KS Kuźnia Ustroń

Adres: ul. Sportowa 5, 43-450 Ustroń
Telefon(y): +48 881 611 200
E-mail: kuznia.ustron@beskidzkapilka.pl
WWW: http://kskuzniaustron.pl

Prezes: Marek Matuszek
Kierownik: Dariusz Czyż
Trener: Mateusz Żebrowski

Rok założenia: 1922
Barwy: Żółto - Niebiesko - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion KS Kuznia Ustron
Pojemność stadionu: 1306 miejsc siedzących (504 miejsca pod dachem)
Wymiary boiska: 105m. x 64m.
Oświetlenie: tak

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej: 2016/2017
Wicemistrz Ligi Okręgowej : 2000/2001,
Mistrz Klasy A: 1985/1986, 1995/1996, 2011/2012
Zdobywca PP w podokręgu: 2002/2003, 2008/2009
Finalista PP w podokręgu: 2001/2002, 2005/2006, 2013/2014

Nazwy:

(1922) - TS Ustronja Ustroń
(1945)  - FKS Ustroń
(1951) - ZS Stal Ustroń
(1957) - KS Kuźnia Ustroń
(2003) - KS Kuźnia-Inżbud Ustroń
(2007) - KS Kuźnia Ustroń

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Patryk Kierlinbramkarz
2Paweł Sztefekbramkarz
3Jan Śliwkabramkarz
4Tomasz Czyżobrońca
5Damian Madziaobrońca
6Paweł Michałekobrońca
7Ariel Moskałaobrońca
8Konrad Palaobrońca
9Tomasz Błoniarzpomocnik
10Mateusz Brakpomocnik
11Dariusz Czyżpomocnik
12Dawid Foldynapomocnik
13Bartosz Iskrzyckipomocnik
14Konrad Kuderpomocnik
15Michał Pietraczykpomocnik
16Michał Pszczółkapomocnik
17Arkadiusz Trybulecpomocnik
18Mateusz Zaczekpomocnik
19Szymon Chmielnapastnik
20Adrian Gibiecnapastnik
21Robert Madzianapastnik
22Adrian Sikoranapastnik
23Krystian Strachnapastnik
24Maksymilian Wojtasiknapastnik

Najlepsi strzelcy

1
Mateusz Brak
Michał Pietraczyk
Adrian Sikora

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

30.07.201717:00PPIstebna2:3 (1:2)Ustroń
12.08.201717:004LCzaniec1:0 (1:0)Ustroń

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

15.07.201713:00Ustroń1:3 (1:3)Bestwina
19.07.201718:30Ustroń3:1 (2:0)Jaworze
22.07.201710:00UstrońLandek
26.07.201718:00Pszczyna0:1 (0:0)Ustroń
02.08.201718:00Łaziska Grn.1:1 (0:0)Ustroń
05.08.201710:00Piaski0:3 (0:1)Ustroń

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Landek13
2Radziechowy13
3Jasienica13
4Wilcza13
5Czaniec13
6Wodzisław13
7Tychy II11
8Goczałkowice11
9Gaszowice11
10Bełk11
11Skoczów10
12Racibórz10
13Bytom10
14Ustroń10
15TSP II10
16Lędziny10
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze II00
2Kalna 00
3Rybarzowice00
4Bujaków00
5Ligota00
6Kozy00
7Łodygowice00
8Zabrzeg00
9Wilamowice00
10Grodziec00
11Międzybrodzie00
12Bronów00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Brzezówka00
2Nierodzim00
3Pierściec00
4Wielkie II00
5Iskrzyczyn00
6Pogórze00
7Rudnik00
8Górki W.00
9Hażlach00
10Golasowice00
11Istebna00