LKS Beskid Brenna

Adres: ul. Wyzwolenia 71, 43-438 Brenna
Telefon(y): +48 338 536 240
E-mail: przemekm123@wp.pl
WWW: http://beskidbrenna.futbolowo.pl/

Prezes: Andrzej Greń
Kierownik: Robert Pryca
Trener: Przemysław Meissner

Rok założenia: 1952
Barwy: Zielono - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion LKS Beskid Brenna
Pojemność stadionu: 500 miejsc (200 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 94m. x 61m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy A - 1986/87, 1997/98
Mistrz Klasy B - 1975/76
Mistrz Klasy C - 1963/64, 1968/69

Zdobywca Pucharu w podokręgu - 2007/08
Finalista Pucharu w podokręgu - 2002/03,
 
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Michał Ferfeckibramkarz
2Kazimierz Ferfeckiobrońca
3Grzegorz Greńobrońca
4Łukasz Greńobrońca
5Szymon Greńobrońca
6Kamil Holeksaobrońca
7Dominik Olchawaobrońca
8Sebastian Sączekobrońca
9Dawid Bystrońpomocnik
10Marek Drelichpomocnik
11Dominik Dzidapomocnik
12Piotr Ferfeckipomocnik
13Przemysław Ferfeckipomocnik
14Jan Greńpomocnik
15Damian Herzykpomocnik
16Tomasz Jaworskipomocnik
17Grzegorz Kieczkapomocnik
18Seweryn Liboskapomocnik
19Krystian Łozapomocnik
20Dawid Macurapomocnik
21Jerzy Olchawapomocnik
22Łukasz Pielapomocnik
23Jerzy Szymurapomocnik
24Dawid Wieczorekpomocnik
25Mateusz Wieczorekpomocnik
26Dariusz Bujoknapastnik
27Eugeniusz Matulanapastnik
28Arkadiusz Tarasewicznapastnik

Najlepsi strzelcy

2
Kazimierz Ferfecki
1
Dominik Dzida
Przemysław Ferfecki
Mateusz Wieczorek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

30.07.201711:00PPBrenna1:7 (1:2)Kończyce W.
06.08.201711:00KABrenna1:5 (1:2)Kończyce M.
13.08.201711:00KABrenna1:1 (0:1)Skoczów II
19.08.201717:00KA1909 Piast2:2 (1:0)Brenna

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

16.07.201710:00Istebna1:4 (0:2)Brenna
25.07.201718:30Brenna2:0 (0:0)Istebna

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec26
2Goczałkowice24
3Ustroń23
4Skoczów23
5Radziechowy23
6Wilcza13
7Wodzisław13
8Racibórz23
9Jasienica23
10Landek23
11Bytom23
12Gaszowice22
13Tychy II21
14Bełk21
15TSP II21
16Lędziny20
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów13
2Kozy13
3Międzybrodzie13
4Rybarzowice13
5Jaworze II00
6Bujaków00
7Ligota00
8Wilamowice00
9Grodziec10
10Zabrzeg10
11Kalna 10
12Łodygowice10
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze13
2Brzezówka00
3Nierodzim00
4Pierściec00
5Wielkie II00
6Iskrzyczyn00
7Rudnik00
8Górki W.00
9Golasowice00
10Istebna00
11Hażlach10