KS Spójnia Landek

Adres: Landek 32, 43-394 Rudzica
Telefon(y): 338 153 983
E-mail: spojnialandek@beskidzkapilka.pl
WWW: http://spojnialandek.futbolowo.pl

Prezes: Wojciech Koźlik
Kierownik: Jacek Kubica
Trener: Jarosław Zadylak (od 1 I 2017 Andrzej Myśliwiec)

Data założenia: 10.07.1992
Barwy: Biało - niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion KS Spójnia Landek
Pojemność stadionu: 200 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 104m. x 63m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Jakub Gilbramkarz
2Zbigniew Huczałabramkarz
3Michał Czyżobrońca
4Daniel Gurbiszobrońca
5Marcin Habdasobrońca
6Łukasz Jagłaobrońca
7Jakub Kałkaobrońca
8Szymon Kubicaobrońca
9Jakub Wojtyłaobrońca
10Mateusz Badowskipomocnik
11Mateusz Bernatpomocnik
12Konrad Dzidapomocnik
13Grzegorz Gomółkapomocnik
14Paweł Gwóźdźpomocnik
15Dawid Marekpomocnik
16Damian Sanetrapomocnik
17Mateusz Skrobolpomocnik
18Witold Szczepanikpomocnik
19Damian Wojtońpomocnik
20Karol Lewandowskinapastnik
21Robert Pawlaknapastnik
22Tomasz Zyzaknapastnik

Najlepsi strzelcy


10
Marcin Habdas
9
Karol Lewandowski
7
Mateusz Bernat
5
Grzegorz Gomółka
Damian Sanetra
4
Tomasz Zyzak
3
Robert Pawlak
Mateusz Skrobol
1
Michał Czyż
Adam Grygier
Łukasz Jagła
Jakub Kałka
Szymon Kubica
Witold Szczepanik

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

10.08.201617:30PPRybarzowice1:8 (0:4)Landek
13.08.201617:00IVŁaziska Grn.2:3 (2:2)Landek
17.08.201618:00IVLandek2:0 (0:0)Mokre
20.08.201617:00IVJaworzno0:2 (0:1)Landek
27.08.201611:00IVLandek0:0 (0:0)TSP II
31.08.201617:30IVLandek0:0 (0:0)Pszczyna
03.09.201616:00IVBełk2:0 (1:0)Landek
07.09.201619:00PPRekord II0:3 (0:1)Landek
10.09.201616:00IVLandek1:0 (0:0)Racibórz
17.09.201616:00IVSuszec1:2 (0:1)Landek
21.09.201616:30PPLandek0:2 (0:0)BKS Stal
24.09.201616:00IVLandek1:2 (0:2)Ornontowice
01.10.201615:00IVCzaniec1:0 (0:0)Landek
09.10.201615:00IVLandek2:2 (2:1)Jasienica
15.10.201615:00IVWilcza3:1 (1:1)Landek
22.10.201615:00IVLandek1:1 (0:0)Skoczów
29.10.201614:00IVLędziny0:0 (0:0)Landek
05.11.201613:00IVLandek0:3 (0:0)Concordia
12.11.201613:00IVRuptawa0:2 (0:1)Landek
19.11.201613:00IVLandek2:2 (0:2)Radziechowy
11.03.201715:00IVLandek0:1 (0:0)Łaziska Grn.
18.03.201715:30IVMokre1:1 (1:0)Landek
25.03.201715:30IVLandek0:3 (0:3)Jaworzno
01.04.201717:00IVTSP II3:0 (1:0)Landek
08.04.201717:00IVPszczyna1:0 (1:0)Landek
15.04.201713:00IVLandek2:5 (1:4)Bełk
22.04.201717:00IVLandek8:0 (2:0)Suszec
06.05.201717:00IVLandek1:1 (0:0)Czaniec
10.05.201717:30IVJasienica4:1 (1:1)Landek
13.05.201717:00IVLandek2:1 (2:0)Wilcza
17.05.201718:00IVRacibórz2:0 (0:0)Landek
20.05.201717:00IVSkoczów0:1 (0:0)Landek
24.05.201718:00IVOrnontowice0:2 (0:1)Landek
27.05.201717:00IVLandek1:0 (1:0)Lędziny
31.05.201718:00IVConcordia0:0 (0:0)Landek
03.06.201717:00IVLandek4:1 (1:0)Ruptawa
10.06.201717:00IVRadziechowy3:0 (0:0)Landek
21.06.201718:00IVSlavia0:0 (0:0)Landek

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

20.07.201618:00Landek0:3 (0:1)Rekord
23.07.201611:00Sarmacja Będzin1:0 (1:0)Landek
30.07.201611:00Urania Ruda Śląska0:4 (0:3)Landek
06.08.201616:00RKS Grodziec1:1 (1:0)Landek
21.01.201711:00Landek5:0 (1:0)Urania Ruda Śląska
01.02.201719:00Landek2:1 (0:0)Radziechowy
04.02.201711:00Landek2:1 (0:1)Gwarek Tarnowskie Góry
11.02.201711:00Landek4:1 (2:1)Rydułtowy
15.02.201719:00Landek2:1 (0:1)Pawłowice
17.02.201719:00Landek1:5 (0:2)LKS Goczałkowice-Zdrój
25.02.201717:00Czechowice-Dz.3:4 (1:3)Landek
04.03.201711:00Landek3:0 (3:0)RKS Grodziec

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189