KKS Spójnia Zebrzydowice

Adres: ul. Wojska Polskiego 1a, 43-410 Zerzydowice
Telefon(y): +48 501 023 017, +48 505 213 457
E-mail: spojniazebrzydowice@gmail.com
WWW: http://spojniazebrzydowice.futbolowo.pl/spojniazebrzydowice/

Prezes: Wojciech Giza
Kierownik: Roman Cichosz
Trener: Grzegorz Sodzawiczny

Rok założenia: 1932
Barwy: Biało - Czerwono - Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion Wojska Polskiego
Pojemność stadionu: 500 miejsc (300 siedzących)
Wymiary boiska: 98m. x 63m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Patryk Mikabramkarz
2Piotr Morcinekbramkarz
3Szymon Prostackibramkarz
4Krzysztof Salachbramkarz
5Przemysław Walakbramkarz
6Grzegorz Kałużaobrońca
7Bartłomiej Olszarobrońca
8Dawid Pigułaobrońca
9Sławomir Bednarczykpomocnik
10Wojciech Bednarczykpomocnik
11Jakub Holeksapomocnik
12Karol Janiszewskipomocnik
13Robert Janulekpomocnik
14Gracjan Kaszubapomocnik
15Tomasz Klimpomocnik
16Grzegorz Kopiecpomocnik
17Artur Królpomocnik
18Szymon Miłekpomocnik
19Sebastian Nowakpomocnik
20Paweł Orszulikpomocnik
21Przemysław Paluchpomocnik
22Marcin Pawełkopomocnik
23Szymon Pigułapomocnik
24Adam Stachnikpomocnik
25Patryk Szymikpomocnik
26Tomasz Ślezionapomocnik
27Grzegorz Taradejnapomocnik
28Tomasz Mrówkanapastnik
29Daniel Więceknapastnik

Najlepsi strzelcy

1
Robert Janulek
Szymon Miłek
Tomasz Mrówka
Tomasz Śleziona

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.07.201717:00PP1909 Piast4:1 (2:0)Zebrzydowice
05.08.201717:00LOBZebrzydowice2:2 (1:1)Pruchna
12.08.201717:00LOBDrogomyśl2:1 (1:1)Zebrzydowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

15.07.201715:30LKS Baranowice0:1 (0:1)Zebrzydowice
19.07.201718:00Zebrzydowice6:5 (2:2)Granica Ruptawa
22.07.201717:00Gwiazda Skrzyszów0:3 (0:1)Zebrzydowice
26.07.201718:00Zebrzydowice1:2 (1:0)Kończyce W.

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Landek13
2Radziechowy13
3Jasienica13
4Wilcza13
5Czaniec13
6Wodzisław13
7Tychy II11
8Goczałkowice11
9Gaszowice11
10Bełk11
11Skoczów10
12Racibórz10
13Bytom10
14Ustroń10
15TSP II10
16Lędziny10
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze II00
2Kalna 00
3Rybarzowice00
4Bujaków00
5Ligota00
6Kozy00
7Łodygowice00
8Zabrzeg00
9Wilamowice00
10Grodziec00
11Międzybrodzie00
12Bronów00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Brzezówka00
2Nierodzim00
3Pierściec00
4Wielkie II00
5Iskrzyczyn00
6Pogórze00
7Rudnik00
8Górki W.00
9Hażlach00
10Golasowice00
11Istebna00