MKS Iskra Pszczyna

Adres: ul. Bogedaina 22, 43-200 Pszczyna
Telefon(y): +48 501 582 591 (Prezes)
E-mail: klub@iskra.pszczyna.pl
WWW: http://www.iskra.pszczyna.pl/

Prezes: Andrzej Puchała
Kierownik: Wojciech Studencki
Trener: Grzegorz Łukasik

Rok założenia: 1953
Barwy: Czerwono - Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion Miejski w Pszczynie
Pojemność stadionu: 1000 miejsc (900 siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 65m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mirosław Dreszerbramkarz
2Łukasz Miśbramkarz
3Radosław Rakowskibramkarz
4Jacek Biedrzyckiobrońca
5Artur Cybulskiobrońca
6Bartłomiej Grabczyńskiobrońca
7Konrad Kowaliczekobrońca
8Damian Krausobrońca
9Mateusz Włodarczakobrońca
10Kamil Żemłaobrońca
11Kacper Żupaobrońca
12Tomasz Cempurapomocnik
13Adam Maślorzpomocnik
14Przemysław Niesytopomocnik
15Radosław Operchalskipomocnik
16Tomasz Rygułapomocnik
17Dawid Stramskipomocnik
18Dawid Wdowiakpomocnik
19Szymon Woźniakpomocnik
20Krystian Zelekpomocnik
21Paweł Zjawińskipomocnik
22Michał Żupapomocnik
23Andrzej Żurpomocnik
24Artur Żurawieckipomocnik
25Wojciech Dragonnapastnik
26Michal Pruseknapastnik
27Daniel Sobasnapastnik

Najlepsi strzelcy

9
Adam Maślorz
6
Marcin Sobczak
5
Michał Prusek
Bartosz Wojtków
4
Tomasz Zawadzki
3
Kamil Gorzała
Łukasz Mąka
2
Damian Kraus
1
Bartłomiej Grabczyński
Michał Grajcarek
Michał Majewski
Artur Miły
Daniel Sobas

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

13.08.201617:004LRadziechowy2:0 (2:0)Pszczyna
17.08.201618:004LPszczyna3:6 (3:4)Łaziska Grn.
20.08.201617:004LMokre0:2 (0:0)Pszczyna
27.08.201617:004LPszczyna1:2 (0:1)Jaworzno
31.08.201617:304LLandek0:0 (0:0)Pszczyna
03.09.201616:004LPszczyna0:2 (0:0)TSP II
10.09.201616:004LPszczyna2:2 (0:1)Bełk
17.09.201616:004LRacibórz3:2 (1:0)Pszczyna
24.09.201616:004LPszczyna0:2 (0:2)Suszec
01.10.201615:004LOrnontowice3:1 (1:0)Pszczyna
08.10.201615:004LPszczyna0:0 (0:0)Czaniec
15.10.201615:004LJasienica0:1 (0:1)Pszczyna
22.10.201615:004LPszczyna0:1 (0:0)Wilcza
29.10.201614:004LSkoczów1:0 (0:0)Pszczyna
05.11.201613:004LPszczyna1:3 (0:2)Lędziny
12.11.201611:004LConcordia2:2 (0:0)Pszczyna
19.11.201613:004LPszczyna0:0 (0:0)Ruptawa
11.03.201715:004LPszczyna1:1 (0:0)Radziechowy
18.03.201715:304LŁaziska Grn.4:2 (3:0)Pszczyna
25.03.201715:304LPszczyna1:1 (0:0)Mokre
01.04.201717:004LJaworzno2:0 (0:0)Pszczyna
08.04.201717:004LPszczyna1:0 (1:0)Landek
15.04.201713:004LTSP II2:1 (0:1)Pszczyna
22.04.201717:004LPszczyna1:1 (0:1)Racibórz
06.05.201717:004LPszczyna1:0 (0:0)Ornontowice
10.05.201717:304LCzaniec1:2 (1:1)Pszczyna
13.05.201717:004LPszczyna4:0 (2:0)Jasienica
17.05.201718:004LBełk2:1 (1:1)Pszczyna
20.05.201717:004LWilcza1:0 (1:0)Pszczyna
24.05.201718:004LSuszec1:3 (0:1)Pszczyna
27.05.201717:004LPszczyna2:1 (1:0)Skoczów
31.05.201718:004LLędziny3:2 (1:0)Pszczyna
03.06.201717:004LPszczyna0:2 (0:0)Concordia
10.06.201717:004LRuptawa3:6 (1:4)Pszczyna

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

28.01.201711:00Pszczyna1:3 (1:2)TSP II
08.02.201717:00BKS Stal3:1 (2:1)Pszczyna
25.02.201710:30Wisła1:3 (1:2)Pszczyna
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Racibórz3453
8Łaziska Grn.3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Czechowice-Dz.3056
4Góral3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Drogomyśl3040
10Koszarawa Ż.3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Czechowice-Dz. II2631
9Kobiernice2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Godziszka2625
13Mazańcowice2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Pielgrzymowice2636
9Goleszów2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Dębowiec2617
14Pogórze2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2662
2Rajcza2659
3Milówka2659
4Czernichów2644
5Gilowice2642
6Soła Ż.2637
7Lipowa2637
8Sopotnia2637
9Radziechowy II2636
10Ujsoły2634
11Jeleśnia2629
12Pewel Śl.2627
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189