TS 1909 Piast Cieszyn

Adres: ul. Zofii Kossak-Szatkowskiej 12/6
Telefon(y): +48 530 227 801, +48 502 837 643
E-mail: 1909piast@gmail.com

Prezes: Marek Skakuj
Kierownik: Jan Raszka
Trener: Marek Bakun

Data założenia: 20.06.2016
Barwy: Czerwono - żółto - niebieskie
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Pavel Resbramkarz
2Samuel Szurmanbramkarz
3Jarosław Bujokobrońca
4Seweryn Gabzdylobrońca
5Kacper Gaszczykobrońca
6Bartosz Gwiazdaobrońca
7Maciej Ruckiobrońca
8Maciej Wałachobrońca
9Jan Żelińskiobrońca
10Sebastian Żyłkaobrońca
11Marek Bakunpomocnik
12Wojciech Dąbrowskipomocnik
13Nicolas Derikpomocnik
14Filip Durajpomocnik
15Maciej Franekpomocnik
16Kamil Gabryśpomocnik
17Dawid Janoszekpomocnik
18Patryk Jarosińskipomocnik
19Daniel Juroszekpomocnik
20Michał Kubiciuspomocnik
21Dawid Menkapomocnik
22Jan Pabijaszpomocnik
23Maciej Piątekpomocnik
24Kacper Pytlińskipomocnik
25Przemysław Romańskipomocnik
26Artur Rybkapomocnik
27Rafał Śleziakpomocnik
28Marek Wajdapomocnik
29Wojciech Wilczekpomocnik
30Dominik Zawadapomocnik
31Krystian Płoskonkanapastnik
32Tomasz Szypernapastnik
33Michał Tobiasznapastnik
34Mikołaj Tobiasznapastnik

Najlepsi strzelcy

26
Tomasz Szyper
15
Dawid Janoszek
11
Kamil Gabryś
Jakub Węglorz
Jakub Wnęk
6
Mikołaj Tobiasz
5
Jarosław Bujok
Nicolas Derik
4
Michał Kubicius
3
Artur Rybka
2
Seweryn Gabzdyl
1
Marek Bakun
Jakub Kukuczka
Maciej Rucki
Tomasz Stasiak

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

20.08.201616:00KB1909 Piast7:0 (5:0)Rudnik
28.08.201611:00KBPierściec0:6 (0:4)1909 Piast
03.09.201616:00KB1909 Piast7:2 (5:1)Zabłocie
11.09.201616:00KBIstebna2:5 (1:2)1909 Piast
17.09.201616:00KB1909 Piast6:2 (3:2)Nierodzim
25.09.201616:00KBGolasowice1:2 (1:0)1909 Piast
01.10.201615:00KB1909 Piast5:0 (2:0)Hażlach
08.10.201615:00KB1909 Piast8:2 (4:1)Górki W.
15.10.201615:00KBWielkie II2:6 (0:3)1909 Piast
22.10.201615:00KB1909 PiastWOBrzezówka
30.10.201614:00KBIskrzyczyn1:6 (1:2)1909 Piast
09.04.201716:00KBRudnik0:4 (0:2)1909 Piast
15.04.201715:00KB1909 Piast7:0 (1:0)Pierściec
23.04.201715:00KBZabłocie2:4 (0:2)1909 Piast
07.05.201711:00KBNierodzim0:2 (0:0)1909 Piast
10.05.201717:30KB1909 Piast3:0 (1:0)Istebna
13.05.201716:00KB1909 Piast5:0 (3:0)Golasowice
20.05.201717:00KBHażlach1:2 (0:2)1909 Piast
28.05.201711:30KBGórki W.0:1 (0:1)1909 Piast
03.06.201717:00KB1909 Piast6:0 (2:0)Wielkie II
11.06.201714:00KBBrzezówka1:5 (1:5)1909 Piast
18.06.201714:00KB1909 Piast7:1 (1:0)Iskrzyczyn

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

21.07.201618:00Kończyce M.3:6 (0:3,2:2,1:1)1909 Piast
23.07.201617:00Rudnik2:11 (0:3)1909 Piast
27.07.201618:301909 Piast5:3 (2:1)Wapienica
29.07.201618:001909 Piast9:3 (4:1)Górki W.
03.08.201617:301909 PiastSK Dětmarovice
05.08.201617:301909 Piast8:0 (3:0)Stradom Częstochowa
17.08.201617:301909 Piast3:4 (2:1)SMS Kraków
09.02.201718:001909 Piast5:4 (2:1)Spartak Jablunkov
12.02.201710:001909 Piast5:5 (4:2)Międzyrzecze
19.02.201712:301909 Piast4:1 (1:1)Dębowiec
23.02.201718:001909 Piast1:2 (0:1)Wisła
26.02.201708:30Kończyce M.1909 Piast
09.03.201717:30Czechowice-Dz.3:3 (1:1)1909 Piast
11.03.201717:001909 Piast2:5 (0:1)Puńców
17.03.201719:00Ustroń13:0 (7:0)1909 Piast
25.03.201714:30Dębowiec2:2 (2:2)1909 Piast
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189