GKS Radziechowy-Wieprz II

Adres: ul. Św. Marcina 23, 34-381 Radziechowy
WWW: http://www.radziechowy.futbolowo.pl

Prezes: Jakubiec Henryk
Kierownik: -
Trener: Ciućka Sławomir

Rok założenia: 1947
Barwy: Granatowo - Czarne
Nazwa stadionu: Stadion w Wieprzu
Pojemność stadionu: 300 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 100m. x 60m.

Mistrz Klasy B: 2014/15

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Wojciech Barcikbramkarz
2Andrzej Byrtekbramkarz
3Patryk Ciasnochabramkarz
4Tomasz Biegunobrońca
5Mariusz Koziełobrońca
6Kamil Najzerobrońca
7Miłosz Świniańskiobrońca
8Bartłomiej Bindapomocnik
9Tomasz Caputapomocnik
10Dawid Dudekpomocnik
11Artur Dziedzicpomocnik
12Mateusz Gołekpomocnik
13Artur Kasońpomocnik
14Adam Kasperczykpomocnik
15Łukasz Kosiecpomocnik
16Rafał Krajcarzpomocnik
17Mateusz Łajczakpomocnik
18Paweł Migałapomocnik
19Dawid Nogapomocnik
20Radosław Pieronekpomocnik
21Wiktor Pudapomocnik
22Adrian Rodakpomocnik
23Konrad Salawapomocnik
24Kacper Stańcopomocnik
25Piotr Świniańskipomocnik
26Tomasz Urbaśpomocnik
27Ariel Dziedzicnapastnik
28Damian Kosiecnapastnik
29Krzysztof Kupczaknapastnik
30Kamil Skrzypeknapastnik
31Piotr Trzopnapastnik

Najlepsi strzelcy


13
Ariel Dziedzic
6
Kamil Skrzypek
5
Krzysztof Kupczak
4
Adrian Pawlus
3
Krzysztof Urbaś
2
Tomasz Biegun
Tomasz Caputa
Filip Lach
Kacper Stańco
Miłosz Świniański
1
Bartłomiej Binda
Artur Kasoń
Rafał Krajcarz
Wiktor Puda
Grzegorz Szymoński
Radosław Tracz
Tomasz Urbaś

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

15.08.201616:00KARychwałd2:4 (0:2)Radziechowy II
21.08.201611:00KARadziechowy II0:4 (0:2)Sopotnia
24.08.201617:30PPRadziechowy II1:4 (1:0)Cisiec
28.08.201611:00KARadziechowy II6:0 (4:0)Jeleśnia
04.09.201615:00KAPrzyborów3:5 (2:4)Radziechowy II
11.09.201616:30KARadziechowy II3:4 (2:2)Czernichów
18.09.201611:00KASoła Ż.3:5 (0:2)Radziechowy II
25.09.201611:00KARadziechowy II0:3 (0:1)Rajcza
02.10.201611:00KARadziechowy II5:1 (3:1)Gilowice
08.10.201616:00KAUjsoły0:2 (0:1)Radziechowy II
16.10.201611:00KARadziechowy II3:2 (3:1)Łękawica
30.10.201611:00KARadziechowy II0:3 (0:2)Milówka
06.11.201614:00KALipowa3:2 (2:1)Radziechowy II
11.11.201613:00KAPewel Śl.2:0 (0:0)Radziechowy II
01.04.201710:00KARadziechowy IIWORychwałd
09.04.201714:00KASopotnia3:0 (2:0)Radziechowy II
15.04.201715:00KAJeleśnia6:1 (4:0)Radziechowy II
22.04.201710:00KARadziechowy IIWOPrzyborów
03.05.201711:00KARadziechowy II1:0 (0:0)Soła Ż.
06.05.201716:00KARajcza6:0 (5:0)Radziechowy II
14.05.201711:00KAGilowice1:0 (0:0)Radziechowy II
20.05.201717:30KARadziechowy II1:2 (0:0)Ujsoły
28.05.201711:00KAŁękawica6:2 (1:1)Radziechowy II
04.06.201711:00KARadziechowy II4:1 (2:0)Pewel Śl.
10.06.201717:00KAMilówka1:0 (1:0)Radziechowy II
18.06.201716:00KARadziechowy II3:2 (1:0)Lipowa

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

16.07.201617:00Cisiec3:2 (0:1)Radziechowy II
24.07.201611:00Radziechowy II1:6 (1:1)Pietrzykowice
31.07.201611:00Radziechowy II6:4 (4:2)Łękawica
07.08.201611:00Radziechowy II8:1Ujsoły
14.02.201719:30Gilowice9:3 (2:0)Radziechowy II
19.02.201714:00Radziechowy II3:3 (2:2)Kalna
05.03.201711:00Ujsoły1:1 (0:1)Radziechowy II
12.03.201711:00Rajcza5:1 (3:0)Radziechowy II
19.03.201711:00Radziechowy II4:5 (2:0)Cisiec
02.04.201711:00Radziechowy II1:3 (0:2)Metal WG

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189