KS Bystra

Adres: ul. Juliana Fałata 2H, 43-360 Bystra
Telefon(y): 508 858 590
E-mail: biuro@ksbystra.pl
WWW: http://www.ksbystra.pl

Prezes: Sebastian Snaczke
Kierownik: Jacek Zając
Trener: Wiesław Kucharski (do 15.12.2016 r. Przemysław Musiał & Jakub Habdas, do 10.10.2016 r. Maciej Tokarczyk)

Data założenia: 10.04.2013
Barwy: Niebiesko-Biało-Czerwone
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Witold Dylińskibramkarz
2Krzysztof Samborskibramkarz
3Krzysztof Baścikobrońca
4Piotr Dybczakobrońca
5Wojciech Jodłowiecobrońca
6Viacheslav Kovalchukobrońca
7Łukasz Kufelobrońca
8Krzysztof Pająkobrońca
9Eryk Piszczałkaobrońca
10Sebastian Snaczkeobrońca
11Dawid Sromekobrońca
12Piotr Chaleckipomocnik
13Jakub Cybińskipomocnik
14Michał Gorolpomocnik
15Przemysław Haratpomocnik
16Piotr Hrapkowiczpomocnik
17Paweł Jakóbiecpomocnik
18Paweł Lewandowiczpomocnik
19Wiktor Matlakpomocnik
20Mikołaj Mazurpomocnik
21Przemysław Musiałpomocnik
22Jacek Włochpomocnik
23Adrian Woźnickipomocnik
24Szymon Zającpomocnik
25Jakub Habdasnapastnik
26Mariusz Kubańdanapastnik
27Mateusz Młynarskinapastnik
28Robert Pochylskinapastnik
29Marcin Siedlarznapastnik

Najlepsi strzelcy

13
Paweł Lewandowicz
12
Szymon Zając
6
Mateusz Młynarski
4
Jakub Habdas
Piotr Hrapkowicz
3
Jakub Cybiński
Marcin Siedlarz
2
Przemysław Musiał
Jacek Włoch
1
Andrzej Bistyga
Wojciech Jodłowiec
Wiktor Matlak
Sebastian Snaczke

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

14.08.201617:00KABystra (k. Bielska)1:3 (1:0)Porąbka
21.08.201614:00KAGodziszka1:5 (0:0)Bystra (k. Bielska)
28.08.201616:00KABystra (k. Bielska)0:5 (0:2)Jaworze
04.09.201617:00KABystra (k. Bielska)0:1 (0:0)Buczkowice
11.09.201616:00KABestwinka4:3 (2:0)Bystra (k. Bielska)
18.09.201616:00KABystra (k. Bielska)1:4 (0:3)Międzyrzecze
24.09.201616:00KAPisarzowice5:3 (3:1)Bystra (k. Bielska)
02.10.201615:00KABystra (k. Bielska)2:2 (1:2)Czechowice-Dz. II
08.10.201615:30KAWapienica1:1 (0:0)Bystra (k. Bielska)
16.10.201615:00KABystra (k. Bielska)2:1 (1:1)Rybarzowice
23.10.201615:00KAKaniów5:2 (2:1)Bystra (k. Bielska)
30.10.201614:00KABystra (k. Bielska)1:1 (0:0)Mazańcowice
06.11.201614:00KAKobiernice5:2 (3:2)Bystra (k. Bielska)
25.03.201715:00KAPorąbka3:0 (0:0)Bystra (k. Bielska)
02.04.201716:00KABystra (k. Bielska)3:0 (2:0)Godziszka
08.04.201714:00KAJaworze5:0 (2:0)Bystra (k. Bielska)
30.04.201716:00KABystra (k. Bielska)0:0 (0:0)Bestwinka
03.05.201717:00KAMiędzyrzecze5:0 (0:0)Bystra (k. Bielska)
07.05.201716:00KABystra (k. Bielska)5:0 (2:0)Pisarzowice
14.05.201716:00KACzechowice-Dz. II1:1 (0:1)Bystra (k. Bielska)
21.05.201716:00KABystra (k. Bielska)5:2 (3:0)Wapienica
28.05.201717:00KARybarzowice2:5 (1:1)Bystra (k. Bielska)
04.06.201717:30KABystra (k. Bielska)3:1 (2:0)Kaniów
11.06.201717:00KAMazańcowice1:7 (0:3)Bystra (k. Bielska)
15.06.201717:00KABuczkowice2:1 (2:1)Bystra (k. Bielska)
17.06.201717:00KABystra (k. Bielska)0:3 (0:1)Kobiernice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

10.07.201612:00 LKS Skalniak Kroczyce2:3 (0:1)Bystra (k. Bielska)
17.07.201616:00Kozy0:5 (0:2)Bystra (k. Bielska)
23.07.201617:00Cisiec3:3 (0:1)Bystra (k. Bielska)
27.07.201616:00Rekord II3:2 (1:1)Bystra (k. Bielska)
30.07.201616:00Ochaby4:2 (3:0)Bystra (k. Bielska)
06.08.201617:00Czernichów0:0Bystra (k. Bielska)
12.02.201718:30Bystra (k. Bielska)2:6 (1:2)Pogórze
19.02.201719:00Ligota2:5 (1:3)Bystra (k. Bielska)
26.02.201719:00Leśna3:3 (0:1)Bystra (k. Bielska)
05.03.201715:00Cisiec1:2 (0:1)Bystra (k. Bielska)
11.03.201714:00Rekord II3:1 (1:1)Bystra (k. Bielska)
19.03.201714:00Bystra (k. Bielska)1:2 (1:1)Bujaków
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189