LKS Tempo Puńców

Adres: Ul. Sportowa, 43-400 Puńców
Telefon(y): +48 338 558 281
WWW: http://tempo1949.futbolowo.pl

Prezes: Andrzej Lacel
Kierownik: Tomasz Morys
Trener: Sławomir Machej

Rok założenia: 1949
Barwy: Żółto - zielone
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Bartłomiej Oleksybramkarz
2Patryk Sadlokbramkarz
3Maciej Byrtekobrońca
4Eryk Kempaobrońca
5Bartosz Kędziorobrońca
6Michał Mach obrońca
7Adam Olszarobrońca
8Kamil Skutekobrońca
9Jakub Wnętrzakobrońca
10Dawid Bluckpomocnik
11Wojciech Dadokpomocnik
12Marcin Kołekpomocnik
13Wojciech Kołekpomocnik
14Tomasz Olszarpomocnik
15Arkadiusz Szlajsspomocnik
16Seweryn Waszczykpomocnik
17Jakub Węglorzpomocnik
18Jakub Wnękpomocnik
19Przemysław Cieślarnapastnik
20Daniel Flejszmannapastnik
21Jakub Legierskinapastnik
22Alan Pastuszaknapastnik
23Patryk Skakujnapastnik
24Piotr Skrzypońnapastnik
25Tomasz Stasiaknapastnik
26Mateusz Śliwkanapastnik

Najlepsi strzelcy

33
Jakub Legierski
18
Alan Pastuszak
15
Wojciech Kołek
12
Daniel Flejszman
9
Jakub Wnęk
7
Przemysław Cieślar
3
Tomasz Olszar
Piotr Skrzypoń
Arkadiusz Szlajss
2
Dawid Bluck
Michał Mach
Adam Olszar
Patryk Skakuj
1
Bartłomiej Oleksy
Seweryn Wojciechowski

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

06.08.201617:00KAPuńców4:1 (3:0)Ochaby
13.08.201617:00KABąków1:0 (0:0)Puńców
20.08.201617:00KAPuńców6:1 (3:1)Goleszów
27.08.201617:00KAKaczyce0:4 (0:1)Puńców
03.09.201616:00KAPuńców6:0 (4:0)Strumień
10.09.201616:00KADębowiec1:2 (0:2)Puńców
17.09.201616:00KAPuńców7:1 (3:0)Brenna
25.09.201616:00KAPogwizdów1:1 (1:0)Puńców
01.10.201615:00KAPuńców4:1 (2:0)Pogórze
15.10.201615:00KAPuńców3:0 (1:0)Skoczów II
22.10.201615:00KAPuńców4:1 (1:0)Kończyce W.
30.10.201614:00KAKończyce M.1:4 (1:4)Puńców
06.11.201614:00KAPielgrzymowice2:7 (1:2)Puńców
02.04.201715:00KAOchaby0:1 (0:1)Puńców
09.04.201717:00KAPuńców4:1 (2:0)Bąków
15.04.201715:00KAGoleszów1:1 (0:0)Puńców
03.05.201716:00KAPuńców9:0 (7:0)Dębowiec
07.05.201711:00KABrenna0:4 (0:0)Puńców
13.05.201716:00KAPuńców3:0 (2:0)Pogwizdów
17.05.201718:00KAPuńców8:0 (6:0)Kaczyce
21.05.201716:00KAPogórze0:11 (0:7)Puńców
24.05.201718:00KAStrumień0:3 (0:1)Puńców
27.05.201717:00KAPuńców5:1 (2:0)Pielgrzymowice
04.06.201717:00KASkoczów II0:2 (0:0)Puńców
11.06.201717:00KAKończyce W.1:3 (1:0)Puńców
18.06.201714:00KAPuńców7:1 (5:1)Kończyce M.

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

16.07.201617:30Puńców8:0 (4:0)Zebrzydowice
20.07.201618:00Drogomyśl2:0 (1:0)Puńców
23.07.201616:00Pruchna2:5 (1:4)Puńców
28.07.201618:00Puńców3:4 (2:2)Ustroń
04.02.201718:00Ustroń4:1 (1:0)Puńców
12.02.201710:00Puńców1:3 (1:0)FK Fotbal Třinec U21
16.02.201715:30Puńców5:1 (2:1)Parasol Wrocław U19
18.02.201717:00Chybie2:2 (0:2)Puńców
25.02.201717:00Drogomyśl1:1 (0:1)Puńców
11.03.201717:001909 Piast2:5 (0:1)Puńców
18.03.201710:00Puńców6:1 (3:0)Istebna

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189