KS Nierodzim Ustroń

Adres: ul. Kreta 2, 43-450 Ustroń
Telefon(y): +48 603 244 518
E-mail: ks.nierodzim@beskidzkapilka.pl

Prezes: Katarzyna Brandys
Kierownik: -
Trener: Rafał Dudela (do 21.12.2016 r. Tomasz Matuszek)

Rok założenia: 1999
Barwy: Niebiesko - żółte
Nazwa stadionu: Stadion Miejski w Nierodzimiu
Pojemność stadionu: 300
Wymiary boiska: 103m. x 68m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
2000/01
Mistrz Klasy C: 1999/00

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Damian Ferfeckibramkarz
2Tomasz Siekierkabramkarz
3Szymon Brodaczobrońca
4Patryk Fatalskiobrońca
5Daniel Husarobrońca
6Mateusz Kubeczekobrońca
7Sebastian Polokobrońca
8Szymon Bączekpomocnik
9Łukasz Cekierapomocnik
10Remigiusz Czernekpomocnik
11Szymon Górniokpomocnik
12Tomasz Graczykpomocnik
13Mateusz Hapkapomocnik
14Dawid Jończykpomocnik
15Tomasz Matuszekpomocnik
16Dominik Pilchpomocnik
17Przemysław Pilchpomocnik
18Mariusz Przybyłapomocnik
19Mirosław Rogolpomocnik
20Michał Salapomocnik
21Rafał Tomaszkopomocnik
22Szymon Waraczewskipomocnik
23Marcin Bajgernapastnik
24Krzysztof Foleknapastnik
25Krzysztof Galińskinapastnik
26Mateusz Josieknapastnik
27Dawid Kocotnapastnik
28Tomasz Sztwiertnianapastnik

Najlepsi strzelcy

9
Łukasz Cekiera
8
Krzysztof Folek
5
Patryk Fatalski
4
Szymon Bączek
Remigiusz Czernek
Mateusz Josiek
3
Szymon Brodacz
2
Dawid Kocot
1
Szymon Górniok
Mariusz Przybyła
Rafał Tomaszko

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

20.08.201617:30KBNierodzim4:1 (2:0)Zabłocie
28.08.201616:00KBIstebna3:0 (0:0)Nierodzim
03.09.201616:00KBNierodzim3:0 (1:0)Hażlach
10.09.201616:00KBNierodzim1:0 (1:0)Golasowice
17.09.201616:00KB1909 Piast6:2 (3:2)Nierodzim
24.09.201616:00KBNierodzim3:0 (0:0)Górki W.
01.10.201615:00KBWielkie II3:1 (0:0)Nierodzim
08.10.201615:00KBNierodzim4:0 (4:0)Brzezówka
16.10.201615:00KBIskrzyczyn2:5 (2:3)Nierodzim
22.10.201615:00KBNierodzim3:0 (2:0)Rudnik
29.10.201615:00KBPierściec3:1 (1:1)Nierodzim
09.04.201715:00KBZabłocie2:1 (1:0)Nierodzim
15.04.201715:00KBNierodzim0:8 (0:3)Istebna
23.04.201715:00KBHażlach0:2 (0:0)Nierodzim
07.05.201711:00KBNierodzim0:2 (0:0)1909 Piast
11.05.201717:30KBGolasowice0:1 (0:0)Nierodzim
14.05.201711:30KBGórki W.6:3 (2:2)Nierodzim
20.05.201716:00KBNierodzim2:3 (0:2)Wielkie II
28.05.201717:00KBBrzezówka5:1 (1:0)Nierodzim
03.06.201716:00KBNierodzim2:5 (0:4)Iskrzyczyn
11.06.201714:00KBRudnik0:0 (0:0)Nierodzim
18.06.201717:00KBNierodzim3:2 (1:1)Pierściec

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

17.07.201616:00PogwizdówNierodzim
22.07.201619:00Grodziec2:3 (2:0)Nierodzim
24.07.201615:00Goleszów1:2 (1:1)Nierodzim
30.07.201616:00Hażlach1:2 (1:1)Nierodzim
06.08.201616:00Rudnik2:9 (0:4 0:3 2:2)Nierodzim
14.08.201611:00Pierściec0:3 (0:0)Nierodzim
05.02.201718:00Nierodzim0:9 (0:5)Międzyrzecze
18.02.201718:00Nierodzim10:1 (4:0)Rudnik
05.03.201713:00Nierodzim0:5 (0:1)Grodziec
18.03.201718:30Goleszów5:0 (1:0,2:0,2:0)Nierodzim
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189