GKS Czarni Jaworze II

Adres: ul. Koralowa 19, 43-384 Jaworze
Telefon(y): 698 949 837
E-mail: czarni.jaworze@beskidzkapilka.pl
WWW: http://czarnijaworze.futbolowo.pl

Prezes: Marcin Ząbek
Kierownik: Marcin Mazur
Trener: Rafał Stronczyński

Rok założenia: 2003
Barwy: Czarno - Żółte
Nazwa stadionu: Kompleks Sportowy w Jaworzu
Pojemność stadionu: 420 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 110m. x 65m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Michał Majdakbramkarz
2Marcin Nawrockibramkarz
3Rafał Smreczakbramkarz
4Krzysztof Gnizaobrońca
5Janusz Gucwaobrońca
6Bartłomiej Handzelobrońca
7Wacław Kobzaobrońca
8Łukasz Koenigobrońca
9Robert Mazurekobrońca
10Sławomir Moczałaobrońca
11Adam Pałeckiobrońca
12Rafał Stronczyńskiobrońca
13Damian Strzelczykobrońca
14Dariusz Szewczykobrońca
15Mariusz Wacławskiobrońca
16Adrian Jasińskipomocnik
17Artem Miagkyjpomocnik
18Paweł Mołekpomocnik
19Tomasz Myszkowskipomocnik
20Andrzej Pawluk-Jaszczukpomocnik
21Kamil Pietrzykpomocnik
22Jakub Sztykielpomocnik
23Roman Urbaśpomocnik
24Marek Włodarczykpomocnik
25Mirosław Zdolskipomocnik
26Ireneusz Furczyknapastnik
27Tomasz Gwóźdźnapastnik
28Mariusz Sznajdrowicznapastnik

Najlepsi strzelcy

10
Kamil Pietrzyk
9
Tomasz Gwóźdź
6
Mariusz Sznajdrowicz
5
Jakub Sztykiel
4
Daniel Lech
3
Adrian Jasiński
Wacław Kobza
Kamil Legut
Artem Miagkyj
2
Adam Waliczek
Mirosław Zdolski
1
Krzysztof Gniza
Łukasz Koenig
Szymon Sosna
Marcin Sztykiel

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

21.08.201611:00KBJaworze II2:5 (1:1)Hecznarowice
28.08.201613:00KBRekord II15:0 (2:0)Jaworze II
04.09.201611:00KBJaworze II5:2 (4:0)Łodygowice
10.09.201616:00KBKalna 4:2 (0:2)Jaworze II
18.09.201611:00KBJaworze IIWOKozy
25.09.201616:00KBBronów0:2 (0:1)Jaworze II
02.10.201611:00KBJaworze II2:1 (0:0)Zabrzeg
08.10.201612:00KBGrodziec1:3 (0:1)Jaworze II
16.10.201611:00KBJaworze II11:2 (2:2)Międzybrodzie
23.10.201615:00KBBujaków3:1 (1:1)Jaworze II
30.10.201611:00KBJaworze II6:2 (2:1)Wilkowice II
06.11.201614:00KBLigota1:4 (0:2)Jaworze II
01.04.201716:00KBHecznarowice2:2 (1:1)Jaworze II
09.04.201711:00KBJaworze II0:5 (0:2)Rekord II
30.04.201711:00KBJaworze II0:1 (0:1)Kalna
03.05.201717:00KBKozy1:4 (0:3)Jaworze II
07.05.201711:00KBJaworze II1:1 (0:1)Bronów
13.05.201717:00KBZabrzeg1:2 (1:1)Jaworze II
21.05.201711:00KBJaworze II0:2 (0:1)Grodziec
27.05.201717:00KBMiędzybrodzie6:2 (2:1)Jaworze II
04.06.201711:00KBJaworze II2:2 (2:0)Bujaków
11.06.201716:00KBWilkowice IIWOJaworze II
15.06.201715:00KBŁodygowice0:3 (0:2)Jaworze II
17.06.201714:00KBJaworze II2:2 (0:2)Ligota

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

06.12.201619:30LKS Drzewiarz Jasienica Oldboje3:4 (-:-)Jaworze II
27.12.201619:30Jaworze II4:7 (1:2)LKS Drzewiarz Jasienica Oldboje
12.03.201716:00Jaworze II3:2 (1:1)Rybarzowice
19.03.201715:00Jaworze II4:5 (2:3)Pogórze
26.03.201711:00Jaworze II4:3 (3:1)Iskrzyczyn
22.04.201711:00Jaworze4:0 (1:0)Jaworze II

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189