MRKS Czechowice-Dziedzice

Adres: ul. Legionów 145, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Telefon(y): +48 692 491 460
WWW: http://www.mrks.czechowice.pl

Prezes: Krzysztof Adamiec
Kierownik: Marcin Chodur
Trener: Marcin Biskup

Rok założenia: 1921
Barwy: Czerwono - Czarne
Nazwa stadionu: MOSiR Czechowice Dziedzice
Pojemność stadionu: 2500 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 110m. x 75m.

Sukcesy:

Wicemistrz III ligi - 1953
Wicemistrz IV Ligi Śląskiej - 2000/2001
Mistrz Ligi Okręgowej - 2002/2003, 2008/2009
Mistrz Klasy A - 1957, 1963/1964, 1968/1969, 1971/1972

Zdobywca PP Podokręgu - 2006/2007,
Finalista PP Podokręgu - 2001/2002,

 

 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl

 

 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Tomasz Łysońbramkarz
2Wojciech Rogalabramkarz
3Marcin Chrobakobrońca
4Kamil Cichuraobrońca
5Grzegorz Gąsiorekobrońca
6Wojciech Szalobrońca
7Mateusz Wójcikiewiczobrońca
8Rafał Żurekobrońca
9Rafał Adamczykpomocnik
10Sebastian Bieńkopomocnik
11Adrian Herokpomocnik
12Łukasz Jastrzębskipomocnik
13Szymon Jastrzębskipomocnik
14Andrii Maliarchukpomocnik
15Szymon Niemczykpomocnik
16Krystian Patrońpomocnik
17Jakub Raszkapomocnik
18Michał Adamusnapastnik
19Edwin Barbosanapastnik
20Dominik Kopećnapastnik
21Grzegorz Sztorcnapastnik
22Mateusz Żyłanapastnik

Najlepsi strzelcy


19
Mateusz Żyła
8
Dominik Kopeć
7
Rafał Adamczyk
Edwin Barbosa
Krystian Patroń
6
Jakub Raszka
3
Rafał Żurek
2
Michał Adamus
Adrian Herok
Łukasz Jastrzębski
Szymon Jastrzębski
Szymon Niemczyk
1
Kamil Cichura
Grzegorz Gąsiorek
Grzegorz Sztorc

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

07.08.201617:00LOBCzechowice-Dz.2:1 (1:1)Cisiec
10.08.201617:30PPCzechowice-Dz.1:0 (1:0)TSP II
13.08.201617:00LOBChybie1:1 (0:0)Czechowice-Dz.
20.08.201613:00LOBCzechowice-Dz.3:1 (2:1)Góral
28.08.201617:00LOBWisła2:0 (2:0)Czechowice-Dz.
31.08.201617:00PPCzechowice-Dz.0:3 (0:2)BKS Stal
03.09.201616:00LOBCzechowice-Dz.1:0 (0:0)Pietrzykowice
11.09.201616:00LOBDankowice3:2 (1:1)Czechowice-Dz.
17.09.201616:00LOBCzechowice-Dz.3:1 (2:0)Żabnica
24.09.201611:00LOBCzechowice-Dz.2:1 (1:1)Wilkowice
01.10.201615:00LOBDrogomyśl1:2 (1:1)Czechowice-Dz.
08.10.201615:00LOBCzechowice-Dz.3:0 (1:0)Zebrzydowice
15.10.201615:00LOBKoszarawa Ż.0:1 (0:1)Czechowice-Dz.
23.10.201615:00LOBCzechowice-Dz.1:2 (1:0)Ustroń
29.10.201615:00LOBBestwina2:0 (0:0)Czechowice-Dz.
05.11.201612:00LOBCzechowice-Dz.1:1 (1:0)Pruchna
11.11.201613:00LOBLeśna1:3 (0:1)Czechowice-Dz.
26.03.201715:00LOBCisiec0:4 (0:1)Czechowice-Dz.
29.03.201717:00LOBCzechowice-Dz.0:2 (0:0)Chybie
09.04.201717:00LOBGóral1:5 (0:2)Czechowice-Dz.
15.04.201713:00LOBCzechowice-Dz.3:3 (1:0)Wisła
29.04.201713:00LOBCzechowice-Dz.3:4 (1:3)Dankowice
03.05.201717:00LOBŻabnica4:3 (1:1)Czechowice-Dz.
06.05.201717:00LOBWilkowice0:6 (0:3)Czechowice-Dz.
13.05.201713:00LOBCzechowice-Dz.6:0 (3:0)Drogomyśl
20.05.201717:00LOBZebrzydowice1:1 (1:0)Czechowice-Dz.
24.05.201717:30LOBPietrzykowice1:1 (1:0)Czechowice-Dz.
27.05.201717:00LOBCzechowice-Dz.2:0 (2:0)Koszarawa Ż.
03.06.201717:00LOBUstroń3:2 (0:0)Czechowice-Dz.
10.06.201717:00LOBCzechowice-Dz.2:0 (1:0)Bestwina
15.06.201717:30LOBPruchna0:3 (0:0)Czechowice-Dz.
18.06.201716:00LOBCzechowice-Dz.3:0 (2:0)Leśna

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

13.07.201618:30Czechowice-Dz.5:3 (2:3)Jaworze
16.07.201618:00Czechowice-Dz.2:0 (0:0)Jasienica
23.07.201617:30Kłobuk Mikołajki0:13 (0:5 0:4 0:4)Czechowice-Dz.
30.07.201611:00Czechowice-Dz.5:4 (1:1)LKS Goczałkowice Zdrój
03.02.201717:30Czechowice-Dz.2:3 (1:1)Czaniec
14.02.201717:30Czechowice-Dz.1:4 (0:2)Radziechowy
17.02.201717:30Czechowice-Dz.6:3 (1:2)Hejnał Kęty
21.02.201717:30Czechowice-Dz.3:5 (1:2)Jasienica
25.02.201717:00Czechowice-Dz.3:4 (1:3)Landek
28.02.201717:30Czechowice-Dz.1:4 (1:2)Rekord
03.03.201717:30Czechowice-Dz.3:0 (0:0)LKS Goczałkowice-Zdrój
07.03.201717:30Czechowice-Dz.Zagórzanka Zagórze
09.03.201717:30Czechowice-Dz.3:3 (1:1)1909 Piast
18.03.201713:00Czechowice-Dz.4:4 (1:1)Jaworze

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189