LKS Pionier Pisarzowice

Adres: ul. Sportowa 1, 43-332 Pisarzowice
Telefon(y): 607591052
WWW: http://lkspionier.futbolowo.pl

Prezes: Jerzy Wróbel
Kierownik: Jan Handzlik
Trener: Zbigniew Wydra

Rok założenia: 1994
Barwy: Czerwono-Biało-Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion Pioniera Pisarzowice
Pojemność stadionu: 500 miejsc
Wymiary boiska: 105m. x 68m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Jakub Kocierzbramkarz
2Piotr Surwiłłobramkarz
3Zbigniew Wójcikiewiczbramkarz
4Michał Broniewskiobrońca
5Marceli Gacekobrońca
6Michał Gacekobrońca
7Damian Łatkaobrońca
8Mateusz Markielobrońca
9Rafał Tremblaobrońca
10Łukasz Walaszczykobrońca
11Kamil Czarneckipomocnik
12Dawid Ćwiekpomocnik
13Mateusz Dziubekpomocnik
14Adrian Górapomocnik
15Wojciech Kasolikpomocnik
16Jarosław Koniorpomocnik
17Gabriel Kowalskipomocnik
18Arkadiusz Kubiczekpomocnik
19Jacek Łodzianapomocnik
20Konrad Mleczkopomocnik
21Marcin Muszyńskipomocnik
22Bartłomiej Nyczpomocnik
23Jacek Nyczpomocnik
24Łukasz Nyczpomocnik
25Robert Nyczpomocnik
26Marcin Pawpomocnik
27Sebastian Górnynapastnik
28Dariusz Kubiczeknapastnik
29Damian Mareknapastnik
30Tomasz Pabiśnapastnik
31Mateusz Waszeknapastnik
32Jakub Wróbelnapastnik

Najlepsi strzelcy


15
Łukasz Nycz
14
Marcin Muszyński
13
Robert Nycz
7
Wojciech Kasolik
6
Jakub Wróbel
5
Dariusz Kubiczek
4
Marcin Paw
3
Adrian Góra
Damian Marek
2
Gabriel Kowalski
1
Bartłomiej Nycz

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

30.07.201615:00PPRekord II5:2 (2:1)Pisarzowice
13.08.201617:00KAPisarzowice4:0 (2:0)Rybarzowice
20.08.201615:00KAKaniów1:1 (1:1)Pisarzowice
27.08.201615:00KAPisarzowice4:0 (2:0)Mazańcowice
04.09.201616:00KAKobiernice2:3 (1:1)Pisarzowice
10.09.201616:00KAPisarzowice2:2 (1:1)Porąbka
17.09.201616:00KAGodziszka1:0 (0:0)Pisarzowice
24.09.201616:00KAPisarzowice5:3 (3:1)Bystra (k. Bielska)
01.10.201615:00KABuczkowice4:0 (2:0)Pisarzowice
08.10.201615:00KAPisarzowice3:0 (1:0)Bestwinka
15.10.201615:00KAMiędzyrzecze1:1 (0:1)Pisarzowice
22.10.201615:00KAPisarzowice0:1 (0:1)Jaworze
29.10.201615:00KAPisarzowice8:1 (3:0)Czechowice-Dz. II
05.11.201614:00KAWapienica2:0 (0:0)Pisarzowice
25.03.201715:00KARybarzowice2:5 (1:3)Pisarzowice
01.04.201716:00KAPisarzowice4:3 (3:2)Kaniów
09.04.201716:00KAMazańcowice2:6 (0:4)Pisarzowice
29.04.201717:00KAPorąbka1:3 (0:0)Pisarzowice
03.05.201717:00KAPisarzowice1:1 (0:0)Godziszka
07.05.201716:00KABystra (k. Bielska)5:0 (2:0)Pisarzowice
13.05.201717:00KAPisarzowice1:0 (1:0)Buczkowice
21.05.201717:00KABestwinka1:0 (1:0)Pisarzowice
27.05.201717:00KAPisarzowice1:1 (0:1)Międzyrzecze
03.06.201717:00KAJaworze5:5 (3:2)Pisarzowice
11.06.201717:00KACzechowice-Dz. II2:6 (0:3)Pisarzowice
15.06.201717:00KAPisarzowice4:3 (1:3)Kobiernice
17.06.201717:00KAPisarzowice5:2 (1:0)Wapienica

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

26.07.201618:00Pisarzowice4:0 (0:0)Kozy
05.02.201713:00Żabnica1:0 (0:0)Pisarzowice
13.02.201717:30Pisarzowice9:3 (3:2)Zabrzeg
16.02.201717:30Czechowice-Dz. II1:5 (0:1)Pisarzowice
19.02.201715:00Pisarzowice3:2 (1:1)Halniak Targanice
25.02.201714:30Wilkowice12:3 (5:2)Pisarzowice
04.03.201714:30Pisarzowice3:1 (3:1)Huragan Inwałd
11.03.201715:00Pisarzowice2:2 (0:1)Hecznarowice
18.03.201715:00Pisarzowice7:7 (6:2)Strumień Polanka Wielka
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189