KS Spójnia Landek

Adres: Landek 32, 43-394 Rudzica
Telefon(y): +48 338 153 983
E-mail: spojnialandek@beskidzkapilka.pl
WWW: http://spojnialandek.futbolowo.pl

Prezes: Wojciech Koźlik
Kierownik: Jacek Kubica
Trener: Andrzej Myśliwiec

Data założenia: 10.07.1992
Barwy: Biało - niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion KS Spójnia Landek
Pojemność stadionu: 200 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 104m. x 63m.

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej: 2012/2013, 2014/205
MIstrz A Klasy: 2006/2007
Mistrz B Klasy: 2003/2004
 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Jakub Gilbramkarz
2Zbigniew Huczałabramkarz
3Mateusz Badowskiobrońca
4Michał Czyżobrońca
5Daniel Gurbiszobrońca
6Szymon Kubicaobrońca
7Jakub Wojtyłaobrońca
8Mateusz Bernatpomocnik
9Konrad Dzidapomocnik
10Marcin Habdaspomocnik
11Kamil Kułagowskipomocnik
12Dawid Marekpomocnik
13Damian Sanetrapomocnik
14Mieczysław Sikorapomocnik
15Mateusz Skrobolpomocnik
16Witold Szczepanikpomocnik
17Piotr Trądpomocnik
18Daniel Sobasnapastnik
19Filip Wiśniewskinapastnik
20Bartosz Woźniaknapastnik

Najlepsi strzelcy

3
Mateusz Skrobol
1
Marcin Habdas
Bartosz Woźniak

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

09.08.201717:30PPBestwina1:3 (0:2)Landek
12.08.201717:004LLandek3:1 (1:0)TSP II

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

15.07.201711:00LandekGrunwald
19.07.201717:30Landek2:7 (0:3)Pawłowice
22.07.201710:00UstrońLandek
26.07.201718:30Landek0:7 (0:2)Gwarek Tarnowskie Góry
29.07.201710:00Landek1:4 (1:2)Wodzisław
05.08.201717:00Landek3:5 (3:1)RKS Grodziec

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Landek13
2Radziechowy13
3Jasienica13
4Wilcza13
5Czaniec13
6Wodzisław13
7Tychy II11
8Goczałkowice11
9Gaszowice11
10Bełk11
11Skoczów10
12Racibórz10
13Bytom10
14Ustroń10
15TSP II10
16Lędziny10
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze II00
2Kalna 00
3Rybarzowice00
4Bujaków00
5Ligota00
6Kozy00
7Łodygowice00
8Zabrzeg00
9Wilamowice00
10Grodziec00
11Międzybrodzie00
12Bronów00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Brzezówka00
2Nierodzim00
3Pierściec00
4Wielkie II00
5Iskrzyczyn00
6Pogórze00
7Rudnik00
8Górki W.00
9Hażlach00
10Golasowice00
11Istebna00