KP Beskid Skoczów

Adres: ul. Sportowa 6, 43-430 Skoczów
Telefon(y): +48 607 160 766
E-mail: rydan1@op.pl
WWW: http://beskidskoczow.pl/

Prezes: Ryszard Klaczak
Kierownik: Robert Matuszka
Trener: Mirosław Szymura

Rok założenia: 2009
Barwy: Biało - Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion im. Rudolfa Kukucza
Pojemność stadionu: 1120 miejsc (920 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 64m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mirosław Dziedzicbramkarz
2Jan Gawlasobrońca
3Dawid Lechobrońca
4Maciej Marekobrońca
5Kamil Sornatobrońca
6Seweryn Wojciechowskiobrońca
7Łukasz Zaremskiobrońca
8Szymon Bezegpomocnik
9Jakub Chmielpomocnik
10Cezary Ferfeckipomocnik
11Przemysław Ferfeckipomocnik
12Dawid Gabryśpomocnik
13Michał Grześpomocnik
14Arkadiusz Ihaspomocnik
15Kamil Janikpomocnik
16Jacek Kidonpomocnik
17Wojciech Padłopomocnik
18Krzysztof Surawskipomocnik
19Jakub Warywodapomocnik
20Przemysław Węgrzynpomocnik
21Marcin Jaworzynnapastnik
22Wojciech Małyjureknapastnik

Najlepsi strzelcy

10
Marcin Jaworzyn
9
Wojciech Małyjurek
7
Michał Grześ
5
Cezary Ferfecki
Wojciech Padło
4
Krzysztof Surawski
Łukasz Zaremski
3
Arkadiusz Ihas
Kamil Janik
Kamil Sornat
Przemysław Węgrzyn
2
Ireneusz Trojanowski
1
Szymon Bezeg
Przemysław Ferfecki

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

03.08.201618:00PPSkoczów II0:7 (0:4)Skoczów
14.08.201616:00IVSkoczów5:3 (3:1)Ornontowice
17.08.201618:00IVCzaniec3:0 (0:0)Skoczów
21.08.201616:00IVSkoczów0:1 (0:0)Jasienica
24.08.201617:00PPZebrzydowice1:1 (0:1, 1:1) k. 4:3Skoczów
27.08.201617:00IVWilcza5:0 (4:0)Skoczów
31.08.201617:30IVSkoczów1:0 (0:0)TSP II
03.09.201616:00IVSkoczów0:0 (0:0)Lędziny
10.09.201611:00IVConcordia1:3 (1:1)Skoczów
17.09.201616:00IVSkoczów3:1 (2:1)Ruptawa
24.09.201616:00IVRadziechowy5:1 (3:0)Skoczów
01.10.201615:00IVSkoczów1:1 (1:1)Łaziska Grn.
08.10.201615:00IVMokre1:2 (1:2)Skoczów
15.10.201615:00IVSkoczów1:1 (1:1)Jaworzno
22.10.201615:00IVLandek1:1 (0:0)Skoczów
29.10.201614:00IVSkoczów1:0 (0:0)Pszczyna
05.11.201613:00IVBełk4:1 (2:1)Skoczów
12.11.201613:00IVSkoczów4:0 (3:0)Racibórz
19.11.201613:00IVSuszec1:2 (0:1)Skoczów
11.03.201715:00IVOrnontowice0:1 (0:0)Skoczów
18.03.201715:30IVSkoczów0:3 (0:0)Czaniec
25.03.201715:30IVJasienica0:2 (0:0)Skoczów
01.04.201717:00IVSkoczów3:1 (2:0)Wilcza
09.04.201716:00IVTSP II2:1 (1:0)Skoczów
15.04.201713:00IVLędziny2:0 (0:0)Skoczów
22.04.201717:00IVRuptawa1:0 (1:0)Skoczów
06.05.201717:00IVŁaziska Grn.3:0 (2:0)Skoczów
10.05.201718:00IVSkoczów3:1 (2:1)Mokre
13.05.201717:00IVJaworzno0:0 (0:0)Skoczów
17.05.201718:00IVSkoczów5:2 (4:1)Concordia
20.05.201717:00IVSkoczów0:1 (0:0)Landek
24.05.201718:00IVSkoczów2:2 (1:1)Radziechowy
27.05.201717:00IVPszczyna2:1 (1:0)Skoczów
31.05.201718:00IVSkoczów2:2 (1:0)Bełk
03.06.201717:00IVRacibórz2:0 (0:0)Skoczów
10.06.201717:00IVSkoczów6:0 (4:0)Suszec

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

10.07.201610:00TJ Slovan Skalité1:2 (1:2)Skoczów
10.07.201614:00FC Stráža0:2 (0:1)Skoczów
15.07.201618:00Rekord5:2 (4:0)Skoczów
20.07.201618:30Bestwina8:1 (3:0)Skoczów
26.07.201618:00Jastrzębie Zdrój3:1 (0:1)Skoczów
29.07.201618:00Skoczów5:1 (3:0)Jaworze
21.01.201710:00Rekord3:1 (2:0)Skoczów
28.01.201717:00Skoczów1:2 (0:0)Beskid Andrychów
05.02.201716:00Skoczów2:2 (2:0)Lokomotiva Petrovice
11.02.201715:00Bestwina2:1 (0:0)Skoczów
19.02.201714:00Skoczów2:1 (1:0)Slovan Skalité
01.03.201719:30Drogomyśl2:3 (2:1)Skoczów
04.03.201711:00Koszarawa Ż.2:1 (2:1)Skoczów

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189