GKS Krupiński Suszec

Adres: ul. Piaskowa 35, 43-267 Suszec
Telefon(y): (32) 449-02-25
WWW: http://gkskrupinski.futbolowo.pl/

Prezes: Marian Neumann
Kierownik: Arkadiusz Nawrocki
Trener: Jarosław Warzecha

Rok założenia: 1984
Barwy: zielono-czarne
Nazwa stadionu: Stadion Krupińskiego Suszec
Pojemność stadionu: -
Wymiary boiska: 106m. x 61m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Bąkbramkarz
2Marek Bronnybramkarz
3Dawid Fugielbramkarz
4Tomasz Juraszekobrońca
5Marek Malcherobrońca
6Dawid Mikołajecobrońca
7Michał Siedlokobrońca
8Grzegorz Styczeńobrońca
9Michał Adamczykpomocnik
10Łukasz Górapomocnik
11Jakub Kaniapomocnik
12Tomasz Kuśpomocnik
13Szymon Łacekpomocnik
14Andrzej Michelpomocnik
15Mateusz Michelpomocnik
16Dominik Mikołajecpomocnik
17Mateusz Neumannpomocnik
18Mariusz Regułapomocnik
19Tomasz Regułapomocnik
20Adam Stanekpomocnik
21Kamil Szydłowskipomocnik
22Daniel Babiaknapastnik
23Mateusz Cimałanapastnik
24Grzegorz Dzięgielowskinapastnik
25Kamil Mikołajecnapastnik
26Arkadiusz Neumannnapastnik
27Grzegorz Świentynapastnik

Najlepsi strzelcy

3
Michał Adamczyk
Marek Malcher
Paweł Smajdor
2
Tomasz Biber
Daniel Gajek
Mariusz Reguła
Daniel Zielonka
1
Krzysztof Markiefka
Emanuel Markiewicz
Dawid Mikołajec
Dawid Stramski
Przemysław Wadas

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

13.08.201617:004LLędziny5:1 (2:0)Suszec
17.08.201618:004LSuszec0:4 (0:3)Concordia
20.08.201617:004LRuptawa2:1 (0:0)Suszec
27.08.201617:004LSuszec1:7 (1:4)Radziechowy
31.08.201617:304LŁaziska Grn.3:1 (2:1)Suszec
03.09.201616:004LSuszec0:0 (0:0)Mokre
10.09.201616:004LJaworzno7:0 (2:0)Suszec
17.09.201616:004LSuszec1:2 (0:1)Landek
24.09.201616:004LPszczyna0:2 (0:2)Suszec
01.10.201615:004LSuszec1:3 (1:0)Bełk
08.10.201615:004LRacibórz4:3 (3:1)Suszec
16.10.201615:004LTSP II4:0 (4:0)Suszec
22.10.201615:004LSuszec0:3 (0:2)Ornontowice
29.10.201614:004LCzaniec1:0 (0:0)Suszec
05.11.201613:004LSuszec2:4 (1:3)Jasienica
12.11.201613:004LWilcza2:0 (1:0)Suszec
19.11.201613:004LSuszec1:2 (0:1)Skoczów
11.03.201715:004LSuszec1:0 (1:0)Lędziny
18.03.201715:304LConcordia8:0 (4:0)Suszec
25.03.201715:304LSuszec2:5 (2:3)Ruptawa
01.04.201717:004LRadziechowy3:0 (1:0)Suszec
08.04.201717:004LSuszec0:8 (0:1)Łaziska Grn.
15.04.201713:004LMokre3:0 (1:0)Suszec
22.04.201717:004LLandek8:0 (2:0)Suszec
06.05.201717:004LBełk9:1 (7:0)Suszec
10.05.201717:304LSuszec1:3 (1:1)Racibórz
13.05.201717:004LSuszec0:3 (0:1)TSP II
17.05.201718:004LSuszec0:4 (0:2)Jaworzno
20.05.201717:004LOrnontowice6:0 (4:0)Suszec
24.05.201718:004LSuszec1:3 (0:1)Pszczyna
27.05.201717:004LSuszec1:10 (0:4)Czaniec
31.05.201718:004LJasienica12:1 (7:0)Suszec
03.06.201717:004LSuszec0:3 (0:0)Wilcza
10.06.201717:004LSkoczów6:0 (4:0)Suszec

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

25.02.201714:30Cisiec1:1 (0:0)Suszec
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Racibórz3453
8Łaziska Grn.3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Czechowice-Dz.3056
4Góral3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Drogomyśl3040
10Koszarawa Ż.3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Czechowice-Dz. II2631
9Kobiernice2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Godziszka2625
13Mazańcowice2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Pielgrzymowice2636
9Goleszów2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Dębowiec2617
14Pogórze2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2662
2Rajcza2659
3Milówka2659
4Czernichów2644
5Gilowice2642
6Soła Ż.2637
7Lipowa2637
8Sopotnia2637
9Radziechowy II2636
10Ujsoły2634
11Jeleśnia2629
12Pewel Śl.2627
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189