LKS Olza Pogwizdów

Adres: ul. Katowicka 34a, 43-418 Pogwizdów
Telefon(y): +48 600 322 761
WWW: http://olzapogwizdow.futbolowo.pl

Prezes: Andrzej Kłoda
Kierownik: Janusz Kubiak
Trener: Dariusz Kłoda

Rok założenia: 1947
Barwy: Niebiesko - Zielono - Czerwone
Nazwa stadionu: Stadion Olzy Pogwizdów
Pojemność stadionu: 500 miejsc
Wymiary boiska: 108m. x 64m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy A -
Mistrz Klasy B - 1974/75, 1982/83
Mistrz Klasy C - 1957, 1966/67

Finalista Pucharu w podokręgu - 2003/04

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Kamil Machbramkarz
2Wojciech Węglarzybramkarz
3Leszek Banotobrońca
4Dawid Brzęczekobrońca
5Kamil Loterobrońca
6Kacper Piszczekobrońca
7Sebastian Rychlikobrońca
8Łukasz Stanikobrońca
9Marcin Węglorzobrońca
10Zbigniew Banotpomocnik
11Daniel Chmielpomocnik
12Paweł Hawryśkopomocnik
13Miłosz Huptyśpomocnik
14Marek Kokosińskipomocnik
15Mateusz Lizakpomocnik
16Paweł Luberpomocnik
17Oskar Matuszekpomocnik
18Robert Orłowskipomocnik
19Arkadiusz Pawłowiczpomocnik
20Sebastian Pieczonkapomocnik
21Mateusz Sojkapomocnik
22Łukasz Sosnowskipomocnik
23Sebastian Szelągpomocnik
24Marek Wawrzyczekpomocnik
25Tomasz Węglorzpomocnik
26Łukasz Grzybowskinapastnik
27Jarosław Kwiczalanapastnik
28Piotr Miszczyknapastnik
29Radosław Pawłowicznapastnik
30Marek Przyszlakowskinapastnik
31Szymon Wilknapastnik

Najlepsi strzelcy

12
Robert Orłowski
8
Sebastian Rychlik
7
Marek Przyszlakowski
6
Jarosław Kwiczala
2
Sebastian Szeląg
Tomasz Węglorz
1
Zbigniew Banot
Mateusz Lizak
Piotr Miszczyk
Arkadiusz Pawłowicz
Łukasz Sosnowski
Marek Wawrzyczek
Marcin Węglorz

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

07.08.201617:00KAPogwizdów3:2 (1:0)Kaczyce
14.08.201617:00KAStrumień1:1 (1:0)Pogwizdów
21.08.201617:00KAPogwizdów1:1 (0:1)Dębowiec
28.08.201611:00KABrenna0:3 (0:3)Pogwizdów
04.09.201616:00KAPogwizdów1:2 (1:1)Skoczów II
11.09.201616:00KAPogwizdów2:0 (1:0)Pogórze
18.09.201616:00KAPielgrzymowice2:4 (1:1)Pogwizdów
25.09.201616:00KAPogwizdów1:1 (1:0)Puńców
02.10.201615:00KAKończyce W.0:1 (0:0)Pogwizdów
09.10.201615:00KAPogwizdów0:3 (0:1)Kończyce M.
16.10.201615:00KAOchaby4:1 (3:1)Pogwizdów
23.10.201615:00KAPogwizdów5:2 (1:2)Bąków
29.10.201615:00KAGoleszów3:3 (1:2)Pogwizdów
01.04.201715:00KAKaczyce0:3 (0:0)Pogwizdów
09.04.201715:00KAPogwizdów2:0 (0:0)Strumień
15.04.201715:00KADębowiec2:0 (0:0)Pogwizdów
23.04.201715:00KAPogwizdów1:3 (0:1)Brenna
03.05.201716:00KAPogórze1:1 (1:0)Pogwizdów
07.05.201711:00KAPogwizdów2:1 (1:0)Pielgrzymowice
10.05.201717:30KASkoczów II2:0 (1:0)Pogwizdów
13.05.201716:00KAPuńców3:0 (2:0)Pogwizdów
21.05.201716:00KAPogwizdów1:6 (0:4)Kończyce W.
28.05.201717:00KAKończyce M.2:1 (2:1)Pogwizdów
04.06.201717:00KAPogwizdów4:0 (3:0)Ochaby
11.06.201717:00KABąków1:2 (0:1)Pogwizdów
18.06.201714:00KAPogwizdów1:0 (1:0)Goleszów

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

17.07.201616:00PogwizdówNierodzim
23.07.201617:30Kończyce M.5:1 (2:1)Pogwizdów
29.07.201618:00Pogwizdów2:1 (2:1)Iskrzyczyn
19.02.201712:00PogwizdówIskrzyczyn
26.02.201711:00Pogwizdów1:2 (0:0)LKS Studzionka
05.03.201712:00Pogwizdów3:2 (1:2,0:0,2:0)Kończyce M.
12.03.201712:00Pogwizdów4:4 (1:0,3:2,0:2)Goleszów
16.03.201718:30PogwizdówPniówek 74 Pawłowice U19
19.03.201712:00Pogwizdów3:3 (1:0,2:1,0:2)Dębowiec
26.03.201715:00Pogwizdów6:1 (2:0)Wielkie II

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189