MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski

Adres: Bogumińska 8, 44-300 Wodzisław Śląski
Telefon(y): +48 600 961 176, +48 603 728 555
E-mail: mkp@odracentrum.pl
WWW: http://www.odracentrum.pl/

Prezes: Roman Zieliński
Kierownik: -
Trener: Bartłomiej Socha

Rok założenia: 1922
Barwy: niebiesko-czerwone
Nazwa stadionu: MOSiR w Wodzisławiu Śląskim
Pojemność stadionu: 7000 miejsc (3000 siedzących)
Wymiary boiska: 105m. x 68m.
Oświetlenie: tak

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej: 2016/2017
Mistrz A Klasy: 2015/2016
Puchar Polski w podokręgu: 2016/2017

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Daniel Jonabramkarz
2Marek Krawczykbramkarz
3Mateusz Bugdołobrońca
4Artur Cichyobrońca
5Kajetan Florkowskiobrońca
6Kacper Krupińskiobrońca
7Marcin Malinowskiobrońca
8Radosław Mintaobrońca
9Łukasz Reinhardobrońca
10Marcin Stachurskiobrońca
11Krzysztof Cerkowiakpomocnik
12Maciej Kocztorzpomocnik
13Mateusz Kuhnpomocnik
14Marcin Lukoszekpomocnik
15Dawid Nepelskipomocnik
16Marcin Ośliźlokpomocnik
17Kamil Piechaczekpomocnik
18Bartłomiej Sikorskipomocnik
19Mateusz Sitnikpomocnik
20Tomasz Zielińskipomocnik
21Damian Gabrysiaknapastnik
22Kamil Nowakowskinapastnik
23Jakub Panicnapastnik

Najlepsi strzelcy

3
Marcin Ośliźlok
2
Bartłomiej Sikorski
1
Krzysztof Cerkowiak
Jakub Panic
Łukasz Reinhard
Mateusz Sitnik

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

12.08.201717:004LBytom0:1 (0:0)Wodzisław
20.08.201718:004LWodzisław0:1 (0:1)Wilcza
26.08.201717:004LRadziechowy1:2 (0:2)Wodzisław
03.09.201716:004LWodzisław4:2 (2:2)Lędziny
09.09.201716:004LRacibórz0:1 (0:0)Wodzisław
17.09.201716:004LWodzisław1:0 (1:0)Ustroń

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

22.07.201716:00Bestwina0:6 (0:1)Wodzisław
29.07.201710:00Landek1:4 (1:2)Wodzisław
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Wodzisław615
2Gaszowice612
3Wilcza612
4Bełk611
5Czaniec611
6Landek610
7Radziechowy610
8Bytom610
9Jasienica69
10Skoczów67
11Ustroń65
12Racibórz65
13Goczałkowice65
14Tychy II64
15TSP II64
16Lędziny64
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze II513
2Ligota512
3Międzybrodzie410
4Kozy410
5Bronów49
6Wilamowice58
7Zabrzeg46
8Rybarzowice56
9Grodziec56
10Bujaków51
11Kalna 50
12Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna412
2Pogórze512
3Górki W.410
4Pierściec58
5Iskrzyczyn47
6Wielkie II34
7Rudnik41
8Nierodzim30
9Golasowice30
10Hażlach30