KP Trójwieś Istebna

Adres: Istebna 1000, 43-470 Istebna
Telefon(y): +48 338 556 208
WWW: http://trojwies.futbolowo.pl

Prezes: Chorąży Krzysztof
Kierownik: Małyjurek Henryk
Trener: Łacek Mirosław

Rok założenia: 1996
Barwy: -
Nazwa stadionu: Boisko Pod Skocznią
Pojemność stadionu: 2000 miejsc stojących
Wymiary boiska: 90m. x 48m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Franciszek Bujokbramkarz
2Kacper Fiedorbramkarz
3Daniel Juroszekbramkarz
4Paweł Matusznybramkarz
5Eliasz Suszkabramkarz
6Dawid Bojkoobrońca
7Eugeniusz Fiedorobrońca
8Sławomir Grzesiukobrońca
9Jakub Kajzarobrońca
10Jakub Legierskiobrońca
11Andrzej Łacekobrońca
12Mirosław Łacekobrońca
13Damian Marekwicaobrońca
14Jakub Michałekobrońca
15Dawid Wawrzaczobrońca
16Adam Buzekpomocnik
17Jarosław Byrtuspomocnik
18Stanisław Galejpomocnik
19Grzegorz Juroszekpomocnik
20Wojciech Juroszekpomocnik
21Marek Kohutpomocnik
22Mateusz Krężelokpomocnik
23Bartłomiej Kukuczkapomocnik
24Dominik Kukuczkapomocnik
25Piotr Marekwicapomocnik
26Wojciech Matusznypomocnik
27Mariusz Sewastynowiczpomocnik
28Dawid Sikorapomocnik
29Piotr Kiliannapastnik
30Piotr Sikoranapastnik

Najlepsi strzelcy

14
Mateusz Krężelok
9
Bartłomiej Kukuczka
8
Eliasz Suszka
6
Mirosław Łacek
5
Piotr Kilian
4
Andrzej Łacek
Mariusz Sewastynowicz
3
Marek Kohut
Piotr Marekwica
Piotr Sikora
2
Dawid Wawrzacz
1
Dawid Bojko
Stanisław Galej
Paweł Matuszny
Jakub Michałek
Dawid Sikora

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

21.08.201616:00KBIstebna3:1 (1:1)Hażlach
28.08.201616:00KBIstebna3:0 (0:0)Nierodzim
03.09.201616:00KBGolasowice3:2 (0:2)Istebna
11.09.201616:00KBIstebna2:5 (1:2)1909 Piast
18.09.201611:30KBGórki W.1:4 (0:3)Istebna
25.09.201616:00KBIstebna3:2 (0:2)Wielkie II
01.10.201615:30KBBrzezówkaWOIstebna
09.10.201615:00KBIstebna1:4 (1:1)Iskrzyczyn
16.10.201615:00KBRudnik1:4 (1:1)Istebna
23.10.201611:30KBIstebna4:1 (4:0)Pierściec
29.10.201615:00KBZabłocie2:0 (1:0)Istebna
09.04.201715:00KBHażlach3:3 (2:1)Istebna
15.04.201715:00KBNierodzim0:8 (0:3)Istebna
03.05.201716:00KBIstebna8:0 (5:0)Golasowice
07.05.201716:00KBIstebna2:1 (0:0)Górki W.
10.05.201717:30KB1909 Piast3:0 (1:0)Istebna
14.05.201716:00KBWielkie II2:4 (0:1)Istebna
21.05.201716:00KBIstebna5:0 (2:0)Brzezówka
28.05.201717:00KBIskrzyczyn3:1 (1:0)Istebna
04.06.201716:00KBIstebna2:0 (0:0)Rudnik
11.06.201714:00KBPierściec3:2 (2:0)Istebna
18.06.201717:00KBIstebna8:1 (6:0)Zabłocie

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

24.07.201617:30Istebna5:2 (2:1)Brenna
31.07.201615:30Istebna5:5 (2:3)Wisła
18.03.201710:00Puńców6:1 (3:0)Istebna
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189