
31Sebastian Kulczyckinapastnik
32Wojciech Sochackinapastnik
33Adrian Szczypkanapastnik

Najlepsi strzelcy

4
Robert Goszyk
Michał Lebioda
2
Przemysław Foltyn
Robert Makles
1
Adam Barcik
Patryk Chudek
Remigiusz Gołka
Rafał Jacak
Marcin Kapusta

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

20.08.201616:00KB1909 Piast7:0 (5:0)Rudnik
28.08.201614:00KBRudnik1:2 (0:1)Górki W.
04.09.201614:00KBWielkie II2:1 (1:1)Rudnik
11.09.201616:00KBRudnik3:0 (0:0)Brzezówka
18.09.201616:00KBIskrzyczyn1:2 (1:1)Rudnik
25.09.201616:00KBHażlach1:1 (0:0)Rudnik
01.10.201614:00KBRudnik1:5 (1:4)Pierściec
08.10.201615:00KBZabłocie4:0 (1:0)Rudnik
16.10.201615:00KBRudnik1:4 (1:1)Istebna
22.10.201615:00KBNierodzim3:0 (2:0)Rudnik
29.10.201615:00KBRudnik0:2 (0:1)Golasowice
09.04.201716:00KBRudnik0:4 (0:2)1909 Piast
17.04.201714:00KBGórki W.6:0 (3:0)Rudnik
23.04.201715:00KBRudnik0:2 (0:1)Wielkie II
07.05.201716:00KBRudnik1:0 (0:0)Iskrzyczyn
11.05.201717:30KBBrzezówka2:3 (0:2)Rudnik
14.05.201716:00KBRudnik3:1 (0:0)Hażlach
21.05.201711:00KBPierściec6:0 (2:0)Rudnik
28.05.201717:00KBRudnik0:1 (0:1)Zabłocie
04.06.201716:00KBIstebna2:0 (0:0)Rudnik
11.06.201714:00KBRudnik0:0 (0:0)Nierodzim
18.06.201717:00KBGolasowice3:0 (1:0)Rudnik

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

13.07.201616:00ZabrzegRudnik
16.07.201617:00Strumień7:0 (3:0)Rudnik
19.07.201618:30Rudnik0:14 (0:7)Pruchna
23.07.201617:00Rudnik2:11 (0:3)1909 Piast
26.07.201618:30Hażlach5:5 (2:1)Rudnik
28.07.201618:00Rudnik2:2 (0:1)Drogomyśl U19
30.07.201616:00Rudnik2:3 (0:1)Kaczyce
03.08.201618:00Rudnik3:8 (1:2)Międzyrzecze
06.08.201616:00Rudnik2:9 (0:4 0:3 2:2)Nierodzim
10.08.201618:00BronówRudnik
18.02.201718:00Nierodzim10:1 (4:0)Rudnik
19.02.201714:00Rudnik3:3 (2:1)Drogomyśl U19
26.02.201714:00RudnikKocierz
04.03.201712:00Rudnik1:6 (0:5)Kończyce W.
11.03.201719:00Bronów10:1 (6:0)Rudnik
18.03.201715:00Rudnik0:5 (0:2)Pruchna
26.03.201715:00Rudnik2:2 (1:2)Kończyce M.
01.04.201711:00Rudnik1:5 (1:2)Rekord II
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189