KS Brzezówka

Adres: ul. Jagodowa 3, 43-418 Pogwizdów

Prezes: Krzysztof Szeląg
Kierownik: -
Trener: Grzegorz Machej (do 30.10.2016 r. Piotr Siwek)

Rok założenia: 1999
Barwy: -
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Robert Kępkabramkarz
2Mateusz Cybulskiobrońca
3Kamil Mrówkaobrońca
4Roman Pietrzykobrońca
5Dariusz Pinkasobrońca
6Krzysztof Sojkaobrońca
7Łukasz Sojkaobrońca
8Arkadiusz Walicaobrońca
9Marek Cekierapomocnik
10Kamil Francuzpomocnik
11Marcin Gabryśpomocnik
12Andrzej Gawłowskipomocnik
13Mateusz Handzelpomocnik
14Kamil Kajzarpomocnik
15Arkadiusz Karaspomocnik
16Kamil Karaspomocnik
17Dariusz Klocekpomocnik
18Krzysztof Kolekpomocnik
19Sebastian Kornelukpomocnik
20Kazimierz Kozubekpomocnik
21Andrzej Kubiciuspomocnik
22Mateusz Kuboszekpomocnik
23Dawid Kulapomocnik
24Wojciech Legęćpomocnik
25Roger Legierskipomocnik
26Dawid Natkaniecpomocnik
27Tomasz Pinkaspomocnik
28Bartosz Radzikpomocnik
29Mateusz Rogulskipomocnik
30Kamil Szelągpomocnik
31Łukasz Waligórapomocnik
32Rafał Wróbelpomocnik
33Grzegorz Żyłapomocnik
34Grzegorz Żyłapomocnik
35Sławomir Żyłapomocnik
36Tomasz Holewiknapastnik
37Jan Kucharczyknapastnik
38Marcin Ledwinnapastnik
39Adam Słowiaknapastnik

Najlepsi strzelcy

4
Tomasz Pinkas
2
Jan Kucharczyk
Bartosz Radzik
Mateusz Rogulski
Łukasz Sojka
1
Marek Cekiera
Krzysztof Kolek
Sebastian Korneluk
Andrzej Kubicius
Kamil Mrówka
Roman Pietrzyk
Rafał Wróbel
Sławomir Żyła

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

20.08.201611:00KBWielkie II4:1 (2:0)Brzezówka
28.08.201617:00KBHażlach3:1 (1:1)Brzezówka
04.09.201616:00KBBrzezówka0:5 (0:2)Iskrzyczyn
11.09.201616:00KBRudnik3:0 (0:0)Brzezówka
18.09.201616:00KBBrzezówka1:4 (0:2)Pierściec
24.09.201616:00KBZabłocieWOBrzezówka
01.10.201615:30KBBrzezówkaWOIstebna
08.10.201615:00KBNierodzim4:0 (4:0)Brzezówka
16.10.201615:00KBBrzezówka1:2 (0:1)Golasowice
22.10.201615:00KB1909 PiastWOBrzezówka
30.10.201614:00KBBrzezówka2:12 (2:10)Górki W.
09.04.201715:00KBBrzezówka2:5 (1:2)Wielkie II
17.04.201715:00KBBrzezówka1:6 (0:2)Hażlach
23.04.201715:00KBIskrzyczyn5:0 (2:0)Brzezówka
07.05.201711:00KBPierściec9:1 (2:1)Brzezówka
11.05.201717:30KBBrzezówka2:3 (0:2)Rudnik
14.05.201716:00KBBrzezówka0:8 (0:1)Zabłocie
21.05.201716:00KBIstebna5:0 (2:0)Brzezówka
28.05.201717:00KBBrzezówka5:1 (1:0)Nierodzim
04.06.201717:00KBGolasowice4:1 (3:1)Brzezówka
11.06.201714:00KBBrzezówka1:5 (1:5)1909 Piast
18.06.201717:00KBGórki W.8:1 (3:1)Brzezówka

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

06.08.201617:00Grodziec6:0 (4:0)Brzezówka
15.08.201616:00Brzezówka2:4 (0:4)Drogomyśl U19
25.02.201718:00Kaczyce9:0 (3:0)Brzezówka
11.03.201715:00Brzezówka3:3 (3:1)LKS Mizerów
19.03.201715:00Strumień U19Brzezówka
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189