LKS Orzeł Mokre

Adres: Zamkowa 1a, 43-195 Mikołów-Mokre
WWW: http://www.orzelmokre.pl/

Prezes: Wojciech Martan
Kierownik: Rudolf Fudala
Trener: Wojciech Kempa

Rok założenia: 1922
Barwy: zielono-białe
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Tomasz Michalikbramkarz
2Patryk Skotnickibramkarz
3Grzegorz Tidebramkarz
4Marek Andreckiobrońca
5Wojciech Simonobrońca
6Krzysztof Tideobrońca
7Dawid Wierciochobrońca
8Paweł Badurapomocnik
9Dominik Bartoszewiczpomocnik
10Grzegorz Grygnypomocnik
11Grzegorz Hanuspomocnik
12Kajetan Iduspomocnik
13Radosław Jachimowskipomocnik
14Paweł Janoszkapomocnik
15Marcin Jureckipomocnik
16Łukasz Kolasapomocnik
17Dawid Magnorpomocnik
18Jacek Nowakpomocnik
19Grzegorz Ostrowskipomocnik
20Piotr Pietrzykpomocnik
21Marcin Rozumekpomocnik
22Mateusz Tomeczekpomocnik
23Tomasz Frankowskinapastnik
24Bartłomiej Jóźwiknapastnik
25Aleksander Niteckinapastnik
26Dawid Oszeknapastnik
27Mateusz Pisareknapastnik
28Michał Sienkiewicznapastnik

Najlepsi strzelcy

6
Marcin Jurecki
4
Łukasz Kolasa
Dawid Oszek
3
Grzegorz Grygny
2
Paweł Janoszka
Grzegorz Ostrowski
1
Dominik Bartoszewicz
Dawid Magnor
Jacek Nowak
Michał Sienkiewicz
Wojciech Simon
Mateusz Tomeczek
Patryk Wróbel

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

14.08.201616:00IVMokre2:1 (0:0)Jaworzno
17.08.201618:00IVLandek2:0 (0:0)Mokre
20.08.201617:00IVMokre0:2 (0:0)Pszczyna
27.08.201617:00IVBełk3:0 (1:0)Mokre
31.08.201617:30IVMokre0:3 (0:1)Racibórz
03.09.201616:00IVSuszec0:0 (0:0)Mokre
10.09.201616:00IVMokre0:1 (0:1)Ornontowice
17.09.201616:00IVCzaniec1:1 (0:0)Mokre
24.09.201616:00IVMokre0:0 (0:0)Jasienica
01.10.201615:00IVWilcza1:0 (0:0)Mokre
08.10.201615:00IVMokre1:2 (1:2)Skoczów
15.10.201615:00IVLędziny3:2 (0:0)Mokre
22.10.201615:00IVMokre0:1 (0:1)Concordia
29.10.201614:00IVRuptawa2:1 (1:0)Mokre
05.11.201613:00IVMokre2:2 (1:0)Radziechowy
12.11.201613:00IVŁaziska Grn.1:2 (1:2)Mokre
19.11.201613:00IVMokre1:2 (0:1)TSP II
11.03.201715:00IVJaworzno1:1 (0:1)Mokre
18.03.201715:30IVMokre1:1 (1:0)Landek
25.03.201715:30IVPszczyna1:1 (0:0)Mokre
01.04.201717:00IVMokre0:5 (0:4)Bełk
08.04.201717:00IVRacibórz4:1 (2:0)Mokre
15.04.201713:00IVMokre3:0 (1:0)Suszec
22.04.201717:00IVMokre0:1 (0:1)Czaniec
06.05.201717:00IVMokre1:4 (0:3)Wilcza
10.05.201718:00IVSkoczów3:1 (2:1)Mokre
13.05.201713:00IVMokre1:2 (1:1)Lędziny
17.05.201718:00IVOrnontowice2:1 (1:1)Mokre
20.05.201717:00IVConcordia6:1 (3:1)Mokre
24.05.201718:00IVJasienica3:1 (1:1)Mokre
27.05.201715:00IVMokre2:0 (0:0)Ruptawa
31.05.201718:00IVRadziechowy6:0 (3:0)Mokre
03.06.201717:00IVMokre0:3 (0:1)Łaziska Grn.
10.06.201717:00IVTSP II1:1 (0:1)Mokre
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189