LKS Pewel Mała

Adres: ul. Nadrzeczna, Pewel Mała
Telefon(y): 501 423 766
E-mail: lkspewelmala@gmail.com
WWW: http://plks.futbolowo.pl/

Prezes: Andrzej Wróbel
Kierownik: Andrzej Wróbel
Trener: Krzysztof Mrózek

Rok założenia: 2005
Barwy: Czerwono - Czarno - Żółte
Nazwa stadionu: Boisko sportowe w Świnnej
Pojemność stadionu: 600 miejsc (60 siedzących)
Wymiary boiska: 99m. x 50m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Michał Dwornikbramkarz
2Patryk Porębskibramkarz
3Rafał Buławaobrońca
4Artur Marszałekobrońca
5Łukasz Garncarczykpomocnik
6Krystian Gibaspomocnik
7Grzegorz Jagoszpomocnik
8Grzegorz Łajczakpomocnik
9Daniel Marszałekpomocnik
10Damian Mazgajpomocnik
11Piotr Motykapomocnik
12Kamil Murańskipomocnik
13Dawid Okrzesikpomocnik
14Marek Pudapomocnik
15Łukasz Stworapomocnik
16Łukasz Tomiczekpomocnik
17Jan Wieczorekpomocnik
18Kamil Wiewiórapomocnik
19Krystian Witospomocnik
20Artur Wróbelpomocnik
21Dominik Zońpomocnik
22Arkadiusz Dybeknapastnik
23Piotr Janiknapastnik

Najlepsi strzelcy


13
Damian Mazgaj
4
Piotr Janik
Łukasz Kamiński
Sebastian Kuras
Łukasz Tomiczek
2
Grzegorz Dziergas
Robert Picheta
Artur Wróbel
1
Piotr Fundanicz
Marek Jędrzejas
Bogusław Niewdana
Krystian Witos

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

31.07.201616:00PPPewel M.WOUjsoły
21.08.201611:00KBKocierz1:2 (0:2)Pewel M.
28.08.201616:00KBPewel M.0:4 (0:1)Juszczyna
04.09.201615:00KBSłotwina0:4 (0:1)Pewel M.
07.09.201617:00PPPewel M.1:4 (1:2)Pietrzykowice
11.09.201616:00KBPewel M.2:0 (0:0)Babia Góra
17.09.201616:00KBZarzecze7:2 (3:0)Pewel M.
25.09.201616:00KBPewel M.1:2 (1:1)Węgierska G.
01.10.201616:00KBTrzebinia3:0 (1:0)Pewel M.
08.10.201616:00KBKorbielów1:3 (0:1)Pewel M.
16.10.201615:00KBPewel M.5:2 (2:1)Bystra (k. Żywca)
09.04.201715:00KBPewel M.3:0 (1:0)Kocierz
17.04.201714:00KBJuszczyna1:2 (0:2)Pewel M.
07.05.201715:00KBPewel M.3:0 (1:0)Zarzecze
14.05.201711:00KBWęgierska G.4:1 (0:1)Pewel M.
21.05.201715:00KBPewel M.5:3 (3:3)Trzebinia
28.05.201715:00KBPewel M.2:3 (0:1)Korbielów
03.06.201716:00KBBystra (k. Żywca)5:2 (3:1)Pewel M.
11.06.201711:00KBPewel M.2:1 (1:0)Słotwina
15.06.201716:00KBBabia Góra5:0 (3:0)Pewel M.

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

25.02.201712:30Pewel M.3:3 (2:3)Wapienica U19
05.03.201717:00Pewel M.3:2 (1:1)Sopotnia
11.03.201715:00Pewel M.1:2 (1:2)Łodygowice
18.03.201717:00Pewel M.0:1 (0:1)Kalna
02.04.201715:00Cieszyn7:1 (4:1)Pewel M.

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Racibórz3453
8Łaziska Grn.3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Czechowice-Dz.3056
4Góral3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Drogomyśl3040
10Koszarawa Ż.3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Czechowice-Dz. II2631
9Kobiernice2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Godziszka2625
13Mazańcowice2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Pielgrzymowice2636
9Goleszów2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Dębowiec2617
14Pogórze2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2662
2Rajcza2659
3Milówka2659
4Czernichów2644
5Gilowice2642
6Soła Ż.2637
7Lipowa2637
8Sopotnia2637
9Radziechowy II2636
10Ujsoły2634
11Jeleśnia2629
12Pewel Śl.2627
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189