KP Beskid Skoczów II

Adres: ul. Sportowa 6, 43-430 Skoczów
Telefon(y): +48 607 160 766
E-mail: rydan1@op.pl
WWW: http://www.beskidskoczow.pl

Prezes: Ryszard Klaczak
Kierownik: -
Trener: Marcin Michalik

Rok założenia: 2009
Barwy: Biało - Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion im. Rudolfa Kukucza
Pojemność stadionu: 1120 miejsc (920 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 64m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Łukasz Brakbramkarz
2Dominik Chmielbramkarz
3Ireneusz Trojanowskibramkarz
4Seweryn Bujokobrońca
5Paweł Dudaobrońca
6Daniel Greńobrońca
7Łukasz Hylaobrońca
8Sławomir Sojkaobrońca
9Wojciech Swobodaobrońca
10Mateusz Wojaczekobrońca
11Wiktor Bochenekpomocnik
12Daniel Bujokpomocnik
13Artur Chrapekpomocnik
14Konrad Chrapekpomocnik
15Jan Gawlaspomocnik
16Kamil Gawlaspomocnik
17Wojciech Kawulokpomocnik
18Jacek Kidońpomocnik
19Dawid Kiszapomocnik
20Bartosz Kochmanpomocnik
21Paweł Krawczykpomocnik
22Łukasz Matuszkapomocnik
23Daniel Niemiecpomocnik
24Jan Parchańskipomocnik
25Daniel Smagłopomocnik
26Krzysztof Sornatpomocnik
27Paweł Staszekpomocnik
28Łukasz Stecpomocnik
29Rafał Tęczapomocnik
30Jakub Wojaczekpomocnik
31Karol Wojaczekpomocnik
32Dawid Kiełczewskinapastnik
33Robert Matuszkanapastnik

Najlepsi strzelcy

18
Marcin Jaworzyn
7
Konrad Chrapek
4
Artur Chrapek
Wojciech Kawulok
Bartosz Kochman
3
Wiktor Bochenek
Daniel Greń
Przemysław Węgrzyn
2
Daniel Bujok
Seweryn Bujok
Krzysztof Surawski
Wojciech Swoboda
1
Michał Grześ
Łukasz Hyla
Kamil Janik
Wojciech Małyjurek
Maciej Marek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

03.08.201618:00PPSkoczów II0:7 (0:4)Skoczów
06.08.201617:00KADębowiec1:5 (0:4)Skoczów II
14.08.201611:00KAKończyce M.0:4 (0:2)Skoczów II
21.08.201611:00KABrenna2:1 (1:1)Skoczów II
28.08.201617:00KASkoczów II2:1 (1:0)Ochaby
04.09.201616:00KAPogwizdów1:2 (1:1)Skoczów II
11.09.201616:00KASkoczów II2:0 (2:0)Bąków
18.09.201611:00KAPogórze1:4 (0:1)Skoczów II
25.09.201616:00KASkoczów II4:1 (1:0)Goleszów
01.10.201615:00KAPielgrzymowice0:4 (0:2)Skoczów II
09.10.201615:00KASkoczów II3:0 (3:0)Kaczyce
15.10.201615:00KAPuńców3:0 (1:0)Skoczów II
23.10.201615:00KASkoczów II1:0 (0:0)Strumień
29.10.201614:00KAKończyce W.0:2 (0:0)Skoczów II
02.04.201715:00KASkoczów II3:0 (0:0)Dębowiec
08.04.201715:00KASkoczów II4:2 (2:0)Kończyce M.
17.04.201715:00KASkoczów II7:2 (5:1)Brenna
03.05.201716:00KABąków0:4 (0:2)Skoczów II
07.05.201716:00KASkoczów II2:0 (1:0)Pogórze
10.05.201717:30KASkoczów II2:0 (1:0)Pogwizdów
13.05.201716:00KAGoleszów0:0 (0:0)Skoczów II
21.05.201716:00KASkoczów II0:2 (0:1)Pielgrzymowice
24.05.201717:30KAOchaby2:1 (0:0)Skoczów II
27.05.201718:00KAKaczyce0:1 (0:0)Skoczów II
04.06.201717:00KASkoczów II0:2 (0:0)Puńców
11.06.201717:00KAStrumień0:2 (0:1)Skoczów II
18.06.201714:00KASkoczów II1:1 (1:1)Kończyce W.

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

23.07.201616:00Pogórze2:3 (1:2)Skoczów II
26.07.201618:00Dębowiec1:3 (0:1)Skoczów II
27.01.201717:30Drogomyśl6:2 (2:1)Skoczów II
04.02.201717:00Cisiec5:0 (2:0)Skoczów II
18.02.201718:00Wilkowice2:0 (0:0)Skoczów II
27.02.201719:30Wisła8:2 (4:1)Skoczów II
03.03.201719:00Skoczów II4:2 (1:1)Górki W.
12.03.201715:00Pogórze3:4 (2:2)Skoczów II
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189