MRKS Czechowice-Dziedzice II

Adres: ul. Legionów 145, 43-502 Czechowice Dziedzice
Telefon(y): +48 322 152 722
E-mail: mrks@czechowice.pl
WWW: http://mrks.czechowice.pl

Prezes: Krzysztof Adamiec
Kierownik: Marcin Chodur
Trener: Marcin Sztorc

Rok założenia: 1921
Barwy: Czerwono - Czarne
Nazwa stadionu: Stadion MOSiR Czechowice
Pojemność stadionu: 2500 miejsc
Wymiary boiska: 110m. x 75m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
2008/09
Mistrz Klasy C:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Słowiaczekbramkarz
2Romain Bazinobrońca
3Tomasz Binieckiobrońca
4Krzysztof Gnizaobrońca
5Tomasz Jonkiszobrońca
6Arkadiusz Łukoszobrońca
7Marcin Sztorcobrońca
8Szymon Światłowskiobrońca
9Grzegorz Bałapomocnik
10Krzysztof Capekpomocnik
11Paweł Chruszczpomocnik
12Dominik Guszpilpomocnik
13Ariel Herkapomocnik
14Paweł Jurczygapomocnik
15Rafał Jurekpomocnik
16Grzegorz Kocierzpomocnik
17Krzysztof Kocierzpomocnik
18Paweł Łukoszpomocnik
19Piotr Pyśpomocnik
20Dariusz Stachnikpomocnik
21Przemysław Światłowskipomocnik
22Paweł Wawakpomocnik
23Mateusz Cioseknapastnik
24Mateusz Dudanapastnik
25Robert Jurczyganapastnik
26Robert Kiecaknapastnik

Najlepsi strzelcy

14
Mateusz Ciosek
12
Grzegorz Sztorc
9
Robert Jurczyga
7
Szymon Światłowski
6
Mateusz Stanclik
2
Dominik Gałan
Grzegorz Gomółka
Maksymilian Praciak
1
Rafał Adamczyk
Marcin Chrobak
Jakub Gierula
Grzegorz Kocierz
Dominik Kopeć
Patryk Matuszczak
Daniel Paszek
Marcin Sztorc
Paweł Wolff

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

14.08.201616:00KACzechowice-Dz. II3:4 (1:1)Wapienica
20.08.201617:00KARybarzowice4:4 (3:3)Czechowice-Dz. II
28.08.201616:00KAKaniów3:1 (0:0)Czechowice-Dz. II
04.09.201615:00KAMazańcowice4:3 (2:3)Czechowice-Dz. II
11.09.201611:30KACzechowice-Dz. II1:3 (0:1)Kobiernice
17.09.201616:00KAPorąbka2:1 (1:0)Czechowice-Dz. II
25.09.201616:00KACzechowice-Dz. II3:1 (1:0)Godziszka
02.10.201615:00KABystra (k. Bielska)2:2 (1:2)Czechowice-Dz. II
09.10.201615:00KACzechowice-Dz. II1:2 (0:1)Buczkowice
16.10.201615:00KABestwinka5:1 (4:0)Czechowice-Dz. II
22.10.201615:00KACzechowice-Dz. II6:2 (3:0)Międzyrzecze
29.10.201615:00KAPisarzowice8:1 (3:0)Czechowice-Dz. II
05.11.201615:30KACzechowice-Dz. II3:5 (1:2)Jaworze
25.03.201715:00KAWapienica2:3 (1:2)Czechowice-Dz. II
01.04.201715:00KACzechowice-Dz. II6:4 (3:3)Rybarzowice
08.04.201715:00KACzechowice-Dz. II2:1 (0:0)Kaniów
29.04.201717:00KAKobiernice1:4 (0:1)Czechowice-Dz. II
03.05.201713:00KACzechowice-Dz. II3:0 (2:0)Porąbka
06.05.201717:00KAGodziszka4:2 (2:0)Czechowice-Dz. II
14.05.201716:00KACzechowice-Dz. II1:1 (0:1)Bystra (k. Bielska)
20.05.201717:00KABuczkowice2:3 (1:1)Czechowice-Dz. II
28.05.201716:00KACzechowice-Dz. II1:2 (1:0)Bestwinka
04.06.201717:00KAMiędzyrzecze2:2 (1:1)Czechowice-Dz. II
11.06.201717:00KACzechowice-Dz. II2:6 (0:3)Pisarzowice
14.06.201718:00KACzechowice-Dz. II4:3 (0:1)Mazańcowice
17.06.201717:00KAJaworze5:1 (2:1)Czechowice-Dz. II

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

22.07.201618:30Czechowice-Dz. II2:2 (0:1)Znicz Jankowice
29.07.201618:00Czechowice-Dz. II2:2 (1:0)MKS Iskra Pszczyna II
04.08.201617:30Czechowice-Dz. II0:1 (0:0)Rekord II U19
06.02.201717:30Czechowice-Dz. II7:2 (4:1)Zabrzeg
16.02.201717:30Czechowice-Dz. II1:5 (0:1)Pisarzowice
25.02.201717:00Czechowice-Dz. II2:4 (1:2)LKS Studzienice
05.03.201712:00Rekord II7:0 (4:0)Czechowice-Dz. II
10.03.201719:00Czechowice-Dz. II3:5 (1:2)Znicz Jankowice
19.03.201713:00Czechowice-Dz. II3:2 (0:1,1:1,2:0)Kozy

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Racibórz3453
8Łaziska Grn.3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Czechowice-Dz.3056
4Góral3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Drogomyśl3040
10Koszarawa Ż.3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Czechowice-Dz. II2631
9Kobiernice2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Godziszka2625
13Mazańcowice2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Pielgrzymowice2636
9Goleszów2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Dębowiec2617
14Pogórze2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2662
2Rajcza2659
3Milówka2659
4Czernichów2644
5Gilowice2642
6Soła Ż.2637
7Lipowa2637
8Sopotnia2637
9Radziechowy II2636
10Ujsoły2634
11Jeleśnia2629
12Pewel Śl.2627
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189